Поредицата Monster Hunter

Дискусия за всички и всичко свързано с gaming :)
Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Поредицата Monster Hunter

Мнение Bobiпреди 9 години

Каква е тази японска игра? Изглежда интересна, поне на картинките. Водопадите напомнят малко тези от Mosnter hunter. Гледам, че горе на табелката на страницата се мъдри CAPCOM CO., LTD. 2007 :blue:

http://mhfhikorei.blog.shinobi.jp/Entry/5/

http://file.mhfhikorei.blog.shinobi.jp/gano156.jpg

knarfiol
Console Fanatic
Console Fanatic

Re: Каква е тази японска игра?

Мнение knarfiolпреди 9 години

Monster Hunter е.
Кой от всички - не знам.

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Изхождайки от формата на картината и постните ефекти, това да не се окаже версията за Wii?

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Мнение Sathпреди 9 години

Bobi написа:Изхождайки от формата на картината и постните ефекти, това да не се окаже версията за Wii?
Monster Hunter 3 ще бъде само за Wii, но не знам дали тези шотове са от тази част.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 9 години

Bobi написа:Изхождайки от формата на картината и постните ефекти, това да не се окаже версията за Wii?
или псп?
PC mustard race

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Сега се загледах пак в картинките, и някои букви и знаци ми се струват твърде малки като за телевизор. Имам предвид това, че телевизорите не се гледат от 2 педи, както екраните на щайгите... :blue: (не, не си го мисля, ама...)

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

cain написа:
или псп?
Аз тъкмо писах, че надписите ми се виждат малки като за телевизор... :? Как ли ще се виждат на PSP :inlove:

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 9 години

Най-отгоре пише Гоукецу (букв. превод - герой) Ганототосу (тъй като е написано на катакана, предполагам е името на героя). Но пък в първото изречение се споменава отново едно име, и това е Furontia Kuesuto (Frontier Quest). После се поразрових малко и открих, че е някаква част от играта Monster Hunter : Frontier Online. http://members.mh-frontier.jp/informati ... ntier.html - offcial website
http://en.wikipedia.org/wiki/Monster_Hunter_Frontier - wikipedia page
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Bobi написа:Сега се загледах пак в картинките, и някои букви и знаци ми се струват твърде малки като за телевизор. Имам предвид това, че телевизорите не се гледат от 2 педи, както екраните на щайгите... :blue: (не, не си го мисля, ама...)
Май след адресите, които посочи, ще започна да си го мисля :lol: Значи неслучайно буквите са ми се сторили съмнително малки като за телевизор. :-) Жанрът и определено е нещо, което би ме привлякло, ако имах време да я играя.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 9 години

Bobi написа:[...] Жанрът и определено е нещо, което би ме привлякло, ако имах време да я играя.
Ще ти трябват и някакви познания по японски, тъй като Frontier не е чак толкова успешна, че да оправдае западна локализация.

MonHun Frontier не е първата MMO игра на Capcom, ама пак хубаво, че не пуснаха това недоразумение:
Изображение
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

:lol: Както му викахме едно време - "Рицарчето" :P През периода 1994-1997 един съученик беше станал факир на версията за жетонен кашон, а после си взе Mega Drive 2, заради версията за конзолата :lol: Преди около година гледах в Тубата 2 филмчета за триизмерната версия от горните картинки. :blue: Но не предполагах, че е от официална игра на Capcom... мислех си, че някой начинаещ програмист се пробва да скалъпи нещо... :silence:

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Re: Кратки новини

Мнение me3xпреди 8 години

Capcom Title Premiere
for Xbox 360

Изображение
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 8 години

А да видим!

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 8 години

Стискам палци за Chaos Legion 2! :mrgreen: Или хайде, ако ще е нещо ново, да е нещо от сорта на Demento. :pls:

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 8 години

We can't tell you about all the delicious secrets that will be unveiled at this event, but we can hint that some of the news will be of interest to a global gamer audience.
Не вярвам да е JRPG :D
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 8 години

Всъщност дано да не си прав и да вземе да излезе нещо за Project Natal :blue:

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 8 години

@The Demon, еее човек как се сети за Chaos Legion, навремето колко много се кефих на тая игра! И това хем аз я играх на PC, а порта беше някакъв ужасен, години после я цъках на PS2 и беше доста приятно преживяване. Не можах да я изиграя така или иначе де, нататък ставаше малко тъпичка, но имаше голям потенциал и една нова current-gen версия би ме зарадвала.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 8 години

danailkiller написа:@The Demon, еее човек как се сети за Chaos Legion, навремето колко много се кефих на тая игра! И това хем аз я играх на PC, а порта беше някакъв ужасен, години после я цъках на PS2 и беше доста приятно преживяване. Не можах да я изиграя така или иначе де, нататък ставаше малко тъпичка, но имаше голям потенциал и една нова current-gen версия би ме зарадвала.
и аз така, на пц :) повече ме накефи от дмц, ама пък графично беше още по зле... (беше ми напомнила малко за берсерк)

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 8 години

Е как да не я помня ве. Превъртал съм я на всички трудности и до ден днешен настръхвам като я играя. Невероятна игра! Много труд и тактиктическо мислене трябва да се вложи в нея, докато я увладееш напълно. Много хора се отказват още на първото играене, без да са видяли и 10% от потенциала на тази игра. Истината е, че удоволствието е най-силно, някъде на второто и третото минаване. Когато знаеш какво да правиш и трудноста е брутална. Графично е супер яка за PS2 дори и сега. Напомни ми да пробвам PC версията, макар да знам че разлики няма. :roll: Capcom трябва да направят втора част! :D Майната му на Devil May Cry. Двете игри нямат нищо общо и без това. Жалко, че само си говорим и това никога няма да стане. В състоянието в което се намира индустрията, по скоро ще обяват Devil May Cry 5. :wink:

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Мнение Sathпреди 8 години

me3x написа:Capcom Title Premiere
for Xbox 360
http://www.famitsu.com/game/news/1231526_1124.html

Изображение

:(
Jim Raynor написа:
“This week on GTTV — global announcement of next title from Platinum Games inside the show!”
Това ще бъде интересно. :twisted:

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост