Често задавани въпроси » Nintendo 3DS

Потърси преди да питаш!!
Отговори
Потребителски аватар
Geralt
Контакти:
Square
Square

Re: Nintendo 3DS

Мнение Geraltпреди 2 години

Поръчах си Sky3DS, като дойде ще пиша впечатления :lol: Все пак ми се струват множко 60 паунда за парче пластмаса, това са около 150 лева :evil:

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Re: Често задавани въпроси » Nintendo 3DS

Мнение me3xпреди 2 години

Най големия плюс на Gateway е, че можеш да играеш пиратски версии на игрите от Eshop-a на Nintendo. Демек няма как да подкараш Shovel Knight на Sky3DS, освен ако не си го купиш съвсем легално. Няколко паунда в повече, в този случай мисля че си заслужават. Аз моят Gateway си го взех на 41 паунда с доставката мисля. Тъпотията беше, че доставчика се кълнеше в уебсайта си, че имал картите налични в UK и всичко щяло да стане много бързо(аз живея в UK също), а се оказа че пристигали от мидъл ъв фъкин ноуеър със Сингапур Еърмейл и трябваше да чакам 15 дни.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 2 години

ZaG написа:Също проблема с 3дс хл където може сам да си дере горния екран е фикснат.
Къде и как си дере екрана? :shock: Моят засега изглежда наред.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 2 години

me3x написа:...пристигали от мидъл ъв фъкин ноуеър със Сингапур Еърмейл и трябваше да чакам 15 дни.
Lightning fast BTW :)

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 2 години

Ем късметлия си - на моя и много други рамката на тъч скрийна опира в горния екран при затваряне и ако не сложиш протектор след време остават ясни отпечатъци. За щастие при новия това го няма.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 2 години

Това за дрането на горният екран и аз съм го чувал, но на моя златният XL нямам подобни грижи.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Може, но аз моя XL го носех сигурно цяло лято в чантичката си заедно с Kindle-а - така доста притиснати, и не съм имал проблеми. Инак чувам, че оставят отпечатъци по new XL версиите, аз си взех от малките и съм страшно доволен от хардуера.

Потребителски аватар
Geralt
Контакти:
Square
Square

Хм, да ви кажа само, че размислих и отмених поръчката на Sky3DS - не че ги нямам парите, ама така и не успях да се отърва от усещането, че правя нещо грешно - да тъпча гушите на хакерите за тоооооолкова overpriced продукт, като мога да си купя ДВЕ! оригинални игри за същите пари. Е, това и направих - току-що ми пристигнаха Monster Hunter 4 Ultimate и Sonic Lost Worls от Техномаркет, за 160 лева общо. Майната им на Sky3DS, това е нереално - да продаваш толкова скъпо хак, който дори не поддържа старите DS игри... Ще си изчакам за едно хубаво CFW, както беше с PSP-то, докато си разцъквам практически непревъртимия Monster Hunter :lol: :yes:

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 2 години

Е и хакерите заслужават $ при наличие че ако не бяха те ни цфв ни нищо нямаше да видим и големите корпорации щяха да ни го ръгат още по кораво :3 Но всеки си знае де, и аз съм без хак защото се кефя да си взимам оригинални игри а и 3дс-а няма чак толкова супер много яки неща като оригиналния ДС примерно или ГБА. Но ако паднат малко цените или функционалността стане по стабилна ще налазя.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Geralt
Контакти:
Square
Square

Естествено, че заслужават, тук спор няма, обаче можеха да бъдат много по-премерени. Факт е, че за пластмасовия кейсинг плащаш максимум 1-2 долара, другото е за интелектуалния им труд, чрез който са направили хака възможен. Само че 150 долара за тази карта... тази карта е прецент в ценовата си недостижимост, за бога дори първия Jtag за X360, който си беше и е много по-голям фактор на пазара за видеоигри, струваше 150 лева, а сега е по стотина... За хендхелд с каталог от плюс-минус 30-35 истински заслужаващи си игри това е waaaaay overpriced. Те не ползват почти никакви физически ресурси, които да оскъпяват допълнително, освен въпросния пластмасов cardridge. Ако Sky3DS беше на цената на една игра, т.е. около 40 евро, даже нека са 50, щеше да се продава мнооого по-добре от сега, защото е факт, че картата не се продава и наполовина толкова успешно, колкото се надяваха създателите ѝ :-)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Хахаха, влизаме в страшно безмислена дискусия тук, но и аз да спомена - тези хак карти по принцип струват малко повече от цената на една оригинална игра (в държавата където ги продават), а ти дават възможност след това да изиграеш целият каталог на тази конзола ;). Дори какво повече има да се обсъжда тук - особено на 3DS както трудно се намират игрите на добри цени, почти не съществува и пазар на втора ръка също... да не говорим, че конзолата е и регионално заключена и има игри, които просто никога не стигат до Европа или стигат с години закъснение. Така, сякаш има някакъв видим пазар за тея неща ;).

Инак чисто мен ако питате ако игрите бяха region free, ако имаше добър европейски пазар на втората употреба където можеш да вземеш по-хубавите заглавия за по 50-60лв максимум, ако новите игри бяха на по-балансирана цена (а не почти колкото струват за домашните конзоли, в което няма смисъл) и ако в електронният магазин виждахме оферти подобни на тея, които виждаме за другите платформи.

Е... ако всички тея неща бяха така то никога, ама НИКОГА дори не бих помислил за хакване и подобни глупости - просто щях да си ги купувам като пич и да се радвам, че поддръжам разработчиците.

Само дето това не е така, а и от моя переспектива Нинтендо просто имат нуждата по един силен ритник в джоба с цел да видят какво е положението на пазара в наши дни. Да се хванат малко в ръце, да си коригират цените, да си правят добри оферти за дигиталните копия (които за тях са практически безплатни), да вземат малко да си засилят и хардуера, че става смешно вече и най-после да вземем да видим някакъв поне минимален 3rd party support за тях.

Реално има игри, които страшно харесвам за 3DS (и няколко за Wii U), но просто ме боли сърцето когато ги купувам знаейки, че тея игри са писани за толкова слаб хардуер и в тях са вложени толкова малко пари на фона на това, което хората влагат в ААА заглавията за другите платформи.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 2 години

Като притежател на Getaway карта се спасих да давам 160 лв за Sky3ds. Вече е пусната поддръжка на New 3ds.. Не съм тествал как работи, щото има условности.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 2 години

Откъде да взема гейтуей най-евтино?

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Чета тук изискванията за това как да подкарам gateway-я и направо ме боли сърцето и по едно време се усещам, че аз ги имам същите неща - включително и физическо копие на Ocarina of Time 3D :). Така, че ако всичко е наред днес ще успея да я подкарам!

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Jim Raynor написа:Откъде да взема гейтуей най-евтино?
Olx-ника

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Хех, сигурно 20 минути я търся тази тема - в крайна сметка снощи след цяла нощ четене и пробваме успях да хакна новият 3DS!!! За целта се наложи да правя nand dump на конзолата си, както и rom dump на моята версия на Zelda: OOT и да ги изпращам на един пич, но в крайна сметка ми направи подходящ запис за моята игра и всичко протече нормално от там нататък.

За незапознатите - поне на този етап ако си с Gateway 3DS можеш да я ползваш на (new) 3DS ако и единствено ако имаш оригинална версия на Zelda: OOT, на която имплантираш един техен запис, през който се прави exploit-ът. След като веднъж всичко е наредено влизаш в gateway режим за 2 минути де, но цял ден загубих вчера докато го наместя :).

Ако някой има нужда от насоки да свирка, ще му помогна - ако някой е близко до Шумен/Варна и иска да се хакне, а няма OOT оригинална също мога да му помогна с моята, но така направена конзолата не трябва да се спира повече, защото губи хака и пак ти трябва играта.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

И аз съм с New 3ds и всичко изглежда по-добре спрямо старата конзола, особено 3D-то.
Прехвърлих си и записите. Има да се играят бая неща.

creep
Square
Square

Мнение creepпреди 2 години

Здравейте, колеги! Наскоро се сдобих с new 3DS, оригинално копие на LoZ:OoT, както и Gateway карта. Единственото, което ми убягва, е начин да прехвърля на game картата, онзи "пипнат" save файл... Има ли някой добър човек от София, който да помогне след подобаваща почерпка?

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 1 година

Някой сблъсквал ли се е с проблем в който конзолата те дискънектва рандъм на 20-30-40 мин, когато играеш някаква игра онлайн? Постоянно ми се случва и се чудя в конзолата ли е проблема, в рутера ли... На други конзоли които са вързани със същият нет, не усещам да се случва така. Не е и от далечината на рутера, защото ми е в същата стая която играя на 3ds-а. :)

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 1 година

The Demon написа:Някой сблъсквал ли се е с проблем в който конзолата те дискънектва рандъм на 20-30-40 мин, когато играеш някаква игра онлайн? Постоянно ми се случва и се чудя в конзолата ли е проблема, в рутера ли... На други конзоли които са вързани със същият нет, не усещам да се случва така. Не е и от далечината на рутера, защото ми е в същата стая която играя на 3ds-а. :)
Коя игра? MonHun?

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост