Често задавани въпроси » Nintendo 3DS

Потърси преди да питаш!!
Отговори
Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Re: Nintendo 3DS

Мнение vsvпреди 3 години

Благодаря Ви на всички за отговорите. Взех решение да се върна към PSP-то. Съжалявам, ако съм засегнал някой фен на 3DS-а, и него ще го взема, но след време на по-поносима цена :D .

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Delegatпреди 3 години

Еми ти губиш :)

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 3 години

Човека си знае :)
За всекиму по нещо на тоя свят.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: ПОМАГАНЕ ЗА 3DS

Мнение danailkillerпреди 3 години

Такааа, в светлината на новообявеният (нов) 3DS започвам да си мисля какво ще стане с дигиталните копия на игрите, които имам в момента. Някой знае ли какво е точното положение?

Примерно ако взема сега една нова 2DS конзола и се логна на нея с моя акаунт ще мога ли да си сваля отново дигиталните игри, които съм си закупил? И ако направя нещо такова то какво ще стане с копията, които се намират на сегашният ми 3DS?

Питам тези въпроси, защото ако купя (новият) 3DS то няма много логика да пазя моят старият 3DS XL, който така или инак купих съвсем скоро и е като чисто нов. Но от друга страна на него имам дигитални версии на Mario 3D Land, A Link to the Past, Fire Emblem и т.н. Все игри, които бих искал все така да имам и да играя...
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 3 години

Можеш да ги трансферираш на новия ти 3DS, но e ръчна процедура с двете конзоли, а не само през профила.
http://en-americas-support.nintendo.com ... ly-systems

На стария не остава нищо.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 3 години

Тоест ако ти откраднат конзолата или я счупиш по случайност духаш супата ?

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Aye :D

Коментирано е вече по другите теми. Макар че с реване на Customer Support-a има начин да се оправят нещата.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 3 години

Хъм, аз се надявах поне нещата, които са регистрирани в профила ти да могат просто да се свалят отново, но нищо - това е все пак начин и ако този начин работи с (новият) 3DS това ми решава проблемът изцяло. Така, че благодаря!
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 3 години

Мамка му, прееба ми се B-то на 3дс-а и се натиска много трудно. Сигурно контактните точки или гумата са сдали багажа. Някой разглобявал ли е 3дс или да знае къде из София има резервни части?

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Dementius написа:Мамка му, прееба ми се B-то на 3дс-а и се натиска много трудно. Сигурно контактните точки или гумата са сдали багажа. Някой разглобявал ли е 3дс или да знае къде из София има резервни части?
Пита ли Митко - pstation? skype: isiako. Той ми е оправял ДС-а преди и е много съвестно момче.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 3 години

Мисля да го разглобя тази седмица и да проверя дали не са прашасали контактите на гумичките. Ако не се оправи ще му пиша. мерси!

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju1968преди 3 години

Здравейте! Това е първият ми пост тук. Регистрирах се, защото смятам да закупя новия 3DS XL в деня, в който излезе в България. Това ще е първият продукт на Нинтендо, който ще притежавам и съм пълен с въпроси. Този форум ми бе препоръчан като мястото с hard-core фенове who care about games and gaming forums.

1. Кои са най-удобните начини за закупуване на игри за конзолата? В българските магазини хубавите игри ги намирам за по 90 лв. В английския амазон - по 25 паунда. Как закупувате игри? Внасяте от друга държава, онлайн или чрез българските магазини? Изключвам пиратството. Интересува ме дали има и пазар за игри на старо или размяна на игри между фенове. Всякаква информация за легален начин за закупуване на игра би ми била изключително полезна.

2. Има ли някъде в магазин в София или Пловдив (от където пиша) конзола, отворена за ползване и изпробване? Иска ми се да я видя преди си я купя. Притеснява ме дисплеят. При XL версията той е с 96 пиксела на инч, което е по-ниско от 6-годишния ми лаптоп. Прави ли проблем това по време на игра? Някъде има ли в настоящата версия на конзолата изложена на показ? Ако някой знае, ще ми е много полезен.

От тийнейнджър насам съм по гейминг форуми и за мен това са места, където можеш да обмениш информация и впечателния, да намериш приятели за мултиплеър и хора, с които да споделяш интереса си към видео игрите. Радвам се, че се регистрирах тук, надявам се да стана редовен contributor.

Георги

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 3 години

Добре дошъл :)
Малкото игри които аз съм си взел за 3дс-а все ги взимах на лънч дейта - тоест на пълна цена. И от това което видях в ебай и тукашните цени на лънч дейт са 1:1. Като имам и намаление за пулсар даже ми излиза по евтино от тук (с около 8-10лв.) Като цяло в пулсар и в техномаркет основно могат да се намерят игрици за 3дс-а. Забелязъл съм че като излязат нови в техното са с около 10лв по евтини спрямо пулсар.
Проблема според мен е по скоро че не всички яки игри стигат до нас, примерно Fire Emblem-a не съм го виждал из наш магазин. Та ако искаш някоя игра дето я няма или е излязла преди някой друг месец аз бих заложил на ебай. Също olx.bg и от разни други сайтове за 2ра ръка изизат от време на време приемливи оферти за игрици.

В техномаркетите обикновено има изложени конзоли, но дали ще има новия никой не знае. Колкото до текущия ХЛ, мисля че от техномаркетите е разпродаден. Иначе и аз имах такова притеснение за дисплея, но веднъж започнеш ли да играеш е ок и спира да се забелязва (освен ако постоянно не мислиш за това).
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Здравей, Георги, добре дошъл.

1. Игри най-евтино от чужбина, но както е писал Заг разликата не е фрапантна. Пазарът втора ръка у нас е гола вода, особено ако търсиш качествените игри, които са десетина. Амазон, Шопту + промоции в eShop (дигиталния магазин на нинтендо). Имай предвид, че конзолата е регионално заключена - т.е. Игри от Щатите/Япония не можеш да купуваш.

2. Не прави проблем т.нар. "хикселизация". Резолюцията на екрана на 3ds по никакъв начин няма да те впечатли, особено ако последните две-три години си си купувал телефон. Поне на мен обаче не ми вади очите по време на игра нито пък игрите изглеждат чак толкова зле технически. Нинтендо конзоли се взимат заради игрите - ако очакваш да я ползваш за снимки, апове, музикален плейър и т.н ще се разочароваш, имай го впредвид. Има ги функциите, но са далеч от това, което се очаква в наши дни.

За конзола за тест - в Плесио преди излагаха, си спомням, но скоро не съм ходил.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 3 години

Plesio поне в София имат само стария 3дс, даже не ХЛ
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 3 години

3DS-игрите навсякъде държат високи цени. Обикновено около Коледа - Нова година западните магазини правят добри промоции и пакети, тук такова нещо няма. Вариант освен нашите магазини, ebay и OLX са немският и английският амазон, като за доставчик може да се използва гъбко. Region-lock обезсмисля покупки от американски/азиатски сайтове.

От голямо значение е и кой какви игри харесва, защото 3DS-игрите, които лично мен ме интересуват в момента, са 5, от които имам 4. :D На Витата положението не е по-добре. Все още използвам DS-a (без регионално заключване!) и PSP-то много повече, отколкото 3DS.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 3 години

Сблъсъка с овърпрайснатия 3ДС ме накара да се замисля и да гепя някъв хакнат ДС ХЛ или нещо от сорта за жълти стотинки. Марио да има, чак жената се накефи да поцъква. Но още съм на мнението, че 3ДС не си струва парите :lol:
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 3 години

Струва си разбира се парите си - насъбраха се игри и освен това имаш целият DS каталог, който е епичен.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Бтв, на 3DS с какъвто и да е фирм може да му боднеш един суперкард и да си дъниш ds/gba/snes. Плюс каквото ти е кеф от 3DS игрите.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 3 години

Конзола - Nintendo Console 3DS XL White, Цена: 379.00 лв

Все още не си струва за мен, съдейки по моя джоб и финансови възможности ;) Ама не ме гледайте мене, аз съм еврейн стейт ъф майнд, телефона ми е хпериа мини и ще си се мъча като грешен дявол с него докато не умре тотално и пак ще си купя нещо до 200лв :lol:
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост