Final Fantasy XV

It only does 8071A06.
Отговори
Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Final Fantasy XV

Мнение epedosпреди 2 години

А дано...
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 2 години

Утре ми идва копието на Тайп-0 и поради различни обстоятелства първото нещо дето ще направя е да мина демото хаха. Това трейлърче изглежда доста приятно:
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 2 години

Аз така след сериозен размисъл реших да купя Type-O на първата промоция, на която се появи (просто не успях да намеря сили да я взема на $60 при тая цена на доларът). По този повод явно няма да мога да пробвам демото на XV, но гледайки видеа из нета всичко изглежда страшно добре направено, така че започнах да се надъхвам вече както си трябва за XV.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 2 години

Някъде пишеше, че хора продавали демото на 15ката за половината цена и така си намалявали крайната. Което ми напомни за разговора ни че няма пари в правенето на Демота за RPG-та. Има и още как. Ако го бяха пуснали за 5 долара, колко народ щеше да си го купи... Ама така е с големите игри.

Макар че не разбирам. Ако някой е толкова голям фен на FF15, защо да не иска и Type-0? Може би просто гo изиграва и продавата демото.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Хахахах да, и аз чух това за продаването на кодове за демото :). Но колкото и да съм надъхан за XV то демото не ме привлича особено много - в крайна сметка е просто демо това, а играта ще излезе (надявам се) тази година - имам нужното търпение ;).

Спрямо Type-0 - аз просто не я харесвам чисто като игра и най-вече откъм буквално жестоката й камера, с която няма оправяне по никакъв възможен начин. Освен това аз я играх на PSP-то още като излезе в Япония, така че ми е нулева тръпка. Не, че няма да купя Type-0 когато й намалят цената де, буквално с удоволствие бих платил $20 за нея така дори без да го мисля.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 2 години

Kамерата е малко не приятна (особено че неможе да се настрои скоростта й) но се играе не е толкос зле колкото я изкарват в нета. Иначе пари за демо ще дам точно никога, нз как има хора коитова дават. А самото демо се сваля ужасно бавно и огромно - 5.6гб.
Изображение

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 2 години

Coming 2016 !! Ще доживеем хора.

Трейлъра изглежда чудесно, геймпея и музиката са прекрасни :)
Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Направо вече не ми се вярваше честно казано! Да дават някаква точна дата вече, че да се дебне мамка му!

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 2 години

Хахахаха мале ся виждам на картинакта както излиза клипа, тоя изглежда като някакъв надръглен наркоман. В самия трейлър не е така :D

Иначе а дано, иска ми се да кажа от сега ще заделя кеш за колекторс, ама кат осе сетя за Тайп 0 ми призлява. От друга страна демото на 15 беше по добро от цялото тайп 0 :d
Изображение

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 2 години

Само на мен ли ми става тъжно като гледам тоя трейлър? :) След фиаското което беше FF13-1-2-3, трябваше да направят нещо в духа на поредицата. Те продължават с експерименталните екшън бойни системи.

Защо наливат пари в това нещо, не мога да ги разбера. Дори само групата гейове, главни герои е достатъчно отблъскващо, какво остава за останалите неща. Предричам нещо почти неиграемо като FF13-2. Наскоро пак си я пуснах да и дам шанс и опитах всичко. 2 часа обикалям из всички възможни локации и не мога да разбера какво трябва да направя за да продължа напред. Никъде не пише нищо и никой нищо не казва. :) Евала за свободата пичове, големи сте! Първо те водят по коридори, после правят нещо толкова счупено, че трябва да го играеш под ръка с гайд още първото превъртане. FF Поредицата е истинското доказателство за кризата при японските разработчици. Смяна на поколения ли е, какво е... не мога да повярвам че това са го правили японци. Тука вобще не говоря за техническата част. Те не знаят елементарни неща, като това как да уважаваш една легендарна поредица. Как да надграждат, как да направят нещо което да носи духа на старите части. Жалко е. :(

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

За съжаление малко или много съм напълно съгласен с Демона. Реално тази поредица (която си беше велика много дълго време) много ясно показа, че японските разработчици реално не знаят какво точно правят последните 5-7 години.

И не, че не оценявам експеримента, който беше FF XIII, където всяка част беше с различна бойна система (между другото бойната система на 3-ката е изключително добре направена, но страшно необяснена). Но не виждам защо загубиха години експериментирайки точно с 15-ката?! Хайде 13-2 и 13-3 са си spin-off игри, които изрично знаехме, че ги правят малки отбори и за тях ми е все едно, но следващата голяма част да я забавят толкова пъти и да я направят толкова безлична, че чак да не ми пука кога ще излезе... това е болезнено чак!

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 2 години

The Demon написа:Само на мен ли ми става тъжно като гледам тоя трейлър? :) След фиаското което беше FF13-1-2-3, трябваше да направят нещо в духа на поредицата. Те продължават с експерименталните екшън бойни системи.

Защо наливат пари в това нещо, не мога да ги разбера. Дори само групата гейове, главни герои е достатъчно отблъскващо, какво остава за останалите неща. Предричам нещо почти неиграемо като FF13-2. Наскоро пак си я пуснах да и дам шанс и опитах всичко. 2 часа обикалям из всички възможни локации и не мога да разбера какво трябва да направя за да продължа напред. Никъде не пише нищо и никой нищо не казва. :) Евала за свободата пичове, големи сте! Първо те водят по коридори, после правят нещо толкова счупено, че трябва да го играеш под ръка с гайд още първото превъртане. FF Поредицата е истинското доказателство за кризата при японските разработчици. Смяна на поколения ли е, какво е... не мога да повярвам че това са го правили японци. Тука вобще не говоря за техническата част. Те не знаят елементарни неща, като това как да уважаваш една легендарна поредица. Как да надграждат, как да направят нещо което да носи духа на старите части. Жалко е. :(
Real talk :pow:

Без да коментирам Нокурщината на героите, ще добавя, че екшънът в XV е Kingdom Hearts-ов, щото първоначално се разработваше именно от хората стоящи зад KH, че и Dissidia, и ги бяха оставили 9+ години да правят "революция". После лепнаха абсолютния никой Ташата (дарил ни с лекета като Crisis Chore и Typo-0) и стана още по-голямата каша, която се вижда в новия трейлър. Какви са тия престрелки :lol:

Колкото за падението на японските компании, в частност на Square и Final Fantasy, бях попаднал на архивно, както и по-ново инфо, което обяснява всичко. С две думи - изгонването на визионера-бизнесмен Сакагучи и узурпирането на властта от страна на крайно недалновидния и дребнав папагал Уада доведоха до всички недоразумения от 2004 до днес. При другите компании, нещата не са много по-различни. Може направо да пусна тема по въпроса :)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 2 години

Крайсис Кора става като за ПСП екшънка, но Тайпа е малоумщина, която не само не става за ПСП ролевка, но и за чеп за зеле. Че и го преиздадоха на Плей 4 наглеците!

Не знам колко добро ще е ФГ15, стискам палци да е читаво, но няма да го преордърна, какъвто и хайп да се завърти около него. Щото и около 13 имаше ох и ах, които не съм забравил (13 го взех за 360, скапа се конзолата и го взех и за Плей 3). Очаквам Персона 5 да рейпне Файнъл Гейзърито по всички показатели, затова ще й се метна на спешъл едишъна. Яд ме е, че се заблеях и не сварих да купя Мегатен 4 за 3ДС когато излезе в Европа, сега трябва да го ровя из апокрифни сайтове. Тук да не забравя: фак Нинти, фак рийджън-лока!

Колкото до ФФ като серия, казвал съм и ще го кажа пак: който иска истинско ФФ със сравнително добра графика, нека играе Лост Одисеята. Сега има и Брейвли - то е като ФФ-тата отпреди ФФ6.

P.S. Смея да твърдя, че СЕ, Конами и Цапцом са единствените малоумници сред разработчиците на японски ролевки. Бих казал, че най-шитавите са Конами: да затриеш велика поредица като Суйкоден наистина трябва да си брутално неадекватен. Много други се справят доста добре, даже Суйко-дупката се запълни с Legend of Heroes.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 година

Градовете и местностите изглеждат добре:

Жалко, че са населени с гейзери и динозаври.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 1 година

Ааа, ще вкарат и пичета - за ненормалните японци и нормалните неяпонци. :)

Потребителски аватар
KingRedLions
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение KingRedLionsпреди 1 година

Изглежда феноменално добре. Но не успява да възобнови интереса ми към поредицата. :)

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 1 година

Е няма как, 12ката и 13-поредицата докараха интереса на старите фенове до 0 :)

Ама все пак и на мен ми харесва видяното в това видео. На визия винаги са го докарвали. Ще се следи ей така от любопитсво.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 1 година

Като гледах геймплей видео не останах впечатлен - изобщо не ми допада дизайна на героите, начина по който се движат - сякаш карат кънки при силен насрещен вятър , нито автомобила - твърде японско изкривено ми идва всичко. А бях един от малкото които се кефят и на дванайската и тринайската (поне първата и част)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 1 година

Плъзгат се по земята, така е. Аз обаче също се кефя на 12 (12>10>10-2 ол дей лонг в моята ФФ класация), но за 13 по-скоро ще замълча.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 1 година

Честно казано този трейлър, който показа поне колко добре е направен света ми допадна и така започна лека полека да ме надъхва за играта. Все още не съм убеден достатъчно, че да е day one покупка (освен ако няма някакъв готин edition естествено), но започвам да се подготвям поне. Засега доста повече се надявам на новият Star Ocean.

Иначе аз съм фен на XII също, според мен тя е най-мащабната от FF игрите и макар, че направо мразя главният герой и малко Star Wars тематиката в играта то света сам по себе си беше добре развит и доста ми хареса. Все пак много повече съм фен на X и IX де, но там вече има и носталгична нотка.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост