ICO and Shadow of the Colossus

It only does 8071A06.
Отговори
Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

ICO and Shadow of the Colossus

Мнение cainпреди 12 години

мисля че вече трябва да се оглеждаме за Shadow of the colossus
1up даже са написали review
Дават и 9,5
PC mustard race

Потребителски аватар
Ghost
Square
Square

Мнение Ghostпреди 12 години

Демото зарибява яко....атмосферата е 1:1 с ICO-то
...aka EpISoDe

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Мнение Sathпреди 12 години

Изображение

играта ми е в топ 5 за най очакваните игри на годината :D
Според мене играта ще е супер но - пак недооценена от доста критици както беше със ICO :-x

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/924364.asp - иначе за оценките тука :)
Последна промяна от Sath на 17 окт 2005, 12:25, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 12 години

Тъкмо вчера прочетох ревюто и ме засърбяха ръцете! Искам!!!

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 12 години

Изглежда много добре...За съжаление ми е позволена само по една игра на месец...Вече издухах DMC1 за октомври,пък ноември мисля да си взимам RE4.Все пак ще видим,още нищо не се знае :)
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

hellfire написа:За съжаление ми е позволена само по една игра на месец...
ъъъъъъъъъ wtf :o
PC mustard race

Потребителски аватар
stryker
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение strykerпреди 12 години

Indeed :shock:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 12 години

Човека сигурно говори за оригинални игри :wink:
Аз поиграх малко на пиратска Half-Life DC преди малко и вече търся начин да си я набавя в оригиналния вариант!

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 12 години

Дам,вече почнах да си купувам оригинални хитовете :) .Само че не знам дали ония каръци ще имат нови игри др месец :evil:
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
Zygot
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Zygotпреди 12 години

hellfire написа:За съжаление ми е позволена само по една игра на месец..
Щом не можеш в оригинал що не я вземеш пиратска версия ?
:?:

Потребителски аватар
stryker
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

http://ps2.ign.com/articles/658/658991p1.html - в IGN и дават 9.7 :?
Дали пак не се изхвърлят доста :lol:

http://ps2.gamespy.com/playstation-2/ic ... 966p1.html :D

Потребителски аватар
stryker
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Ами ще я разцъкате и ще кажете дали се изхвърлят, или не. :wink:

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Ами гледах видео ревюто на g4
Значи само от филмчето ми се зави свят. Просто левъл дизайна е толкова епичен толкова мащабен. Нямам думи.
От чисто графична гледна точка текстурите са леко постни, фрейм рейта изглежда нестабилен, чудовищата притежават висока полигонност и странен fur ефект. Но явно това е една от игрите за която някой ден ще си казваме "Ето това беше красива игра" без да се сещаме за текстури, светлини и прочее
PC mustard race

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Diablosпреди 12 години

Shadow Of The Collosus я очаквам заедно с Resident Evil 4 , Soul Calibur 3 и Jak X Combat Racing . Демек - I can't wait for it ! Btw тука има някакъв торент , ама май няма сиидъри ... http://70.85.9.138:6969/index.html?filter=Playstation+2

И за последно една новина от създателя на Ico и SoC :
ICO director confirms next project to be on PS3
Fumito Ueda reveals plans for his next project to appear on Sony's next-gen console.

With Shadow of the Colossus' development complete, some gamers are already wondering if its creator is preparing for its next project. And this week, the question was answered by the game's director himself.

In an interview with Dengeki Playstation, director Fumito Ueda, who gained popularity with his first game, ICO, disclosed that he already has a few ideas simmering for a new game project. However, he added that none of them are far along enough conceptually to be built into a solid game like Shadow of the Colossus or ICO.

For the time being, it seems that fans of Ueda will have to wait until he comes up with an idea that he's comfortable with. Though no one knows what Ueda's next game will be, he did confirm that it will be a PlayStation 3 title.

Ueda admitted that the three years it took to make Shadow of the Colossus was a bit too long. (ICO was released in late 2001, so gamers had to wait four years until they could play his new game.) While Ueda hopes to release his next game in less time, he commented that there are still uncertain factors in developing games for the PS3.

In the portable sector, Ueda revealed he would like to make a game for the PSP. Ueda also commented that he has no interest in making games for mobile phones, even though that's the current trend of gaming in his country.

While the ICO development team is known for its games that portray a realistic world and include lifelike graphics, Ueda thinks it would be fun to create a game that goes in a different direction, such as adopting the use of cartoonish characters.

От gamespot.com . Само ми се иска да не ги прави "cartoonish" ... Не че имам нещо против cel shading-a ама ... Де да знам ... По-добре да си направи Ico 3 или както там иска да я кръсти :P

BAU

П.С. g(L)amespot пак са тАпАнАрИИИИИИИ !!! 8,7/10 :evil: !!! Баси ... И на MGS3 и бяха дали толкова и някъв даже беше писал , че 2 била по-добра ... gamespot sux :evil: :evil:
Keep an open mind.

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Diablos написа: П.С. g(L)amespot пак са тАпАнАрИИИИИИИ !!! 8,7/10 :evil: !!! Баси ... И на MGS3 и бяха дали толкова и някъв даже беше писал , че 2 била по-добра ... gamespot sux :evil: :evil:
даам как само точно на тях не им понасят ps2 exclusive заглавията незнам :roll: И както винаги дават най слаба оценка от всички медии :twisted: :evil:
p.s. играта вече я има в nforce заедно със The Warriors & Jak X :twisted:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Shadow of the colossus да не би да се води продължение на ICO, та говорите за трета част на ICO? :roll: Поне на картините изглеждаше коренно различно от нея :wink:

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Bobi написа:Shadow of the colossus да не би да се води продължение на ICO, та говорите за трета част на ICO? :roll: Поне на картините изглеждаше коренно различно от нея :wink:
Всъщност незнам какво коренно различно си видял, като точно на screeshot-ите между двете игри има огромна прилика! Визията в двете игри е много сходна.
Иначе Shadow of the Colossus не е точно продължение на ICO, просто е от същия разработчик.

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Не зная, откъде го черпиш това вдъхновение, непременно да се обаждаш неподготвен, щом кажа нещо вярно :roll:
Ако сам не можеш да направиш разлика между ICO и Shadow of the colossus, си е твой проблем :wink:

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Bobi написа:Не зная, откъде го черпиш това вдъхновение, непременно да се обаждаш неподготвен, щом кажа нещо вярно :roll:
Ако сам не можеш да направиш разлика между ICO и Shadow of the colossus, си е твой проблем :wink:
Извинявам се за моята неподготвеност. За жалост, не мога да се извиня за наподготвеноста на АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ КРИТИЦИ ревюирали играта до момента, които до един обясняват как играта макар и различна от ICO, носела нейният дух и атмосфера именно заради неподражаемата визия на Team ICO!
Ъ, btw ти прочел ли си поне едно ревю на заглавието или отново си... философстваш?

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост