PlayStation Network

It only does 8071A06.
Отговори
Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Re: PlayStation Network

Мнение RRSunknownпреди 4 години

Нямам място на харда :cry:

Gex
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Gexпреди 4 години

Изтрий някоя игра, и аз така ще направя, на първо време ще затрия няколко бети и Batman AC. Така ли иначе са ти в download листа. ;)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsuпреди 4 години

RRSunknown написа:Нямам място на харда :cry:
me too :/
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 4 години

Изненадвам се колко много хора си плащате абонамента за Plus-a. При Майкрософт донякъде го разбирам, защото ти извиват ръцете, не можеш да играеш онлайн или да пуснеш която и да е програма, обаче за Сони си мислех, че никой у нас няма да си плаща за игри под наем. :) Дори това да си купиш 1 месец на бокса за да хванеш 3 игри, пак е по-разбираемо, защото реално игрите ти остават и след края на месеца и може да се каже, че ги притежаваш. A тука качваш някакви игри, които стават толкова много че някои от тях ще играеш след 4-5 месеца, но пък ще трябва да си плащаш постоянно за да можеш да ги ползваш когато поискаш. Не излиза ли почти същото да си купиш 1 игра втора ръка, която те интересува и да си я ползваш с кеф когато намериш за добре? Е вярно ако има хубав месец и 2-3 игри ти харесват можеш да се накефиш, като ги тестваш за малко пари. Обаче да си пълниш харда и да се задължаваш да плащаш всеки месец, или на 3 месеца... Може би най-голямата далавера е абонамент за 1 година. Хитри лисици са. :D

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 4 години

Ами предвид, че слагат чистак нови хитови игри (като MG Rising която дори втора ръка се намира за по 40-50 лева) - далавера си е. За 10-15 кинта на месец можеш да играеш хитови игри на корем. Дори ме хваща яд понякога, че игри за които съм налял стотици левове в момента са реално почти без пари достъпни за всеки.

Хубавото е, че някакви игри които са в графата - не е лоша ама нямам излишни кинти като Remember me получaват. Дори пиратите им намаля далаверата защото доста хора вече получиха толкова много хитови игри ,че нямат време да ги изиграят. 8)

Бай да уей аз нямам плюс, защото нямам кредитна карта с която да го плащам и защото наистина нямам място на харда - останали са ми 10-тина GB свободни и имам 5-6 игри които дори не съм ги пускал за да не тръгне задължителния инстал. Освен това интернета ми е ужасен - последно теглих MGS1 за 2 часа. Представям си колко ще тегля MG Rising.

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsuпреди 4 години

The Demon написа:Изненадвам се колко много хора си плащате абонамента за Plus-a. При Майкрософт донякъде го разбирам, защото ти извиват ръцете, не можеш да играеш онлайн или да пуснеш която и да е програма, обаче за Сони си мислех, че никой у нас няма да си плаща за игри под наем. :) Дори това да си купиш 1 месец на бокса за да хванеш 3 игри, пак е по-разбираемо, защото реално игрите ти остават и след края на месеца и може да се каже, че ги притежаваш. A тука качваш някакви игри, които стават толкова много че някои от тях ще играеш след 4-5 месеца, но пък ще трябва да си плащаш постоянно за да можеш да ги ползваш когато поискаш. Не излиза ли почти същото да си купиш 1 игра втора ръка, която те интересува и да си я ползваш с кеф когато намериш за добре? Е вярно ако има хубав месец и 2-3 игри ти харесват можеш да се накефиш, като ги тестваш за малко пари. Обаче да си пълниш харда и да се задължаваш да плащаш всеки месец, или на 3 месеца... Може би най-голямата далавера е абонамент за 1 година. Хитри лисици са. :D
Аз съм с абонамент за 1 година за 79 кинта и след толкова много игри винаги ще бъда на плюс вече.
Реално не ме бъркат дали ще ги имам тези игри физически или не има неща като Spec Ops да речем който просто искам да изиграя и не ме интересува дали ще я имам тъй като не е мъст за мен. Като цяло ме устройва мъст хев нещата си ги взимам ,а разни лайнца който просто искам да мина за един път идват в плюса и не ми се налага да пиратствам като преди :lol: .
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 4 години

Аз съм без плюса - което ме вълнува го взимам тънкана, другото така или иначе не му обръщам внимание. Нямам време да играя нещо, което не бих искал да притежавам на дискове. :)
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
werk
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение werkпреди 4 години

Аз лично се преродих с PS+ :ura:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 4 години

Аз чакам пс4 и също най-после се хвърлям на плюса. Даже май няма игра да купувам с конзолата за начало. Имам АС4 (щото работих по него) и толкоз. К'вото капне от плюса - това ще е в началото. Планувам от Австрия по Коледа да грабна конзола, дано ми се получи.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Gex
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Gexпреди 3 години

Вече официалните игри за февруари!

Entering PS Plus:

29th January: Metro Last Light (PS3)
29th January: BioShock Infinite (PS3)

29th January: Dynasty Warriors Next (PSVita)
29th January: ModNation Racers: Road Trip (PSVita)
5th February: Outlast (PS4)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Dimo2
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Dimo2преди 3 години

"Playstation Plus" май вече не може да се плаща с Българска кредит карта?! Преди нямаше грижи но моя Акаунт е Английски и сега греда...мисля да си купя код от Ибей за друго не се сещам?! :shock:

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 3 години

Ами аз преди няколко седмици правих опит да платя Plus, да вкарам малко пари, че да купя и няколко дигитални игри и в крайна сметка не стана с нито една от българските ми кредитни карти. Акаунта е US, картите ми са в ПИБ (където преди ставаха) и Пощенска.

Опитах всичко, буквално и на банката се обади, но не самите Сони въобще не изпращат транзакцията вече, не е като преди да я пуснат, но с US адресът и просто банката да ти върне отказът. Освен с код и аз не се сещам друг начин, но много внимавай все пак!
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Dimo2
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Dimo2преди 3 години

ОК а кодовете от Пулсар какви са, дали стават за UK account?

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 3 години

И аз не можах да си вкарам картата в американският акаунт. Много зле стана положението в тоя PSN. Да не кажа трагично направо. Обаче наскоро от UK акаунт успях да взема някои неща. Не знам дали още може.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 3 години

Има ли някакъв начин да проверя дали съм използвал даден длц код без да го redeem-на ? За пс4 става въпрос.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

dra6ko_second_chance
Console Master
Console Master

Мнение dra6ko_second_chanceпреди 3 години

Ееее един пaт дa се нaдaхaм дa си купя нещо от Store,и
то дa вземе че дa им се спече,съдбa:)

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 2 години

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Как пазарувате от щатския стор? Нещо пейпал-а и картата ми не ги приема :(

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 2 години

Още преди доста месеца не ставаше, явно са ги блокирали и като те слушам, нищо не се е променило оттогава. Може би с някакви карти/кодове да си заредиш сметката? Ще ми е интересно дали става, ако някой го е пробвал.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Става с карти май, ама е ташак, щото са по 20$ а мене $7 ми трябват.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост