Българското първенство по фолкбол

Футбол.
Отговори
Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Българското първенство по фолкбол

Мнение andycoleпреди 4 години

Jim Raynor, заради подобни причини и аз спрях да гледам мачовете на Ботев от трибуна изток и в редките случаи в последните години като ходя на мач съм в секторите на "семкарите" и "бонусите" , както се изразяват коравите хардкор батки в агитката :lol:

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 4 години

Ботев Пловдив със сигурност няма да играе в Европа, каквото и да се случи с ЦСКА, пише "Меридиан мач".
Ако от "Българска армия" бяха коректни и бяха уведомили чрез официално съобщение БФС и УЕФА, че няма да участват в следващото издание на евротурнирите, почти сигурно пловдивчани, които завършиха четвърти, щяха да заемат мястото на "червените".
Въпреки всички неясноти около бъдещето на клуба, от "Титан" не си мръднаха пръста и до приключването на работния ден в петък в БФС не бе постъпил никакъв документ от "Българска армия".
След като няма нищо черно на бяло, няма как от "Иван Асен II" 26 да вземат самосиндикално мерки и да поискат от УЕФА да извади ЦСКА, които имат лиценз за турнирите, и да се опитат да вкарат друг отбор на тяхното място.
Така България остава с един евроучастник по-малко, а щастливият съперник на "червените", който ще се падне на жребия, ще продължи напред с две служебни победи.
:facepalm:

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 4 години

Кофти

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 4 години

Ха, Чорбата прави сечено на Ботев...Може би са искали кинти? :roll:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Абе на интрига ми прилича цялата работа, а и ние нямаме право да играем в Европа, тъй като новото ни АД все още няма 3 години. Ако е вярно обаче така ЦСКА прецакват целия български клубен футбол, а не конкретно Ботев.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 4 години

Ти гледай какво шоу ще е, като почнат да играят в "А" група напук на всички правилници. Свинете много обичат да повтарят "Синьото БФС", ама Боби Михайлов многократно ги е спасявал и даже са го засичали как дава акъл на орките само и само да вземат лицензите за "А" и Европа. Тя причината е проста де - договора за тв правата става тоалетна хартия без ЦСКА. А то и без това всички освен рязаните са умрели от глад. Не че искам чорбата да изпадат - съвсем напротив.
Интригата аз още не я хващам съвсем, макар че ми се въртят няколко варианта в главата.

Иначе Потеф (Сопот) не виждам какви мераци могат да имат да играят в Европа, след като легнаха на чорбата (излязоха с резерви/юноши на Армията) и на рязаните. Трябваше да пуснат Славия обаче, хем за сто годишнината, хем щото решиха титлата с поредния позор за мойте хора. :lol:

Днес са теглили и жребия, тръпна в очакване на възможността за нови резили на любимия син тим срещу непознати досега гиганти като Иртиш Казахстан и Широки Брег (Б и Х). :lol:

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Айде тази година ЦСКА 1948-2013
Догодина Динамо Подхуене 1949-2014
И да си имаме вече нормално първенство :lol:

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Хронологията на събитията:

1. Чорбата се отказва от участие в Европа, а боклуците дават фактически всички акции на Ицо Стоичков, с идеята, че ГГ и компанията са готови да наливат/сливат/вливат/купуват марката/фалират/"правят нещо друго" отбора.

2. Днес се оказва, че Ботев ще ги заместят за ЛЕ след намесата на Боби Михайлов, при положение че:
а) Ботев имат висяща забрана за участие до средата на юли;
б) Уефа в правилника си има изрична забрана, друг отбор от същата лига да замести отказал се участник;
в) Жребият вече е теглен, като е ползван коефициентът на ЦСКА, които са поставени и теглят по-лек отбор!

Компромис от такъв мащаб е правен само за... Ливърпул, след като спечелиха ШЛ и завършиха пети в крайното класиране на ВЛ 2006-та.

3. Наполеон от Микре се отказва от сделката за Чорбата, които остават вътре с над два милиона платени по спешност дългове към Жеваго и дадени пари за лицензи, без евротурнири и с крайно изумен Христо Стоичков, при готова сделка и документи, чакащи само подпис. С това си действие, Героят от Осъма ми спечели и бас с бащата, че той е говедо и дори да ги вземе, ще има цяла година минети към нас.

Е къде е Premier League, къде сме ние бе! Просто при нас екшънът е в паузата! :lol:

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Jim Raynor написа:
Компромис от такъв мащаб е правен само за... Ливърпул, след като спечелиха ШЛ и завършиха пети в крайното класиране на ВЛ 2006-та.
Еми нормално, все пак Ботев е най-старият отбор в тази страна и е от най-старият град в Европа, древният град на траките - Евмолпия, а по-късно завладян от бащата на Александър велики - Филип и кръстен Филипополис :-) Щом могат да направят компромис за някви рижи орки от мизерен индустриален, докерски и дъждовен град като Ливърпул, защо да не направят и за аристократичните пловдивчани и митичния Ботев. Все пак лига ЕВРОПА ще отговаря на името си с такъв отбор в турнира :lol:

Иначе сериозно, Перуката явно си има стабилни връзки в УЕФА, известен факт е приятелството му с Платини, Стоичков пък много ще съжалява, че след като се прецака да ръководи и националния отбор, се набута и в блатото на трагичния ни клубен футбол с отбори служещи за пране на пари на разни мошеници, ограбили държавата :-) ЦСКА може би още 1 година ще агонизира в тази им форма, догодина вече очаквам да започнат начисто от ниските дивизии. Относно участието на Ботев в европа, дойде малко неочаквано, но пък си имаме евробоеца Мъри, четвъртфиналист в УЕФА и участник в ШЛ на олимпийския принцип :lol: Жалко че мачовете ще ги играят в Бургас, срамота е от толкова стадиони в Пловдив да няма нито един отговарящ на изискванията на УЕФА. За догодина ще имаме де, сега почват да инвистират доста кинти в стягане на клубния ни стадион, но той е само за 20 000, трябва да се ремонтира стадион Пловдив, който побира 60 000 (а след реконструкция по новите изисквания на УЕФА ще е към 40-45) . Един силен Ботев спокойно може да има средна посещаемост от 30 000 на мач.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 4 години

След 2006та въведоха ли правило или се лъжа и Челси миналата прееба Тотнъм?
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Днес са теглили и жребия, тръпна в очакване на възможността за нови резили на любимия син тим срещу непознати досега гиганти като Иртиш Казахстан и Широки Брег (Б и Х).
Левски сбъдва мечтите на всичките си привърженици!

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 4 години

Хаха, ше се молите за фалит :twisted:
Аз колко съм си доволен от нашия не е истина 8)
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Доносниците от Динамо 1949 отново посрамиха Родината ! В същото време Ботев с лекота натупа друг казахстански отбор. Вече очаквам Динамо да започат да губят и от отбори от Сан Марино, Андора, Малта и Люксембург.
Тодор Неделев е ебаси машината, за мен е най-големия талант на българския футбол. Само на 19 е и има дрибъл и много добър удар, нещо с което дори Бербатов не може да се похвали. Дано поиграе при нас поне още две години, преди да го вземат в някое от големите първенства.

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 4 години

Аз очаквах. Само дето прогнозирах 1-0 в Казахстан.

Потребителски аватар
roBO
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение roBOпреди 4 години

Да ,Ботев игра силно ,казано честно ми напълниха душата и ми оправиха деня.За "сините" нещастници и пълни бездарници не ми се говори!

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

roBO написа:Да ,Ботев игра силно ,казано честно ми напълниха душата и ми оправиха деня.За "сините" нещастници и пълни бездарници не ми се говори!
Последните пет години сме трагедия заради целокупни грешки на всички нива. Митов трябваше да си иде след Славия, "отговорните фактори" (Агент Тара и Наса Раева) са с вина за това. Не може всякакви случайници да са ни треньори последните години. Пролетния сезон пролича потенциал някакъв, зароди се дух, но трябваше да се работи на паузата. Нашите и двата мача излязоха и играха сякаш за пръв път се виждат на терена, в кошмарна кондиция.

Но основният проблем, заради който сини и червени играят втора цигулка последните години, си остава липсата на пари - последните големи селекции и на двата отбора бяха 2005-2006 сезона, и си казаха думата - ЦСКА отстрани Байер, би Ливърпул на Анфийлд, а ние играхме четвъртфинал в ЛЕ и в групите на ШЛ. Малко хора си дават сметка какви играчи се караха в периода (2000 - 2006) - играчи като Пажин, Бардон, Хидиуед, Силва, Ней и прочие - национали и сред най-доброто в страните си.
Пословично комичния случай Лима и Соуза - помните ли го - голмайстор на бразилското първенство и най-добрия халф в същото идват в ЦСКА, в България. Сега такива играчи се обират за десетки милиони от Шахтьор, Байер, ЦСКА Москва, Евертън и прочее средноевропейски отбори.

Дойде кризата и милиардерите като Божков и нашата скрита сила Чорни се наиграха и спряха кранчето, а сега качествени чужденци ги гледаме на картинка и се привличат отпадъци по клипове от ютуб и с визитки тип "титуляр в Б отбора на Рен" или "голмайстор на Норвегия".
От тук нататък за нашите тимове, които не са достатъчно привлекателни за богат чичко без работа, трябва да съществува само модела БАТЕ Борисов - отговорно направена школа, а не както е при нас сега - който докара агне на треньора е титуляр. Добър специалист начело с голяма заплата и дългосрочен договор. От там насетне вече може да се мисли и за трансфери. Същото важи и за Ботев и Крейзи Форест - догодина на Цветан Василев или Домус Паша ще им омръзне и ще си приберат играчките, и пак Б група.

Паткоф (или който и да е твърдяният ни скрит благодетел) тия пари дето ги дава за анонимнци и всяка година се червим, по-добре да занули два-три сезона и да ги даде за някакво евентуално по-добро бъдеще. Ако пак ще правим същите грешки, по добре да не се занимаваме. Че пак ще има автобуси директно на пистата, за да не се срещат с чакащите ги на летището фенове :lol:

Потребителски аватар
roBO
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение roBOпреди 4 години

За мен е трудно да разбера как е възможно да се взимат "фитболисти" като тези които в момента играят в Левски.Съвсем честно те не могат .Това е проблема ,необходими са крайни мерки със солиден план за бъдещето .

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Тази година сте шампиони обаче 100 % съм сигурен, дори нищо да не пипате по селекцията и Митов да беше останал тренер.

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

A btw относно Цветан Василев, личи си че има дългосрочен проект. Направи една от най-модерните бази в България - в Коматево, а сега вече стяга и порутения ни пост-апокалиптичен стадион. Не мисля че ще се откаже от отбора преди да го направи шампион.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

andycole написа:Тази година сте шампиони обаче 100 % съм сигурен, дори нищо да не пипате по селекцията и Митов да беше останал тренер.
Абе и Славия 100% щяхме да ги бием :lol: Айде стига глупости вече, мина врмето когато Левски имаше пари да си купува титли и мачове :D

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост