PlayStation Network

It only does 8071A06.
Отговори
Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Re: PlayStation Network

Мнение BardoSoreпреди 4 месеца

То да ви кажа май това е най-големия "плюс"...и да кажем дигиталните намаления. Игрите, които ги дават "безплатно" не са особена причина.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 4 месеца

Единственият реален повод да си плащаш Xbox Live Gold и PSN Plus е когато играеш достатъчно често онлайн, реално повечето хора си плащат именно за това. Аз самият съм XBL Gold член вече 6-та година само и единствено по този повод - за да мога да си говоря с останалите и да играем мулти.

Но в случая на PS4-то аз играя основно и само сингъл плейър заглавия и там не виждам особен смисъл от Plus заради няколкото стари безплатни заглавия и леките допълнителни намаления.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 4 месеца

...когато онлайн мулти заглавията ти станат безинтересни и се чудиш накрая, защо плащаш аджаба за абонамент... :)

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 4 месеца

Ами когато решат да пускат всеки месец ААА заглавия, тогава ще си заслужава.

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 4 месеца

Аз, ако не цъках редовно в нета изобщо нямаше да им плащам! Не ми пука за безплатните игри, които пускат, защото мога да си ги намеря втора ръка на добри цени. Междудругото за тоя месец пуснаха за PS4 Just Cause 3, което е прилично забавно заглавие и като добавя манийката ми да цъкам в нета фифа, батълфронт и батълфийлд-ите донякъде ми се осмисля даването на тези пари. Но пак казва, ако не цъкаш в мулти трябва да си луд да им плащаш!

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 4 месеца

Много ясно е че печелят само от мултиплейъра бе. Какви игри, какви намаления, луди ли сте? :lol: Ако сега имат над 20 милиона плащачи... което не знам, 50% ли е... Махнат ли блокажа на мултито, ще има 2-3 процента макс. :mrgreen: Ей това говори най-вече какъв реално е проблема, а не това че на някой не му е проблем да плаща, защото си има пари.

И замислете се колко ви пречат тия безплатни игри да си минавате огромният беклог. Всеки ще си каже, дай да я пробвам, така и така съм платил. Ще си губите времето с игри бихте пробвали, само и само защото сте Абонат, вместо да си вложите времето в тези които действително искате да играете и така ви стоят.

Ама така е, както беше в Persona 5, човек се чувства безсилен когато се бори с обществото и общественото мнение. Сони си имат вече огромна база конзоли, имат си и голямо количество абонати на този така наречен "Легален обир". Всеки си мисли, ей да си купя конзола ми излиза по евтино. 400 долара, ще играя 4-5 години. Ама не се замисля че за тия 4-5 години ще даде 4/5X60=240-300 $ (МИНИМУМ ако взима годишен) за абонамента, с които може да си купи примерно нова видео карта, рам памет, игри или дори нова конзола. А след тия 4 години при конзолите ще се е навътрил така яко, че ще трябва директно да даде още 400 за следващата конзола. Вобще хора не мислят, но не им и дреме.

Освен това съм сигурен, че след време като тоя номер почне да не минава, намалеят юзърите на абонамента, Сони ще почнат да дават повече. Реално погледнато в момента не дават нищо, само блокират. :mrgreen: Но после ще почнат примерно да дават възможност да цъкаш от голям списък игри в PS NOW или нещо подобно на Xbox-овият нетфлик. Няма да пуснат кокала така лесно, това са огромно количество пари които ще свикнат да взимат. Това поколение няма да стане, но се надявам от следващото повечето хора които играят Мултиплейър да минат на PC. Ей така да им се натрие носа на тия мошеници. Дори не мога да разбера защо това не се случва, при положение че мултито за PC е по-добро, огромно разнообразие от контролери и периферии - можеш сам да си избереш с какво да играеш и всички стари контролери вървят. Всички големи състезателни игри са там, без сигурно Сплатун и Halo.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 4 месеца

Аз не ги и теглих тия безплатния - каквото ме интересува старо отдавна го имам, а което не ме интересува не го и тествам.
За мултиплеъра мнението ми е следното: 2017 година сме - големия мултиплеър се изразява в CS GO, DOTA, LOL, Heroes of the storm, hearthstone, Overwatch, Starcraft 2 (скоро и ремастер версията) и безплатните мастодонти като World of танкове енд стъф, War thunder, Warframe, Smite, paladins. Едно беше Destiny като масов конзол мулти ексклузив ама свърши и тая с двойката. И най-важното - тия игри на PC може да се играят както и на максималния хай левъл откъм състезателна атмосфера, такаи на мега кежуъл ниво ако решиш да поцъкаш. Защото имам много хора. Докато на PS4 всичко което пробвах беше или само най-хардкорите или празен сървър. С едиственото изключение Destiny.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост