Devil May Cry 3

It only does 8071A06.
Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Devil May Cry 3

Мнение king_of_the_universeпреди 12 години

DEVIL/LAMER MAY CRY 3
Абе хора, явно сте свикнали безпроблено да минавате почти всички игри, играйте игрите заради геймплея им, не заради голото превъртане "възможно най-бързо". Игрите са затова, да носят кеф. Капком Ви били виновни...Ми тогава играйте нещо детско, с плодчета и животинчета!!

Колкото до Девила:

Сейвване:
Зависи откъде сейввате. Ако сейввате от пауза-екрана, все едно нищо не сейввате. :lol: Истинското сейвване е като в ролева игра - сейвва се на една джаджа. Първият такъв сейв е, доколкото си спомням, преди боса от трето ниво (ледения пес).
Преди първия бос явно няма такъв сейв, защото се предполага, че се бие лесно.

Стилове:
Много се лъжете, ако си мислите, че от смяната на стиловете не зависи нищо. Хинт: първият бос се минава най-лесно с акробатичния стил, заради "приплъзването" настрани. Въобще този стил е вървежен при повечето босове.

Атака:
При успешна комбинация с някое оръжие, директно сменете в движение оръжието и продължете комбинацията с друго оръжие!

Предмети:
Купувайте само умения и ъпгрейдвайте оръжията! Все пак DMC е поредица на създателите на RE - макар патроните ви да са несвършаеми, другите предмети трябва да ги пестите.
Към последните нива препоръчвам да преигравате стари и лесни нива, защото събирате пари за айтъми и опит за стиловете.

След като врътнах играта на "normal", после до към 10-о ниво нямах проблеми на "hard". Това показва, че за всеки бос си има стратегия. Ако ви мързи да пробвате до пълен успех, това вече е ваш проблем. :P
Последна промяна от king_of_the_universe на 13 сеп 2005, 15:18, променено общо 1 път.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение samfisher5преди 12 години

такаам аэ съм играл доста игри на високи нива на трудност но да кажа(и да се иэвиня)причината поради която псувах капком
начи по принцип трудността в играта не ме драэни но това че като те убие боса и треба да преиграеш нивото просто си беше абе идиотско-поне така си мислех докато не минах втората мисия
на третата мисия наистина има един чекпоинт преди боса ма понеже едвам сега го видях не съм много сигурен дали само колкото элатни орбчета си си купил толкова шансове на опит имаш(не съм го иэпробвал още) :wink:
иначе пак го повтарям таэи игра не може да стъпи и на малкия пръст на gow -e всеки с мнението си де :wink:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

samfisher5 написа: поне така си мислех докато не минах втората мисия
на третата мисия наистина има един чекпоинт преди боса ма понеже едвам сега го видях не съм много сигурен дали само колкото элатни орбчета си си купил толкова шансове на опит имаш(не съм го иэпробвал още)
Жълтите орбчета са да продължаваш без да си сейввнал. Примерно някой бос те претрепе, а инвентара ти има такъв орб и играта те пита дали искаш да го използваш. Но ако го използваш, играта те пуска преди боса, противното би водило до чийтване. Ако откажеш, ще те пусне на последния чекпойнт.

Със сейване или не по време на мисия, след втората мисия със сигурност преди босовяете има чекпойнти.

GoW е много здрава игра с два недостатъка:
1-къса е
2-босовете са твърде малко

Иначе не бих я сравнявал с DMC3, защото, макар и от един жанр и със сходен геймплей, двете игри са носители на различни внушения:
DMC3 залага на аниме стил, куулнес и ирония, а GoW - на древногръцка митология и трагизъм пред невъзможността да промениш съдбата.
И двете игри са ми еднакво скъби, но съм повече фен на мосю Миками.

:wink:

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 12 години

samfisher5 написа: иначе пак го повтарям таэи игра не може да стъпи и на малкия пръст на gow -e всеки с мнението си де :wink:
Не може друг път,играта е велика,докато God of war също беше добър екшън,но ми се стори някакси по-посредстевен от дявола :-?
А за сейфовете си зависи от версията.Аз имам няква ново зенландска с англ,японски и корейски език,където няма едни таква джаджи преди босовете,но пък има Continue ;)
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

ми кажи ми с кво девила превъэхожда gow шото аэ мога дза ти кажа мноооого по които иэдиша :-?

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Мнение Sathпреди 12 години

samfisher5 написа:ми кажи ми с кво девила превъэхожда gow шото аэ мога дза ти кажа мноооого по които иэдиша :-?
И двете са ми любими игри - и моето мнение е че God of WAr си е леко по добрата игра (леле не ми се мисли какво чудо щеше да е GOW ако имаше повече босове :shock: :? )

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

дам ако имаше повече босове щеха да стават касапници на макс :D :D (впрочем пък в девила точно босовете са това което ма эарибява :)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Няма джаджи за сейвване в Девила, объркал съм ги с ония за купуване. Но пък има жълти орбове за кънтинюу. 8-)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

samfisher5 написа:ми кажи ми с кво девила превъэхожда gow шото аэ мога дза ти кажа мноооого по които иэдиша :-?
С дължината и с броя на босовете. И с това, че е по-трудна. Аниме-стилът също е предимство според много хора.

Я сега кажи мноооого неща, по които издиша? :-o

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

king_of_the_universe написа:
С дължината и с броя на босовете. И с това, че е по-трудна. Аниме-стилът също е предимство според много хора.

начи
:) 1 графиката-определено gow е най красивата игра эа пс2
2 комботата-просто мене ме кефят в пъти повече по раэнообраэни са
3 вкарването на сила при битките-също така и натискането на проиэволни бутони са си общо вэето революция эа жанра
4 историята-определено историята на бога е по интересна
5 беэкрайно интересните магийки които получаваш от боговете
6 видгането на левъла на мечовете и магийките ти-да вярно е че са го иэкопирали от девил а ама са го реалиэирали по нечовешки начин :o
7 може би эвукът-поне според мен муэиката на бога е по яка
8 по яки пъэели-вярно е в бога са малко ма са си сравнително яки

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

samfisher5 написа:
king_of_the_universe написа:

начи
:) 1 графиката-определено gow е най красивата игра эа пс2
2 комботата-просто мене ме кефят в пъти повече по раэнообраэни са
3 вкарването на сила при битките-също така и натискането на проиэволни бутони са си общо вэето революция эа жанра
4 историята-определено историята на бога е по интересна
5 беэкрайно интересните магийки които получаваш от боговете
6 видгането на левъла на мечовете и магийките ти-да вярно е че са го иэкопирали от девил а ама са го реалиэирали по нечовешки начин :o
7 може би эвукът-поне според мен муэиката на бога е по яка
8 по яки пъэели-вярно е в бога са малко ма са си сравнително яки
1- без да съм Ванга, мисля че второто ИЦО 6е е с най-добрата графика за Пи Ес 2
2- не знаеш какви нечовешки комбота стават в Девила със смяна на оръжията: оръжие1 -> оръжие2 -> завършване с пуцане. Дългите комбота обаче стават само на по-високи нива на трудност, защото гадините мрат по-трудно.
3- Революция? Има го и в Резидънта
4- с това съм съгласен
5- с това също
6- ми...изкопирано!
7- много е субективно
8- съгласен съм

В крайна сметка двете игри са много добри, макар и двете да имат недостатъци.

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

дам як е и девила ма gow сякаш наистина е с мааалко по добра :D

ghgi
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение ghgiпреди 12 години

така сега ще добавя няколко неща и от мен :)
Засега ДМЦ не съм я играл тя ме чака да мина Арес на ГоУ за да я почна и нея :)
Значи някой каза че ДМЦ имало предимство в аниме графиката.Е добре ама каква аниме графика като става въпрос за древногръцка митология и история :)
Според мен ГоУ е невероятна малкото босове въобще не са млако според мен има доста "полу" босове които са достатъчно занимателни и трудни :)
комботата са прелестни давам пример - играеш с Blades of Chaos правиш някакво комбо задържаш /\ вдигаш противника във въздуха там сменяш на Blade of Artemis хващаш го с О и го довършваш :o 8-)
Магиите са невероятни.Особено след ъпгрейд :shock:
мога да ти кажа че на Нормал за да я превъртиш ти трябват средно 6-10 часа в замисимост от това колко си добър !
Но след превъртането отключваш God Challenge което има доста нива и може да те занимава още 3-4 часа.
+ това има дсота бонуси на диска като всички Ин-Гейм клипчета коит оса най-добреите които съм виждал след тези в Диабло 2 :shock: 8-)

След 3-4 дена като превъртя и ДМЦ3 ще ви кажа с какво впечатление съм останал :)
И аз също не съм за лесното превъртане ей така за "Статс".

А ако някой знае дали има ЛоК-Дефианс за ПС2 да каже щото знам че Соул Рийвър 2 я има за пс2 ама май тая новата я няма.
Аз съм я превъртал за ПЦ и мога да ви кажа че може да се сравнява с ГоУ и ДМЦ ;)
GLORY GLORY MAN UNITED

Elisha ....beautiful....

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Мнение Sathпреди 12 години

ghgi написа: А ако някой знае дали има ЛоК-Дефианс за ПС2 да каже щото знам че Соул Рийвър 2 я има за пс2 ама май тая новата я няма.
Аз съм я превъртал за ПЦ и мога да ви кажа че може да се сравнява с ГоУ и ДМЦ ;)
да има я за ps2 - но играта sux отсякъде в сравнение с горните две заглавия 8-)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

ghgi написа:така сега ще добавя няколко неща и от мен :)
Засега ДМЦ не съм я играл тя ме чака да мина Арес на ГоУ за да я почна и нея :)
Значи някой каза че ДМЦ имало предимство в аниме графиката.Е добре ама каква аниме графика като става въпрос за древногръцка митология и история :)
Според мен ГоУ е невероятна малкото босове въобще не са млако според мен има доста "полу" босове които са достатъчно занимателни и трудни :)
комботата са прелестни давам пример - играеш с Blades of Chaos правиш някакво комбо задържаш /\ вдигаш противника във въздуха там сменяш на Blade of Artemis хващаш го с О и го довършваш :o 8-)
Магиите са невероятни.Особено след ъпгрейд :shock:
мога да ти кажа че на Нормал за да я превъртиш ти трябват средно 6-10 часа в замисимост от това колко си добър !
Но след превъртането отключваш God Challenge което има доста нива и може да те занимава още 3-4 часа.
+ това има дсота бонуси на диска като всички Ин-Гейм клипчета коит оса най-добреите които съм виждал след тези в Диабло 2 :shock: 8-)

След 3-4 дена като превъртя и ДМЦ3 ще ви кажа с какво впечатление съм останал :)
И аз също не съм за лесното превъртане ей така за "Статс".

А ако някой знае дали има ЛоК-Дефианс за ПС2 да каже щото знам че Соул Рийвър 2 я има за пс2 ама май тая новата я няма.
По-скоро говоря за аниме-стил при цялостната презентация на играта. Не съм казал, че древногръцката митология не ме кефи.

Комботата са добри, но друго си е да вкараш малко пуцалка и бягане по стени. :)

И в Девила има полу-босове. Лошо впечатление прави изхитряването на Капком да повтарят някои босове. :-?

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 12 години

Наистина не мога да си обясни как човек играл и DMC 3 и God of War може да твърди, че бойната система в GoW е по-добра. Т'ва е направо смешно! И двете игри ми харесват безкрайно много и не мога да определя коя повече, но бойната система в God of War не може, ама по АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ НАЧИН ДА СЕ СРАВНЯВА С ТАЗИ В DMC 3!!!!!!!!

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Jeru написа:Наистина не мога да си обясни как човек играл и DMC 3 и God of War може да твърди, че бойната система в GoW е по-добра. Т'ва е направо смешно! И двете игри ми харесват безкрайно много и не мога да определя коя повече, но бойната система в God of War не може, ама по АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ НАЧИН ДА СЕ СРАВНЯВА С ТАЗИ В DMC 3!!!!!!!!
на мене пък ми е странно някой играл дмц3 и gow да каэва че таэи на бога не може по нищо да се сравнявас таэи на демона :)
бойната система на dmc3 в най добрия случай е блиэко до таэи на gow :o

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

В бойната система съм съгласен с Джеру че дяволската е много по-добре изпипана.Повтарянето на босовете също ме дразнеше,но поне си бяха доста.Друг плюс на Данте са различните стилове(Gunslinger,swordmaster,trickster,royal guard,quick silver,doppleganger).Аз лично се кефех мн на метъл музиката в ДМЦ-то,наистина пасва с атмосверата. ;) .А и начините по които Данте саркастично се подиграва на съществата около него правят играта незабравимо готина и уникална :D
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

hellfire написа:В бойната система съм съгласен с Джеру че дяволската е много по-добре изпипана.Повтарянето на босовете също ме дразнеше,но поне си бяха доста.Друг плюс на Данте са различните стилове(Gunslinger,swordmaster,trickster,royal guard,quick silver,doppleganger).Аз лично се кефех мн на метъл музиката в ДМЦ-то,наистина пасва с атмосверата. ;) .А и начините по които Данте саркастично се подиграва на съществата около него правят играта незабравимо готина и уникална :D
ако па теэи стилове могат да эаместят магийките в gow :-o
или пък че метъл муэиката която на мене ми се струва някак си пришита :lol: не подохожда така добре както лудата муэика в бога на войната :)
или пък босове та босове-добре де малко са и са по лесни ама па кажи ми че например леденето куче може да се сравнява с бруталната хидра-убиването и беше просто ФЕНОМАЛНО :?

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

samfisher5 написа:
hellfire написа:В бойната система съм съгласен с Джеру че дяволската е много по-добре изпипана.Повтарянето на босовете също ме дразнеше,но поне си бяха доста.Друг плюс на Данте са различните стилове(Gunslinger,swordmaster,trickster,royal guard,quick silver,doppleganger).Аз лично се кефех мн на метъл музиката в ДМЦ-то,наистина пасва с атмосверата. ;) .А и начините по които Данте саркастично се подиграва на съществата около него правят играта незабравимо готина и уникална :D
ако па теэи стилове могат да эаместят магийките в gow :-o
или пък че метъл муэиката която на мене ми се струва някак си пришита :lol: не подохожда така добре както лудата муэика в бога на войната :)
или пък босове та босове-добре де малко са и са по лесни ама па кажи ми че например леденето куче може да се сравнява с бруталната хидра-убиването и беше просто ФЕНОМАЛНО :?
Напротив,метъла си подхождаше много добре в играта.Леденото куче е глупаво в сравнение с босовете които те чакат напрд ;) Дори има една мисия,в която екшън е просто несравним защото се биеш за едно с Vergil срещу един доста труден бос.А и кътсцените в дявола са много по-добре изпипани от тези в бога на варта.Като превъртиш играта ще разбереш за какво говоря 8)

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост