World Cup 2010

Футбол.
Отговори
Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Re: World Cup 2010

Мнение BardoSoreпреди 7 години

Англия не игра през второто добре (най-малкото), но при положение, че след почивката резултата бе 2-2...положението щеше да бъде друго...убеден съм!Играта, която албионците показаха на това световно беше посредствена, но никой не може да опровергае това, че първото полувреме имаше най-малко 3 безумия от страничния съдия Еспиноза...винаги за мен е било едно от най-престъпните отсъждания във футбола да вдигаш засада при върната топка от противниковия футболист, която попада в такъв от другия отбор...за очеизваждащия гол на Лампард, този съдия не трябвада вижда международен мач поне една година!Не оправдавам англичаните след почивката, обвинявам престъпността на реферите преди нея!
God save the queen...

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 7 години

Крайно време е да сложат по един асистент съдия да следи зад вратата или още по-добре - главния съдия веднага да получава риплей на спорна ситуция - все пак в 2010 година сме - едва ли е сложно да му дадат един портативен дисплей на ръката.

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 7 години

RRSunknown написа:Крайно време е да сложат по един асистент съдия да следи зад вратата или още по-добре - главния съдия веднага да получава риплей на спорна ситуция - все пак в 2010 година сме - едва ли е сложно да му дадат един портативен дисплей на ръката.
Именно!

Ефектът от експеримента с допълнителните 2-ма рефери в купата на УЕФА определено бе налице, не знам защо не въведоха промнята и в другите турнири.
Най-доброто и логично решение разбира се е просто страничните съдии да нямат никакво участие при засадите, а да се съобщава в слушалката на главния съдия дали има или няма засади. Абсолютно нищо не пречи една комисия от 2-3 души да следи постоянно всякакви повторение и в рамките на по 5-10 секунди след спорните ситуации да съобщават на главния съдия какво всъщност се е случило.

Дебилите от ФИФА и УЕФА се чудят какви жалки оправдания да измислят за невъвеждането на подобни правила. Искали да се запази човешкия фактор и съответно грешки и не знам какви си подобни простотии. Тоя спорт просто си стои в каменната ера.

Късметът и без друго игра огромна роля във футбола и редовно се случва по-слабо игралият отбор да победи, поне съдийските безумия да остранят. В баскетболът, в тенисът, във волейбола и в още какви ли не спортове, късметът е от много по-малко значение. Никога няма в NBA някой тим да играе по-слабо и да победи. Там като си силен биеш, това е. Да, точно в тази непредвидимост се крие част от чара на футбола, но наистина кретенските изпълнения със съдиите могат да ни ги спестят.
Изображение

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 7 години

Капело бил за връзване бре?

На Купата на конфедерациите се експериментираше с видеоповторенията ама нъц. Не искат и това е. Блатер има голямата вина в това отношение, но след като даде първенство на дръпнатите и африканците, и пусна куцо и сакато на световни във формат 32, доживотния мандат не му мърда. Фифа перат кинти дори в кризата, така че просто му е през фара.

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Е това вече е покъртително...гол на Тевез от 1000% засада!!

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 7 години

BardoSore написа:Е това вече е покъртително...гол на Тевез от 1000% засада!!

Да, съдийският цирк продължава. Много жалка история. На мен просто ми се уби желанието да го гледам това първенство.
Последна промяна от Jeru на 27 юни 2010, 22:09, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 7 години

Ебаси пародията започват да стават тези мачове . :facepalm:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 7 години

Тлъстия как се радваше преди малко на любимия му тип попадения :lol: (против правилата)

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 7 години

Англичаните играха като брулени сливи и правилно отпаднаха. Ако имало или нямало гол, засада, подкупи и ала бала поне за мен са от второстепенно значение и са ала-Бала разтягане на локуми. С тази игра която показаха в групите и с Германия само щях да си пиля нервите. Шрек, Лампи, Стивчо и сие да потеглят към плажовете поживо-поздраво. После Барбуков се лигавел, като играел за България.

Една птичка пролет не прави, ама се видя, че една аржентинска маймунка може да направи. Явно гаучосите са готов за дългия маратон до финала.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 7 години

Много съдийски грешки на това световно! :-?

Да въвеждат напълно видеоповторенията или като в тениса да дадат право на отборите да оспорват съдийско решение с повторение.

И пак: да не изтискват футболистите като лимони през редовения сезон, когато има европейско или световно. Световното трябва да е световно не само като участие, но и като качество. :wink:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 7 години

Прочее, чета "уби ми се желанието да гледам" и т.н. Колко мача изгледахте всъщност? Аз лично досега точно пет, през останалото време или геймех, или прекарвах времето вис-а-вис с учебника на мосю Жаке и Божествената комедия на Алигиери.

Гледах Испания-Швейцария, Англия-Алжир, Германия-Австралия,, Бразилия - Португалия и днешния. Останалото - на репортажи, предвид масовата клизма в повечето от мачовете. То бива брак, бива, но толкова жалка Европа отдавна не е имало.

Палци горе за Словаците де, да пробият дано.

Потребителски аватар
Sal612
True Gamer
True Gamer

Мнение Sal612преди 7 години

Изгледах 4 мача за това световно и в 2 последователни мача от груповата фаза на САЩ им бяха отменени по един чист гол. За несвирени дузпи и безумни жълти картони няма да споменавам.
Все ми е тая кой ще стане шампион, не знам и дали ще гледам финала, но се радвам за Германия.

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

king_of_the_universe написа:...или като в тениса да дадат право на отборите да оспорват съдийско решение с повторение.
Не е повторение, а използват техниката "Hawk-Eye".
След отпадането на Англия, давам шанс на Уругвай...Форлан е машина.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 7 години

http://img820.imageshack.us/img820/4678/yd4xq.png

most epic win! :lol:

Между другото аз съм гледал 90% от мачовете дотук, някой по-горе попита.
В последните 3 години ми правят силно впечатление множеството фрапантни грешки на съдиите, чудя се вече аз ли преди не съм забелязвал или се утроиха през последните години?
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Еее, бразилците ме изпълниха! Хубав мач с добра дисциплина и красиви голове! :pls:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 7 години

Английския съдия им показа 8)
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 7 години

Мазните отпаднаха дейба, ся ше съм за Мазния Диего и Месито.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Освен за Форлан и компания за други не ми се "вика".

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 7 години

Добре, че холандците подходиха по детински несериозно :wall: на няколко пъти, иначе бразилците, с тяхното прекалено рисково откриване в защита, можеха да си тръгнат с още няколко попадения във вратата... Изкефи ме, как 3-ма холандски нападатели не можаха да вкарат на бразилския вратар в края на срещата :lol:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Бразилският вратар е ГОЛЯМ...

Публиката скандира на заден план: "Задник! Задник!Задник!" :lol:

Да видим сега, дървото ли ще потъне в мазнотията, или мазното ще попие в дървото и ще поеме обратно към Архентина. :roll:

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост