Shadow of Mordor

It only does 8071A06.
Отговори
Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Shadow of Mordor

Мнение cainпреди 3 години

Честно казано по разни трейъри ми се струваше някаква твърде аркадна. Загледах обаче тук:

Мисля че играта ще си струва
PC mustard race

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Shadow of Mordor

Мнение niki_преди 3 години

Ще видим, доста заемки има в играта, но цялостната концепция изглежда интересна. Не очаквам чудеса обаче.

Между другото в нета се върти, че иска 6gb video memory за Ultra :?
Evil Within пък иска пак голямата цифра от 4, като е видимо далеч от визуален next gen...

Между другото в eurogamer имаше материал още покрай излизането на Killzone за PS4, че унифицираната памет на конзолите ще има директен impact над това колко Vram ще са нужни за PC игрите от тук, поради разрабтока с конзолите in mind и тн.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 3 години

Не съществува такава видеокарта освен някои къстъм изпълнения .

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Еми както каза , все пак има модели с толкова рам макар и малко по- custom. Anyway

Играта вади солидни оценки, май дори ще е по- прилична от това което очаквам. Ще се тества скоро.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 3 години

32GB + незнам колко си гигабайта текстури. При мен няма да е скоро.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 3 години

Ако можех да подкарам това чудо, определено щях да се имърсна в Скайрима вместо в тази игра. Не, че нещо, ама много ми е писнало от комерса по Толкин.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 3 години

niki_ написа:Еми както каза , все пак има модели с толкова рам макар и малко по- custom. Anyway

Играта вади солидни оценки, май дори ще е по- прилична от това което очаквам. Ще се тества скоро.
не малко а много къстъм по персонални поръчки за колекционери - няма никаква логика гейм компания да вади изисквания с които не може да продаде. Логиката сочи, че тези изисквания които изтекоха са фейк.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 3 години

Аз пък винаги съм се чудел, защо като могат, разработчиците не вкарат някакви нива на детайл, които да могат да се пускат след време? Ако сега почти никой не може да го пусне това "Ultra" ниво на детайлност, след време когато тези видео карти станат стандарт, играта ще продължава да изглежда на ниво или поне прилично. Да е някаква Advanced опция. :)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Защо да се бъхтят, след като модърите безплатно ще им довършат работата? :)

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

RRSunknown написа: не малко а много къстъм по персонални поръчки за колекционери - няма никаква логика гейм компания да вади изисквания с които не може да продаде. Логиката сочи, че тези изисквания които изтекоха са фейк.

West Coast customs ако искаш, има си 3-4 модела на топ карти с версии по 6gb за луди пари и толкова.
Заеби логиката си и просто използвай интернет за неща които има как да се тестват, за другото нека си спекулира ме .

eurogamer написа:Monolith recommends a 6GB GPU for the highghest possible quality level - and we found that at both 1080p and 2560x1440 resolutions, the game's art ate up between 5.4 to 5.6GB of onboard GDDR5. Meanwhile, the high setting utilises 2.8GB to 3GB
Пешо това с тези настройки си е точно адванс както казваш, от доста време има някои pc заглавия изискващи смразяващ хардуер за ultra, не че вади достатъчна разлика да оправдае още 3gb vram, обикновено става дума за максимален детайл без много оптимизация.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 3 години

Значи доколкото разбрах играта е доста оптимизирана. Днес аха аха да я налазя за 20 евро и в G2A изчерпали количествата. Нищо де ще изчакам, тъкмо ще фикснат някой друг бъг, ще ъпгрейдна и така :D
PC mustard race

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 2 години

Тъкмо я подкарах пак тази игрица. Ако не друго имат мислещ гейм дизайн екип тия от Monolith -имплементирали са много яки системи.
Всичко друго въобще не прилича на Asassin's Creed - навигацията, стелта и идеята за Hight Point.
Level Design е доста плачевен, както и ръбатата графика.
Като цяло арт дайрекшъна куца с двата крака. Това не пречи никак на геймплея и експириънса де - следващият път ще ги оправят нещата, сигурен съм.
Просто не е GOTY-то дето го изкарват. Поне до мястото на което съм в момента напред в играта.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 2 години

GOTY не е според мен, но чисто като игра е сигурно най-приятната за игране open world игра, която съм играл от години насам. Битките са много добре направени (практически копирани 1:1 от последният Batman), стелта е много приятен (макар и не особено реалистичен), а цялата там йерархична система беше страшно яка да се ръчка. Особено когато имаш brand екстрата можеш да правиш страшни гаври с йерархията им :).

Но чисто откъм минуси:
- визуално е страаааашно зле, даже е трудно да се приеме, че е издадена 2014-та година, арт дизайна не й помага особено също - втората карта е по-добре, но първата е пълна трагедия
- някаква доста голяма част от уменията практически се използват веднъж-дваж в играта
- в локациите където биеш разните лидери има твърде голям избор от гаври, които да използваш, че да си олекотиш битките (животни разни, пчели, падащи стени и огньове за гръмване и какво ли не), което страшно сваля трудността
- много често дори лидери с ниво близко до 20-то (максимума) имат супер-прост weakness, който да използваш, което още сваля трудността
- в играта имаш възможност да яздиш няколко вида животни, но с относително близките телепорт локации това е малко или много безмислено
- краят на играта е относително слаб, така няма нещо ударно, което да се случи

Тези всички минуси звучат относително зле де, но ако човек не очаква някакъв особен challenge и не му пука, че не е особено красива то играта е много добре изпълнена и се играе със страшно удоволствие и почти без никакво напрежение. Аз лично я изиграх с голям кеф, особено накрая когато започнах да изпълнявам условията за някой от по-екзотичните постижения свързани с йерархията се накефих дори още повече.

Трябва да подчертая също, че особено накрая когато сте вдигнали нивото и уменията си то битките стават страшна касапница :).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост