Олимпийски игри 2012

Футбол.
Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Олимпийски игри 2012

Мнение andycoleпреди 5 години

Откриването беше грандиозно, Дани Бойл се е справил супер. Определено ще си го дръпна и ще го гледам още веднъж. Индустриалната революция, годините на рока, пънка и електронната музика в UK, представлението с медиците, скачането с парашут от хеликоптер на Джеймс Бонд и кралицата :lol: Абе култово, нямам думи, страхотно и с много позитивна енергия. Емили Санде е с ангелски глас :inlove: Даже Dizzie Rascal изкочи по едно време, даваха и сцени от Trainspotting :lol:

Та така, да пожелаем успех на нашите спортисти, хранех големи надежди за отбора по волейбол, но безгръбначните Стойчев и Казийски опорочиха всичко в най-неподходящият момент.
Гимнастикът Йордан Йовчев поставя рекорд с шесто участие на олимпиада, поздравления за поредния ни голям спортист от Пловдив.
Не знам от кои спортисти може да очакваме медал, може би в борбата от Станка Златева и това е. Вече нямаме щанги, а бяхме световна сила номер 1 преди интригата, която ни спретнаха на Сидни 2000. Борбата и тя западна. Дано в тениса Пиронкова и Григор Димитров постигнат престижни класирания.
Иначе с интерес ще следя тениса на маса, там при жените със сигурност шампионка ще е или Динг Нинг или Лю Шивен, и на двете съм голям фен и имам техни плакати в стаята си, щяха да са супер мацки ако не бяха с тези къси мъжки прически, които държат нарочно, да не им пречи косата като играят :lol: При мъжете се надявам някой европеец да направи чудо и да разбие китайската хегемония, визирам Тимо Бол. В тениса на корт освен за Пиронкова, ще викам за Шарапова и Джокович.
Надявам се да дават и първенството по таекуон-до, макар на олимпиадите да е осакатеният южнокорейски вариант с многото протектори и без удари с ръце в главата, то пак стават доста брутални нокаути с крака. На първенството по футбол ми се иска отбора на Великобритания да направи нещо, най-вече заради великия Раян Гигс, който нямаше щастието да играе на голямо първенство с Уелс, но сега на 39 години чак ще играе на международен форум на национално равнище. Гарет Бейл постъпи много некадърно като се отказа да играе в последния момент, а позираше с екипа на UK преди олимпиадата, едва ли ще има и той друг шанс за участие на голям форум. В първият им мач завършиха на равно със Сенегал, като гола вкара Крейг Белами,
Бразилия е основният фаворит, в отбора им блестят имената на Хълк, Неймар, Лукас Мура.
Ми така, олимпиадата започна :-)

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Re: Олимпийски игри 2012

Мнение samfisher5преди 5 години

Е Григор има шансове според мен колкото и невероятно да звучи . В по-лесната част на схемата е , тя е яко небелансирана на Джокович са му сложили де що има съпротива до финала да се поумори добре и Федерер да има шансове ( мое виждане )срещу него . Пиронкова пък е една от най- добрите тенисистки на трева изобщо в тениса не е невъзможно да вземем медал .

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Коментаторите по канал 1 отново разбиват с неадекватност. Вчера на откриването като даваха американската делигация, водещият се изцепи, "Ето го и Кобе Брайънт, едно откровено леке" :? :lol:
Имаше и някаква сценка как някаква жена и дете излизат от очевадно нов модел на Мини Купър, облечени са със съвременни дрехи, а детето носеше Nintendo 3DS, а овцата която коментираше каза "Ето виждаме че действието се развива през 70-те години, но детето носи ай-фоун или някакъв друг вид фоун" :?
После каза че за нея музиката започва и свършва с Бийтълс и друго нямало. Абе тонове изцепки, просто нямам думи. Днес за малкото време, което гледах мача на Федерер от първи кръг, коментаторът пак се съдра от простотии. В канал 1 как назначават журналисти, коментатори и водещи на спортни предавания, може би с конкурс за некадърност :lol:
Иначе хубавото е че имам blizoo hd и eurosport hd и като гледам по двете телевизии дават различни спортове и имам избор :-)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 5 години

Евроспорта има свестни коментатори. Може би първа се скръндзее със заплатите. И мен ме вълнува ТКД-то, който разбере кога и по коя ще го дават, нека постне. Гледах джудото как руснакът ипонира японеца, ама не е особено интересно - като бръмбари се размахват и премятат. Че то борбата е по-интересна. :D

Гледах и гимнастика, ама то там толкова много дисциплини, че не дочаках нашия, а и не го знам кога е.

Болта кога бяга, бтв?

П.С. Сега като гледам плуването (как американците газят) ми се доплува много мощно. :lol:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 5 години

Йовчев е огромен. Голям грях тежи върху всички, които му отнеха заслуженото злато в Атина.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Jim Raynor написа:Йовчев е огромен. Голям грях тежи върху всички, които му отнеха заслуженото злато в Атина.

Така е. Данчо Йовчев е уникален, особено за нашите географски ширини - талантлив, твърде работлив, крайно упорит, пределно скромен и земен (интервютата с него са удоволствие, не като жалките напъни на футболните ни кретени)човек. Еееех, да имахме повече спортисти като него... :pls:

Дори да не вземе сега метал, постигнатото досега е достатъчно. :cheers:

Потребителски аватар
no.cow.level
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение no.cow.levelпреди 5 години

andycole написа:Коментаторите по канал 1 отново разбиват с неадекватност. Вчера на откриването като даваха американската делигация, водещият се изцепи, "Ето го и Кобе Брайънт, едно откровено леке" :? :lol:
Имаше и някаква сценка как някаква жена и дете излизат от очевадно нов модел на Мини Купър, облечени са със съвременни дрехи, а детето носеше Nintendo 3DS, а овцата която коментираше каза "Ето виждаме че действието се развива през 70-те години, но детето носи ай-фоун или някакъв друг вид фоун" :?
После каза че за нея музиката започва и свършва с Бийтълс и друго нямало. Абе тонове изцепки, просто нямам думи. Днес за малкото време, което гледах мача на Федерер от първи кръг, коментаторът пак се съдра от простотии. В канал 1 как назначават журналисти, коментатори и водещи на спортни предавания, може би с конкурс за некадърност :lol:
Иначе хубавото е че имам blizoo hd и eurosport hd и като гледам по двете телевизии дават различни спортове и имам избор :-)
Уау :lol:

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Само за 10 минути от началото на баскетболния мач между Америка и Франция:
При някакво нарушение: "Това беше, както казва моят колега Алипиев - груба селска проява"
"Той опита някакви циркаджийски номера, но го поставиха на място"
"Не се намира на махленско игрище, за да опитва такива майтапи".

Не знам за махленско игрище, но това е същият дебил, който коментираше на откриването, а махленски е езикът му, и това ми бил професионален журналист :facepalm:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

"Като Волния Уили влезе една от състезателките във водата".

"И, ако това може да бъде някакво утешение, поне изхвърлиха нагоре еднакво количество вода".

:D

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 5 години

king_of_the_universe написа:
Jim Raynor написа:Йовчев е огромен. Голям грях тежи върху всички, които му отнеха заслуженото злато в Атина.

Така е. Данчо Йовчев е уникален, особено за нашите географски ширини - талантлив, твърде работлив, крайно упорит, пределно скромен и земен (интервютата с него са удоволствие, не като жалките напъни на футболните ни кретени)човек. Еееех, да имахме повече спортисти като него... :pls:

Дори да не вземе сега метал, постигнатото досега е достатъчно. :cheers:
Абсолютно споделям това мнение! :yes:

:bow:

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Българските спортисти се справят добре досега, Йовчев се класира на финал, Детелин Далаклиев продължи в бокса, Пиронкова и Димитров минават в следващия кръг на тениса, бихме Великобритания с 3-0 на волейбол, състезтелката ни по бадминтон също се класира напред. На вдигането на тежести има 3-4 български щангисти, които се състезават за чужди държави за съжаление.
Иначе сега гледах онлайн мача на Великобритания с ОАЕ на футбол, британците биха 3-1, Гигс вкара добър гол :-) И този мач най-добър за тях беше Белами, страшен играч. Иначе играха доста посредствено и се измъчиха с ОАЕ, а това си е излагация, все пак играха Рамзи, Клевърли, Стъридж, Гигс, Майка Ричардс, Белами.. играчи на Арсенал, Манчестър Юнайтед, Ман. Сити,Ливърпул, Арсенал, а се мъчат с толкова непретенциозен противник.

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html
От тук може да се избира всеки спорт, преки предавания и запис.
В момента гледам пряко 4-ти кръг от първенството по тенис на маса, един от последните добри европейци, велкият Владимир Самсонов на 36 години дава невероятна съпротива на ракета н1 на Китай, 15 години по-младия от него Жанг Жике.
http://www.eurovisionsports.tv/london20 ... eo_id=8142

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мерси за линка!

Мдаам, кошничката на нашия тенис се скъса твърде бързо... :roll:

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

И аз видях част от срещата на Григор Димитров с французина, много е слаб нашият, всеки втори удар му е в мрежата, не знам какво толкова го възхваляват медиите, не знам да е правил повече от 2 поредни победи на турнир, а на големите турнири максимум 1 победа да прави. И го тупат разни също нечувани тенесисти.

Иначе ето и друг линк, epedos ми го даде
http://www.sportlemon.tv/
Тенисът на маса прекъсна, но го намерих тук.
Самсонов за съжаление загуби от китаеца. Голямата изненада е, че току що Тимо Бол бе разгромен с 4-1 от неизвестен румънски тенесист, и то на възраст и без сериозни успехи. Тимо Бол беше единствената надежда,че някой може да спре китайците, доскоро беше номер 1 в световната ранг листа, но явно стресът от олимпиадата му е повлиял.
Хубавото е, че в http://www.eurovisionsports.tv има и записи от предишни дни на всички спортове, така че който го интересува конкретен спорт може да прегледа.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Няма друга такава жестока конкуренция от най-ранните години при повечето спортове, както е в Китай. Май само дребната им физика и тук-там корупцията ги спират поголовно да грабят олимпийски злата.

Един Тимо рядко стига срещу целия китайски тенисистки У Тенг Клан. :lol:

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

king_of_the_universe написа: Един Тимо рядко стига срещу целия китайски тенисистки У Тенг Клан. :lol:
Допреди 15 години тримата шведи Валднер, Персон и Апелгрен смазваха китайците където ги хванат :-) От Пекин насам обаче Китай е сила номер 1 в спортовете като цяло, следвана от САЩ. Няма да се учудя ако до 10-15 години тези държави станат и футболни сили :lol:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 5 години

Тънкостта е и алхимиците им да продължават все така с успешното забъркване на вълшебни отвари, които не могат да бъдат усетени при допинг-тестовете :wink:

В момента българският народен отбор по волейбол ще направи от 2:0 - 2:3 :lol:

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 5 години

andycole написа:
king_of_the_universe написа: Един Тимо рядко стига срещу целия китайски тенисистки У Тенг Клан. :lol:
Допреди 15 години тримата шведи Валднер, Персон и Апелгрен смазваха китайците където ги хванат :-) От Пекин насам обаче Китай е сила номер 1 в спортовете като цяло, следвана от САЩ. Няма да се учудя ако до 10-15 години тези държави станат и футболни сили :lol:
Статистически няма нищо странно в това - най-многобройната държава в света с най-силна държавна подкрепа за спорт.

Навремето като тренирах щанги макар комунизма да си беше отишъл имаше останал манталитет и по училищата обикаляха емисари да зарибяват учениците за различни спортове а държавата плащаше всичко - от дрехи до подготвителни лагери и състезания а медалите се награждаваха с богати премии. Знаеш че и да не станеш добър и не продължиш нищо не си загубил. Сега кой ще се хване си плаща сам всичко, и да блъска без да знае дали има смисъл.

В съседната зала поне 20 човека винаги играеха тенис на маса - сега ако изобщо намериш къде да играеш трябва да си плащаш доста скъпичко.

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 5 години

Bobi написа:В момента българският народен отбор по волейбол ще направи от 2:0 - 2:3 :lol:
Пфу за малко да си хвърлят труда в кофата в 3-тия гейм с този резултат 13-25! Добре, че все пак се взеха в ръце в 4-тия и не изспуснаха победата! Поляците нямаха отговор за Цецо Соколов днес.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 5 години

Мощно отзад на дружина полская - последната точка на Йосифов беше ОРГАЗЪМ! Ако мача беше тук щеше да има нахлуване.

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост