Resident Evil Rebirth

Going third party since 1889.
Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Resident Evil Rebirth

Мнение The Demonпреди 11 години

Има само две игри за GC които искам да изиграя. Първата е RE Remake, която съм сигорен че ще ми хареса повече от RE4 (не питайте от къде съм сигорен, за някои неща съм просто сигорен :P ). Втората е MGS Twin Snakes която е римейк на любимата ми игра и няма значение дали ще ми хареса повече от оригинала (защото това е невъзможно). GC бих си купил само ако си ги намеря преди това. Евентуално после може да пробвам и още две които са ми направили впечатление P.N.03 и RE ZERO.

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsuпреди 11 години

.
Последна промяна от Okamijitsu на 13 мар 2009, 08:45, променено общо 2 пъти.
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

В RE4 не се изгуби малко от чара на поредицата, а се изгуби целия чар. Няма дори и капчица от магията на първите 3 части.Разбиранията ми за Resident Evil такъв какъв си го представях и харесвах тотално приключиха след появяването на четворката. Последна истинска RE игра е Code Veronica. Новото поколение RE-та имат и много плюсове , така че гледам напред към новите части с нескрит интерес. Обаче съм сигорен че много хора като мен които нямат кюб , а PS2 тайничко си мечтаят за порт който няма никога да получат. Така че ако ще правите ултимативна класация Resident Evil Remake предлагам да е по напред :)

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 11 години

RE (римейка) е НАЙ-добрият Resident Evil след 4! Period! И това при цялата ми фенщина и пристрастност към 2!
Изображение

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 11 години

Ако Capcom бяха REмейкнали двойката на мястото на Zero, цена нямаше да имат :roll:

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 11 години

REmake е невероятна игра във всяко едно отношение. Смятам тия дни да я претупам на hard - ако има интерес може да и жулна едно ревю.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Ще бъде интересно ако напишеш ревю. Виждам че ти харесва играта. От картинките и трейлърите най-много ми допада брутално преработените беграунди. Превъртал съм я единицата към 5 пъти за три различни платформи (всичко без DS и GC) в последните 2 години. Знам ги локациите по добре от колкото познавам уличките в квартала ми и в момента в който ги видях да изглеждат по този начин останах възхитен от таланта на художниците в Capcom. Добавките в геймплея са малко рисковани, но ще видим. Пишете повече ревюта хора че ботовете ни надминаха в секцията за тях :lol:

{V_E_N_O_M}

Мнение {V_E_N_O_M}преди 11 години

Трудо е да се каже за един гййк кое е по-доброто ре!.
Ако говорим за hrdcore re извратения определено римейкът е на първо място. Честно да ви кажа според мен като пълен умопобъркан пич болен от вируса hiv-RE kоито уви няма лечение ще кажа...ре4 си е напълно ре ако го погледнем. Вие незнам дали сте вниквали по надълбоко в идеята на ре но от отдавна не разчитат на зомбитата capcom а и феновете а самите чудовища в играта. Никой фен на ре не се кефи на зомбита нито аз, дори са ми досадн. Рето няма да е същото ре без тях да така е но ре не е зомбита. Четвъртата част си е абсолютно в стихията на поредицата. Този път обаче сте в по различни обстоятелств. Нима нямаше тонове мутанти брутални местности. РЕ винаги ще си бъде ре дори и да не видите нито едно зомби което разбира се няма да стане. Единствено екшънът е разликата, които според мен много добре е вписан а не мизерно и дразнещо. Това което ще ми е интересно е да видя Umbrella Cronicles за WII. Все пак се връща към римейк атмосверата, която е изключитело мрачна. Наскоро изиграх споменатата нова версия на първото ре и пак ми се откача ченето като видя смазващата визия която мачка и през 2006.

Потребителски аватар
stryker
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение strykerпреди 11 години

Абе имам някакво гадно чувство, че Umbrella Cronicles няма да е на нивото на 4-та. Според мен Капком ще хвърлят основните си усилия върху РЕ5, а с "хрониките" ще опипват почвата :-?

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 11 години

Брей :wink:

dra6ko
Console Ninja
Console Ninja

Мнение dra6koпреди 11 години

От няколко дена играя RE:remake,и мога да кажа че......какво да кажа нямам думи.Има на някой места в играта на който неискам и да минавам от там,но е неизбежно(гробището и особенно един гроб в който се влиза по едни стьлби кьдето се слагат 4-те маски).Признвам си че несьн играл пьрвата част.Пуснах за малко и RE:Zero,като за начало и тя ми хареса,но с предимство е Remake:)
Яд ме е за Code Veronika че стигнах до големия гад на самолета,а нямам никакви муниции и аптечки:(,и напрактика немога нищо да направя,а така се бях зарибил,и като знам че едва половината сьм стигнал

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

dra6ko написа:От няколко дена играя RE:remake,и мога да кажа че......какво да кажа нямам думи.Има на някой места в играта на който неискам и да минавам от там,но е неизбежно(гробището и особенно един гроб в който се влиза по едни стьлби кьдето се слагат 4-те маски).Признвам си че несьн играл пьрвата част.Пуснах за малко и RE:Zero,като за начало и тя ми хареса,но с предимство е Remake:)
Що бе какво има там? :P
dra6ko написа: Яд ме е за Code Veronika че стигнах до големия гад на самолета,а нямам никакви муниции и аптечки:(,и напрактика немога нищо да направя,а така се бях зарибил,и като знам че едва половината сьм стигнал
Това и е проблема на Верониката че не е балансирана. Минава се ама ако си изхарчил всички патрони от моментната локация, пробвай някой стар сейв и бягай вместо да убиваш. На мен за първи път ми се случи да нямам патрони докато се биех с Клер на един покрив с някакъв Бос (това е след гада със самолета, което показва че съм играл по-добре от тебе хехе :wink: ). Но това е нищо. Ти се бий с последния Бос на Досиетата Хикс да видиш какво е да нямаш патрони :twisted:

max_payne
Console Fanatic
Console Fanatic

Re: С какво последно се сдобихте?

Мнение max_payneпреди 9 години

Sympozium написа:Изображение
Resident Evil Remake
Изображение
Resident Evil 4
Много станаха RE феновете тук!
:cool: :cool: :cool:

Честито!
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Sympozium
True Gamer
True Gamer

Мнение Sympoziumпреди 9 години

Благодаря, ами то не познавам някой дето да я е играл и да не и е станал фен :-)
Купувам конзолите:Nes,Snes, SegaMasterSystem,32x,Sega Cd, Saturn,Panasonic3DO,Neo-geo.
Купувам оригинални игри:Sega Mega Drive, Sega cd, Saturn, Dreamcast, ps1, NES, SNES, N64, GameGear, Gameboy, GBA.

dra6ko_second_chance
Console Master
Console Master

Мнение dra6ko_second_chanceпреди 9 години

Remake-а е невероятен,с подобрената графика,да си призная небях играл оригинала(само сьм я гледал по залите),но опредлено останах супер доволен от варианта за GameCube

max_payne
Console Fanatic
Console Fanatic

dra6ko_second_chance написа:Remake-а е невероятен,с подобрената графика,да си призная небях играл оригинала(само сьм я гледал по залите),но опредлено останах супер доволен от варианта за GameCube
Оригиналът беше супер за времето си... REmake стана още по-добър, когато излезе!

В момента имам почти всички версии на RE1.... дано утре успея да продам RE:DS, че само ми събира прах
:D
Sympozium написа:Благодаря, ами то не познавам някой дето да я е играл и да не и е станал фен :-)
Абе... аз познавам... ама те губят
;)
Изображение
Изображение
Изображение

max_payne
Console Fanatic
Console Fanatic

Re:

vvarp написа:Ако Capcom бяха REмейкнали двойката на мястото на Zero, цена нямаше да имат :roll:
Говори и за римейк на 2-ката ;)
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
BobZ
Контакти:
Square
Square

Re: Resident Evil Rebirth

Мнение BobZпреди 9 години

Ех, да имах време да мога да се нарадвам на тая игра както си му е реда...
Взех си GC главно заради нея и не съм разочарован! Играта е просто... :?
Направо като я почнах се замислих "Възможно ли е това да е игра за last-gen конзола?" и нормално, с тези визуални ефекти и прочее... :shock:
За жалост никога не съм бил особено добър Player на RE, но това не ми е пречило да се наслаждавам на историята и атмосферата и накрая със зор да успявам да я врътна. :) На REmake-а не помня докъде бях стигнал последно, но някои от новите идеи в gameplay-а доста ми допаднаха, макар че създават и главоболия. :lol: Примерно, това да трябва да се отърваваш от телата на зомбитата е супер яко и реалистично, но ако не го направиш навреме после като севръщаш по някои места е... доста... неприятно. XD
Е, надявам се скоро и за нея да намеря време, та да й се нарадвам както си трябва. Игра като тази го заслужава. :)

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 8 години

Да бе и аз толкова време исках да я играя, най после си намерих GameCube с RE 0, Re Remake, MGS,FF CC и още не съм ги превъртал. Пустото му време, все не ми дава шанс. Само MGS врътнах веднъж. Иначе RE Remake-a e супер визуално и новите неща в геймплея ми харесват. Много е трудна и много ме кефи. Зирото също много ми допадна, там съм малко по-напред (над средата). Е това е Resident Evil ! :inlove:

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsuпреди 8 години

The Demon написа:Да бе и аз толкова време исках да я играя, най после си намерих GameCube с RE 0, Re Remake, MGS,FF CC и още не съм ги превъртал. Пустото му време, все не ми дава шанс. Само MGS врътнах веднъж. Иначе RE Remake-a e супер визуално и новите неща в геймплея ми харесват. Много е трудна и много ме кефи. Зирото също много ми допадна, там съм малко по-напред (над средата). Е това е Resident Evil ! :inlove:
+1 Двата Resident-a за NGC мачкат просто!

Жалкото е ,че не видяхме графичен remake на Resident Evil 2 моя фаворит в серията!

Реси 0 и Remake дори сега си изглеждат повече от прекрасно.
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост