Death Stranding

It only does 8071A06.
Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Death Stranding

Мнение king_of_the_universeпреди 1 година

vvarp написа:Kojima Productions' Death Stranding

Отвъд обичайния за Коджима wtf trailer:
+ жанрът ще е екшън
+ нищо общо с прекратения проект Silent Hills, освен актьора
+ не се очаква по-рано от 2018
+ ще се появи и за PC
Последна промяна от vvarp на 14 юни 2016, 17:13, променено общо 2 пъти.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: PlayStation 4

Мнение danailkillerпреди 1 година

Ехааа, най-после нещо официално от Коджима! Не знам доколко харесвам идеята да се връзва директно към Sony, но все пак човека трябва отнякъде да започне пак, така че е по-добре отколкото да работи от някой гараж ;).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 1 година

Glorious! Нямам нищо против такова партньорство даже напротив. Нямам търпение да видя какво ще излезе от него.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 1 година

P.T. + VR = пълнигащи.com
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 1 година

Mr. Kojima said that he wants to start small, just working on one game. He said this game will be an “edgy” new IP. He added, “I want to create something that’s what people expect, but at the same time will have something new that people haven’t seen before.” This will be the first of many projects, however, that may not just be games. Kojima said that once he has established Kojima Productions as a game developer, he would like to work on movies or anime as well.

Speaking about some of his future projects, Kojima said that he is still interested in working with Guillermo Del Toro, who he was supposed to work with on Silent Hills, the highly anticipated horror game that was cancelled by Konami. He said that he does not know whether it will be a game, movie or something else, but Del Toro is certainly on his list.
http://www.hardcoregamer.com/2015/12/16 ... gy/182941/

Коджи ако си мисли, че Сони ще го оставят да драпа през просото и нон-стоп ще го замерят с пачки, каквото и да създаде... На първо време очаквам РТ (Phantom Thrill), което да е трилогия. После нещо Метълско, поне 2 игри. Може и роботи за японците - да джиткат. Като понаснася и утвърди нови златни ай пи-та, може и да му дадат по-голяма свобода. :lol:

Потребителски аватар
KingRedLions
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение KingRedLionsпреди 1 година

А то правата за Метъл Гиър франчайза остават ли в Конами или са си на Коджима? :)

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 1 година

Е ебати въпроса :D Мн ясно, че Конами
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 1 година

Мдам, ясно потвърдиха, че правата на Metal Gear остават в Конами, които вероятно ще правят само пачинко игри с тях :). Коджима отдавна говори, че иска да започне нещо ново - и ето ти на, иска или не :-D.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 година

Ново интервю с Коджима:
http://www.gamespot.com/articles/hideo- ... 0-6434913/
Sony is supporting us to make a big game that's edgy with a strong story that gives the player a lot of freedom
Това звучи по-правдоподобно на фона на първоначалните изявления, че проектът ще е "скромен". Иначе, дава вид, че Sony са го оставили да прави каквото си иска, като само плащат сметките. Успех с това :lol:

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 година

Kojima Productions' Death Stranding

Отвъд обичайния за Коджима wtf trailer:
+ жанрът ще е екшън
+ нищо общо с прекратения проект Silent Hills, освен актьора
+ не се очаква по-рано от 2018
+ ще се появи и за PC

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 9 месеца

Нов, още по-самоцелен клип:

Изображение

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Re: Kojima's Death Stranding

Мнение DETONATOR-Mпреди 9 месеца

Все едно съм в някаква хипстерска галерия за модерно изкуство, дето е много страхотна ама аз не я разбирам.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 9 месеца

На изрода в края на филмчето физиономията му леко ми мяза на Уилям Дефо. За другото Арни отдавна е казал : "Иц оу буршит!" :lol:

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 9 месеца

И аз се зачудих откъде го познавам, но всъщност е Мадс Микелсен.

Може да е хипстър булшит, но мен ме изкефи, даже много. Искам да знам повече.

Искам и да е third person adventure, ала Silent Hill, с някаква замотана история в и неясни персонажи с омотан диалог и Коджима уиърд шит ол овър.

Накратко - Хидео, облей ме.

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 9 месеца

Jim Raynor написа:И аз се зачудих откъде го познавам, но всъщност е Мадс Микелсен.

Може да е хипстър булшит, но мен ме изкефи, даже много. Искам да знам повече.

Искам и да е third person adventure, ала Silent Hill, с някаква замотана история в и неясни персонажи с омотан диалог и Коджима уиърд шит ол овър.

Накратко - Хидео, облей ме.

+1

Нека е хипстерия, аз ще си я играя, Дженерик 8-та заглавия ме заливат на кило, та няма да пресъхна с една хипстерска игра.

Сетинга ме кефи, иначе трейлъра е ясно, че е на кафево, но е въздействащ.
Чисто като геймплей Коджима не ме е подвеждал, но докато не видим играта в действие, наистина тия трейлъри са все тая.
Този път просто искам да зафори цялостен продукт, а някъв хаос от сглобени елементи които формират игра (TPP).
Притесняваме обаче пак да не се охарчи и да останем с половинчатият резултат пак. Залагам си главата , че Микелсен не е последното голямо име което ще вкара.

PS. @Jim Мисля, че ще си е екшън, далеч от SH.

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение toshпреди 9 месеца

Ужасно dark хипстърска повърня...Явно тотално е изперкал чичо Коджима или другия вариант е да го тресе епичен климактериум. Това не бих го пипнал по никакъв начин....

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 9 месеца

tosh написа:Ужасно dark хипстърска повърня...Явно тотално е изперкал чичо Коджима или другия вариант е да го тресе епичен климактериум. Това не бих го пипнал по никакъв начин....
Да, новият трейлър не оставя добро впечатление. Но ако се замисли човек, Коджима винаги е разигравал театри за реклама, за егото си и най-вече за власт. Кой издател би посмял да не му даде карт-бланш, след като всички говорят за него и е обожаван от безброй фенове?

А сегашният театър май е прецедент в индустрията. То не бяха скандали с предишни работодатели, "награди", знаменитости, шок-клипове, "изтичане" на инфо, безразборно медиатизиране на туитове... Проблемът е, че шоуто трябва да продължи до 2019, а вероятно и до следващото поколение. Отделно, това, че в момента Sony на драго сърце пишат чекове, далеч не значи, че ще е все така - те неслучайно нямат големи продуции извън Naughty Dog и Polyphony.

Иначе, миналия месец "изтече" доста подробна информация за проекта. Не знам доколко е достоверна, но голяма част от нещата звучат логично.
+ екшън, приличащ механично на Uncharted (т.е. кой да е съвременен шутър от трето лице)
+ действието се развива в измислен свят (буквално, а ла Silent Hill), с дълбок, или бих казал самоцелен, символизъм
+ има multiplayer аспект на принципа на PT, чиято цел е да се да се разкрият многобройните тайни (важна част от т.нар. experience)
+ издирваш и трепеш босове-ангели на принципа на колосите от Shadow of the Colossus, Микелсен е един от тях
+ като актьори, освен Рийдъс и Микелсен, участва Елба и други дето за пръв път ги чувам, Коджима се надява да вкара и дървото Гослинг

Има и доста детайли относно сюжета, туистовете и завършека, така че четете на своя отговорност:
https://i.imgur.com/DGmcujL.png
Последна промяна от vvarp на 02 дек 2016, 15:48, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Re:

Мнение Jim Raynorпреди 9 месеца

vvarp написа: Има и доста детайли относно сюжета, туистовете и завършека, така че четете на своя отговорност:
https://i.imgur.com/DGmcujL.png
Четох до средата и направо:

Хидео, Гилермо дел Тиро, Идрис Елба, Норман, Микелсен, Къмбърбач, вдъхновена от Shutter Island и Westworld, босове като в Колоса? IS THIS REAL LIFE?

Това е като мокър сън, въобще не искам да го вярвам. Като пусне геймплей тогава ще го мисля.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 9 месеца

Като ще е концерт по желание, искам да го има:

:D

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Death Stranding

Мнение danailkillerпреди 9 месеца

Много интересни мнения до тук в темата :). Подозирам никой няма да се изненада, че и на мен трейлъра ми дойде доста в повече - най-най-най първият тийзър там с бебето на плажа беше някаква абстракция очевидно направена да въздейства, но тоя сега продължава да дълбае в същата посока и започва да ме притеснява.

Още повече ме притеснява как главният участник в специално тоя трейлър е направен като режисьорът Гилермо дел Торо (който сега явно е дружка на Коджима), което просто има нулева логика. Цялата тая схема с черната вода, плуващите кукли на бебета и ограничните танкове и явно някакъв вид ограничен контрол върху войниците честно казано ми идва дори леко отвратителна.

Не знам до какво ще доведе тоя проект, и дали наистина и докога Сони ще са склонни да финансират тоя цирк, но моето ниво на хайпа е доста отрицателно.

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост