Какво тренирате

Футбол.
Отговори
Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Re: Какво тренирате

Мнение DETONATOR-Mпреди 7 години

Е, па станахме шампиони в едната лига, ама се покрих, щото им дължа една камара пари, а ти се сещаш на мен кой ми дължи две камари :)

Вече чеп за зеле не ставам на баскет, ако приемат правилото за засада сигурно няма да изляза от нея.
Виж, баскетбола съм го признал за натоварваща игра, абе сигурно не е комплексен като тениса на корт, с неговата дълбочина на отиграванията, така де колко положения можеш да направиш с пет човека, пет защитника и една топка?
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 7 години

Абе подозирах аз, че сте грабнали златото, ма ти си прекалено скромен да си признаеш. :D Евала!

Иначе баскетболът е плитък до неузнаваемост. Само за сравнение виж във футбола колко по-голямо е игрището! :lol:

Иначе аз засега имам горе-долу сили да търча все още, ама само искам да се уверя, че всичко с тъпото ми коляно е отминало. След това очаквам трансфер в Бостън, 'щото много добре знаят, че съм 2 в 1 - стрелбата на Рей Алън и пасовете на Рейджън Рондо! :twisted:
Изображение

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение samfisher5преди 7 години

Jeru написа:
Иначе баскетболът е плитък до неузнаваемост. Само за сравнение виж във футбола колко по-голямо е игрището! :lol:
Страхотно мнение , просто не ме карай да го коментирам ! :lol:

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 7 години

Пф, футбола е толкова тъп. Виж на маратонското плуване колко му е по-голям Ла Манша.

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Дано осъзнавате колко абсурдни мнения давате , да сравняваш баскетбол с футбол . то просто едно нещо общо да имаха двата спорта ! :lol: Аз правя сравнение между ТЕНИС на маса и ТЕНИС на корт , два сходни спорта с различини правила , обсотятелства и т.н. И да , до някаква степен точно това , че баскетболът е отборен спорт и се играе на толкова малко игрище , го прави далеч по-комплексен и сложен от футболът , ама нали ти си знаеш !

И , да , в последните години футболът наистина е тъп , с цялата тази комерсиализация особено ! Ако не беше толкова масов , елементарен и достъпен , никога нямаше да е толкова популярен , има един куп по -атрактивни отборни спортове ! :D

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 7 години

Самфишър, както не говоря за тенис на корт, така и ти нямаш основание да ми говориш и обясняваш за спорт който играя 15 години и имам тонове успехи по единици, двойки, смесени двойки и отборно.

Придвижването не е само наляво, вече заради топспин мъжете играем на огромни разстояния от масата.

Детонаторе, прав си, тениса на маса става за навсякаде. Аз на мойто село имаме маса в един училищен салон и се почупвам от игра, 10 часа на ден, докато брачедите и родата пият ракия и ядат салата и си прават шоуто аз не спирам да бия топчето. Става и за вкъщи ако има голямо помещение.

С Джеру на анивенчър 2007 намерихме маса на последниа етаж на хотела и показахме на едни аниме фенове как ние геймърите сме по годни за спорт :Д Някои път като искачам до сф с удоволствие ше разцъкам с теб и Джеру а и кинг иъф Унивърс ако и той е в сф !

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Самфишър и друго, да ти спомена че с Цеци Пиронкова сме приятели от много малки лапета, виждал съм я много пъти в Пловдив и винаги й честитя като натупа някоя от сестрите Уилямс, някоя от сръбкините или от рускините ! Уважаваме се един друг, аз по-малко й говоря за тенис на маса, защото моите успехи са на родно ниво, а нейните на световно.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 7 години

samfisher от чисто любопитство - играеш ли по турнири тенис - говоря за аматьорския турнир на Карсберг ако не си про.

Потребителски аватар
no.cow.level
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение no.cow.levelпреди 7 години

samfisher5 написа:Дано осъзнавате колко абсурдни мнения давате , да сравняваш баскетбол с футбол . то просто едно нещо общо да имаха двата спорта ! :lol: Аз правя сравнение между ТЕНИС на маса и ТЕНИС на корт
Фут БОЛ и баскет БОЛ. :D

Малко безсмислен спор. Играйте, тренирайте и правете каквото ви харесва. :)

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Е , аз съм написал , че все пак има някакво значение позиционирането спрямо масата , но в никакъв случай не е толкова важно , колкото при тениса ! А и ти каза , че е ПО- КОМПЛЕКСЕН , за това беше дискусията и аз дадох своите аргументи , ти не и така ! Не съм казвал , че тенисът на маса не е много готин спорт !

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 7 години

В духа на самфишър5: Aко още един път някой каже, ЧЕ ИМА по-велик, комплексен и интересен за гледане (обобщено ДРУГ) спорт от фубола - ще ви намеря по айпито. :lol:
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 7 години

Хокей на трева :naughty:

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 7 години

epedos написа:В духа на самфишър5: Aко още един път някой каже, ЧЕ ИМА по-велик, комплексен и интересен за гледане (обобщено ДРУГ) спорт от фубола - ще ви намеря по айпито. :lol:
football sux donkey balls
Golf ftw !!!

btw наистина не харесвам футбола и ми е безкрайно скучен, всъщност почти всички спортове са ми такива като изключим тениса на корт и бойните спортове/изкуства. :lol:
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мен най ме кефи ръгбито, там само чистите нации играят, няма латиноси, мазни мангали, италианци и тнт меки китки, мъжки спорт без протектори и цигански номера

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 7 години

^ true
И мен ме кефи ръгбито ама само ако го играя, ако гледам пак му простотия до безкрай.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Голфа е наистина як спорт за гледане, като му научиш правилата. Също и снуукър ;)
Бих играл голф, ама е соленко...

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мен от отборните спортове най - ме кефи хокеят на лед ( по - специално NHL ) , в Канада си е нещо като национален спорт ! Аре хейтете ме ! :lol:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Ти си гей тенисисче, това ти стига :lol:
Разсъжденията си базирам на ниво аватар и коментари в тази тема, а хранилката е отклик на молбите ти. :P

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 7 години

Измествате естеството на темата!

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

epedos написа:Ти си гей тенисисче, това ти стига :lol:
Разсъжденията си базирам на ниво аватар и коментари в тази тема, а хранилката е отклик на молбите ти. :P

Ноу комент ! :lol: Предлагам на модераторите да наложат същите мерки на потребителя по-горе , каквито приложиха на мен за безобидните ми коментари , ама цък ! :lol:

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост