Sin and Punishment 2: Successor of the Skies

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Sin and Punishment 2: Successor of the Skies

Мнение me3xпреди 9 години

Само да вметна за протокола, че Sin & Punishment ми беше крайно приятна за N64. Кофти момента беше, че свършваше твърде бързо, а аз исках още МнОгО :mrgreen: Да се надяваме този път Трежър да поработят повечко над този аспект.
In Treasure we trust!

Дебютен трейлър
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Nintendo Wii

Мнение Okamijitsuпреди 9 години

Аз също се надявам играта да е на ниво и мисля ,че всичко ще е окей единствената издънка на Treasure е Wario World(NGC) :wink: .
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 9 години

me3x написа:Само да вметна за протокола, че Sin & Punishment ми беше крайно приятна за N64. Кофти момента беше, че свършваше твърде бързо, а аз исках още МнОгО :mrgreen: Да се надяваме този път Трежър да поработят повечко над този аспект.
In Treasure we trust!
Първата не е от лесните, като добавим безпощадната система за продължения и управлението, което не беше особено прецизно, минават бая преигравания докато се стигне до финалните надписи. В преиздадената версия за VC, прицелването е още по-трудно защото си принуден да играеш с пада на куба (практически невъзможно е да се играе с CC). Ако не бях се изръсил 1200 точки, едва ли щях да се мъча с нея. Но продължение с IR управление, разработвано на 100% от Treasure е като сбъдната мечта.

Иначе Wario World не е лоша, просто Treasure попретупват повечето си лицензирани игри.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 8 години

В крайна сметка, няма да излезе по-рано от догодина.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 7 години

Излезе, пътува и трябва да стигне по времето, когато ще съм минал Strange Journey. Дано този път да няма мито :stupid:

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Sin and Punishment 2

Мнение Jeruпреди 7 години

/offtopic

Откъдео поръчваш в момента игри и какво точно е положението с мита и тн, щото в момента ми е пълен мрак ситуацията и от бая време не съм поръчвал нищо?
Изображение

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 7 години

Преди месеци играхме двойна с един приятел на японската версия. Хубаво е че ще има и английска, защото имаше доста разговори и кът сцени.

Leach
True Gamer
True Gamer

Мнение Leachпреди 7 години

Аз не мога да коментирам играта, като фен на предишната част, защото съм я играл съвсем за кратко на VC. Това което мога да кажа, е че прецелването с IR е много добре реализирано и е доста по-удобно. За сега (около час и нещо навътре) играта ми се струва доста интересна и разнообразна, а екшъна е смазващ.
Очаквам да я пробвам и в мултиплеър скоро.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 7 години

Мултито е за отбиване на номера. Ама това не е някъв проблем или недостатък на играта. Просто жанровата насока на rail shooter-ите винаги е била единичната игра.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 6 години

werk написа:Sin and Punishment N64
http://www.racketboy.com/retro/sin-and-punishment.jpg
Адската игрица : o Не бях играл толкова предизвикателна игра скоро :mrgreen: .Изиграх я почти на един дъх без последното ниво на ,което имах малко проблеми :mrgreen: Надявам се и 2-ката да е толкова добра : P
Продължението е като единицата, но на квадрат. И то във всички посоки - интензивност, дизайн на нивата, босове, управление, продължителност...

Не само е най-доброто в жанра, но и най-мащабният и изпипан проект на Treasure до момента :bow:

Потребителски аватар
werk
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Sin and Punishment 2: Successor of the Skies

Мнение werkпреди 6 години

Почвам го днеска тогава :inlove: No More Heroes и MadWorld ще почакат :D

Потребителски аватар
werk
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Sin and Punishment 2: Successor of the Skies

Мнение werkпреди 6 години

Аааа няма такава игра :? Тия Treasure май само съкровища правят :D Дано само пак не е кратка (което май е неизбежно в този стил) като първата.. :facepalm: На Stage 5 съм и се надявам да са поне 10 :pls: Някой ако препоръча подобни добри игри ще съм много хепи :mrgreen:

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост