The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 6 години

vvarp написа:Gameplay клипове от японска телевизия:

The Legend of Zelda: Ocarina of Time
Малко ocarina of time арт:

http://nintendo3dsblog.com/lots-of-ocar ... -611537257

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 6 години

Доста е остаряла графиката. Дано изданието за 3DS да изглежда по-добре :smug:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Re: The Legend of Zelda

Мнение Bobiпреди 6 години

Вчера гледах въвеждащото филмче и останах доста разочарован от грозното небе, което иначе във версията на играта за N64 е безброй класи по-добро!!! :roll:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 6 години

screenshot or it didn't happen :)
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
no.cow.level
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение no.cow.levelпреди 6 години

Доста странен трейлър. На някого направи ли му някакво впечатление първата сцена с пъшкането? :D

Как го показват това на децата?

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 6 години

Rape_______

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 6 години

"Нов" трейлър:

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Re: The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

Мнение me3xпреди 6 години

You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 6 години

http://en.wikipedia.org/wiki/Zelda_Williams

Тоя психопат наистина я е кръстил така! :bow:
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 6 години

Ти майтап ли си мислеше че е :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Zelda_Williams

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 6 години

Е кво, що не. Името е уникално а и девойката е много симпатична. По-добре Зелда отлкотото поредната Стейси, Бритни или пък някакво извратено гето име.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 6 години

Освен всичко друго е и известна гейм фенка :)

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Re: Коя е последната добра игра, която си играл?

Мнение DETONATOR-Mпреди 5 години

Изображение

8/10

Мина се бая време, откакто през 1999 за първи път играх Ocarina of Time за актуалната и сравнително рядко срещана в България конзола N64. Тогава бях абсолютно погълнат от магията на играта и си останах ревностен фен до ден днешен. Всяка следваща Зелда си я претеглях , сравнявайки я именно с Окарината и няма да си кривя душата, почти винаги последната натежаваше повече.

Ето че преди време ми се отдаде възможност да пробвам поредната и последна засега Портарина. Най-голямо впечатление прави скока в графиката, който е повече от очевиден. Всичко е по-добре изпипано, героите са с повече полигони и като цяло визията е на съвсем - съвсем прилично ниво и може спокойно да се мери с най-добрите заглавия за 3DS.

Що се отнася до геймплея - Да си призная, че преди години така и не успях да изиграя Окарината, зарязвайки я някъде из лабиринтите на Водния храм. Сега я играх бавно, без да бързам и ако трябва да съм честен..... ми беше доста скучничко. И най-вече ме подразни това пусто "изгуби маса време в обикаляне на едни и същи локации".
Подземията и храмовете са еталон - Пъзелите в повечето случаи са добри и изискват добра наблюдателност и находчивост. Екшънът е повърхностен и постен и далеч не се акцентира толкова на него, въпреки бойната екипировка на Линк.

Изображение

За сдобиване с по-интересните и мощни предмети, идващи чрез изпълнение на страничните мисии, се изисква доста пот и усилия. Това с особена сила важи за golden skulltula паяците - чието колекциониране дава не лоши преференции. Въпросните се събират през цялата игра и трябва да сте особено наблюдателни, особено нощем, за да ги съберете всичките сто бройки. Ако го направите при всяко влизане в къщата с паяците в селището Кокарико ще ви се дават (мисля) по 200 рупийки.

За изковаването на най-добрият меч (двурък и съответно не може да се използва щит) се пада едно чутовно обикаляне - отиваш събираш пилетата на някаква женица - тя ти дава яйце - то се излюпва след 2-3 дена, връщаш и пилето - тя го прави синичко - с него събуждаш някакъв задрямал чичка - той ти дава гъба - носиш я в гората на някакъв - той ти прави мехлем - който го даваш на гигантския Goron- ковач, който има проблеми с очите, като преди това си взел частите от счупен меч - и всичко това трябва да се направи за определено време.

В помощ в тези заплетени ситуации идват чисто новите камъни-оракули (не знам точно как се казват) – те представляват видеоподсказки и улесняват в значителна степен напредъка. Благодарение на тях разбрах как да си направя светлинни стрели, ключови при последвалите битки с босове.

Важно място в играта заема именно Окарината - като тя също претърпява ъпгрейд, като всички останали предмети. С времето се натрупват песни, ключови при повечето пъзели. Някои от тях, като „Мелодият на Слънцето” просто обръща деня в нощ и обратното. Други играят ролята на телепорт и спестяват маса време и удари в ребрата на кончето Епона(призоваваща се със съответната мелодия).

Геймплеят като цяло ми дойде постен откъм екшън, липсваше ми динамиката на следващите части, онази сретнатост на мисиите. Светът също е доста празничък за съвремените стандарти и като цяло ако преди приключението беше епично, сега ми се струва точно в джобен формат.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Коя е последната добра игра, която си играл?

Мнение Okamijitsuпреди 5 години

E как ти е била скучна е човек :D .
Всичко е направено по-толкова интересен и стилен начин. Всеки един dungeon и бос накрая толкова много възнаграждават играещия ,че няма накъде. Има си и достатъчно мини игри и сайд куестове не е като да няма какво да се прави извън подземията. Отделно хънта за сърца и бурканчета също зарибяват.
Просто за времето си е перфектна за мен и в момента.
Музиката също е на титанично ниво и най-добра в цялата поредица за мен.
Не съм играл 3DS версията обаче като набарам конзолата ще ми е първото заглавие което ще взема :yes: .
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 5 години

DETONATOR-M написа:Всяка следваща Зелда си я претеглях , сравнявайки я именно с Окарината и няма да си кривя душата, почти винаги последната натежаваше повече.
[...]
Да си призная, че преди години така и не успях да изиграя Окарината
:blue:

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: Chakan и 0 госта