Тенис

Футбол.
Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Спорт

Мнение andycoleпреди 6 години

samfisher5, другите топ тенисистки участват ли и на турнирът по двойки, или си я карат само на сингъл ?

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение samfisher5преди 6 години

Едва ли ! Ама зависи де , сестрите Уилямс по принцип се впускат ( и в много от случаите печелят ), ама те го правят ,за да се обиграват - най- вече волетата ! При случая с Пиронкова според мен го е направила да припечели някой допълнителен лев ! Пък и тя откъде да знае ,че ще стигне толкова далеч в турнира , сега няма да се откаже я ,нали има и партньорка !
Ама гадая само де ,не съм запознат , не ме интересува! Със сигурност топ мъжете,които мислят че могат да спечелят титлата, не играят двойки ! То какъв е смисълът - допълнителна умора ,а имат достатъчно пари !

Според мен Пиронкова го е направила за кинти !

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 6 години

Според мен нашта трябва вече да джурка само на сингъл и стратегически да си разпределя участията през годината. Тенисът не е само умения и мускули, трябва и пипе. Достатъчно е добра, а и едва ли вече й липсват пари.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 6 години

Рафа VS Новак е финала на Уимбълдън.

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение samfisher5преди 6 години

Това според мен е най- големият тенис мачот много време насам ! С нетърпение го очаквам !

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 6 години

Цонга с Джокович направиха много по-атрактивен мач от Надал и Мъри. Цялата среща се търкаляха по тревата да спасяват топки.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 6 години

Хубавото на тревата е че стават много бързи разигравания.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Тенис

Мнение king_of_the_universeпреди 5 години

Фелпс :? А Мъри прасна Джоковеца :roll:

Йовчев кога ще го дават в понеделник, някой знае ли?

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Олимпийски игри 2012

Мнение andycoleпреди 5 години

Кой знае и Фелпс какъв е химик. На Мерион Джоунс й отмениха всичките купища медали за допинг наскоро, даже беше и в затвор за лъжесвидетелство.
Като стана дума за химици, току що завърши финалът при жените по тенис, Серина Уилямс унищожи Шарапова с 6-0 6-1. Разликата беше толкова фрапатна, че сякаш играеше срещу аматьорка, а Шарапова е тенесистка печелила всички турнири от големия шлем :roll: За мен е тотална мистерия как е възможно толкова дебела спортистка като Уилямс, с физика на мъжки състезател по тласкане на гюле да е толкова бърза и да играе така. Тя ще победи голяма част от топ 100 при мъжете сигурно. На всичко отгоре е на над 30 години и мачка тенесистки на 24-25 като Шарапова и другите добри. Доста странно й протича кариерата на Уилямс, винаги избухва, печели няколко турнира като омита всичко по пътя си, оттегля се за известно време, после се връща пак и пак гази. Много пъти се повтаря това. Забелязвам че и Надал го прави, защо ли, дали не се оттеглят от участия по турнири като идва време за допинг проби :roll:

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 5 години

Абе специално и аз гледах Серина вс. Шарапова, все едно гледах Xmen само дето не извика на Шарапова "Im the Juggernaut bitch"
И мен малко ме съмнява.
PC mustard race

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение samfisher5преди 5 години

andycole написа:Като стана дума за химици, току що завърши финалът при жените по тенис, Серина Уилямс унищожи Шарапова с 6-0 6-1. Разликата беше толкова фрапатна, че сякаш играеше срещу аматьорка, а Шарапова е тенесистка печелила всички турнири от големия шлем :roll: За мен е тотална мистерия как е възможно толкова дебела спортистка като Уилямс, с физика на мъжки състезател по тласкане на гюле да е толкова бърза и да играе така. Тя ще победи голяма част от топ 100 при мъжете сигурно. На всичко отгоре е на над 30 години и мачка тенесистки на 24-25 като Шарапова и другите добри. Доста странно й протича кариерата на Уилямс, винаги избухва, печели няколко турнира като омита всичко по пътя си, оттегля се за известно време, после се връща пак и пак гази. Много пъти се повтаря това. Забелязвам че и Надал го прави, защо ли, дали не се оттеглят от участия по турнири като идва време за допинг проби :roll:
Това са пълни глупости . (srs) Не се заяждам просто отбелязвам. Сега ме мързи да пиша подробно но това не е вярно . :!:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

samfisher5 написа:
andycole написа:Доста странно й протича кариерата на Уилямс, винаги избухва, печели няколко турнира като омита всичко по пътя си, оттегля се за известно време, после се връща пак и пак гази. Много пъти се повтаря това. Забелязвам че и Надал го прави, защо ли, дали не се оттеглят от участия по турнири като идва време за допинг проби :roll:
Това са пълни глупости .
Ето с това горе съм съгласен. Трикрилите гардероби в женския тенис са твърде много, за да се спираме само на Уилямс сис. Да не говорим, че в днешно време постоянно печелещи с години тенисисти няма - всички са на приливи и отливи. А Надал няма много шансове на трева, завалията. Сигурно още му държи влага Уимбълдънът.

Колкото до Англия, вместо да тренират дузпи, които сигурно пак по традиция ще продължат да изпускат, нека най-после започнат да играят добре в редовното време!

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 5 години

А кой спечели Уимбълдън при жените ? Бърз гугъл - Серена Уилямс :), даже като гледам се е абонирала за тоя турнир като гледам колко пъти го е взела.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Чехия вс. Щатите на тенис двойки. Браво на чехкините дават добър отпор на анаболеното чудовище Серина
PC mustard race

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Баси расистите :roll: Мен пък по ме кефи негърката - 8)

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

PC mustard race

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

cain написа:kk :lol:
Ееее, стига ве, сега как ще си изпия кафето? :wtf:

Ясно що нашия не може дори да пръдне после на корта... :lol:

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 5 години

cain написа:kk :lol:
Тялото й е като на дебелите циганки, които метат улиците, само че изглежда че е с по-твърди сланини :crazy:
Разбирам силните удари от къде идват, ама как е и толкова бърза :lol:
Днес е финала при мъжете, Мъри - Федерер. Жалко че Джокович отпадна, но дано стане атрактивен финал и да е по-оспорван от женския :-)

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Това е мускул, никакви сланини - но доста тестостерон се иска за такава маса при жена.

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение samfisher5преди 5 години

Да бе нямал шансове надал на трева - 5 поредни финала на Уимбълдън и 2 титли там . Това като сметнем че преди това 2 месеца омита всичко на клей и все пак пристига изморен на Уимбълдън. Затова загуби тази година - контузия в коляното , изтощен физически от многото победи на клей ( целият сезон на клей изгуби един сет ), а все пак той построява всичките точки не е като Федерер да печели всичко със сервис . Добре че не играе на Олимпиадата Роджър да има шансове за титлата .

Никой няма доказателства че се е зобал - всичко е завист(предимно от фенове на Федерер) и спекулации , скъсват го от проби , неочаквани в майорка ходят да го проверяват , веднъж се беше оплаквал че му влизали в стаята сутринта в хотела и гаджето му било там . :lol: А и това си е един от най-честните спортисти , нерядко си признава някоя топка ако съдията не я е видял . Много велик спортист , сигурно най-великият евър , кофти е да му петнят името разни анонимници в интернет които единственият спор от който разбират е яденето . ( не визирам andycole )

Серина Уилямс - ми тя е 2-3 класи над останалите тенисистки в момента , женският тенис е трагичен в момента ( може би причина до някаква степен за успехите на Пиронкова ), особено на трева . не казвам че Шарапова не е силна ( естествено не може да се сравнява със Серина ) , но ако серина примерно е имала ден а шарапова не , защо да не я отнесе така . Не означава че се зоба . А това че серина може да бие мъже от топ 100 не може да е по-далече от истината - то е все едно да сравняваш мъжки с женски футбол . Не знам защо изобщо им направиха същите наградни фондове на турнирите на шлема - хаха , то кой гледа женски тенис в днешно време , освен ако не е някоя мацка ( шарапова ) , женските мачове ги слагат преди интересните мъжки , докато чакаш мъжете да вземеш да погледаш малко жените . После турнирът има някакви приходи и ги разделя между мъжете и жените ама каква част от тях са заработили жените хах ? :lol: Често объркват и мъжката програма и тенис феновете се ядосваме .

Така или иначе допингът в тениса не помага колкото в останалите спортове - тук най- основното са уменията и психиката , не е някакво надбягване примерно . Дай му допинг на младия Гришо и сигурно няма да бие дъртия контузен Хюит . :lol:

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост