PlayStation Move

It only does 8071A06.
Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Re: PlayStation Move

Мнение vsvпреди 7 години

Работи, но само катъ играеш с мува, а като сложиш мува в пистолета е НЕиграемо за съжаление заради скапаната преценка тригърът да е прицелване, но какво да се прави.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 7 години

Не съм търсил, ама не може да няма опция да размениш контролите.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 7 години

@vsv aaa, ако има проблем в самия пистолет то да, може и да е така, никога не съм пробвал с подобна приставка. Няма да се изненадам ако просто приставката е тъпо направена, това си е класика направо.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 7 години

Ами сега ще ви обясня :-) . Пистолетът е направен страхотно и всичко си пасва идеално (все пак е официален от Сони). Самите контроли са направени така на мува за RE5, че се прицелваш с тригъра а стреляш с мув бутона и това е най-гадното, защото като сложиш мува в пистолета със спусъка на пистолета се прицелваш чрез тригър бутона на мува и трябва да го държиш с две ръце пистолета за да може хем да се прицелваш хем да натоскаш отгоре мув бутона за да стреляш а нямаш трета ръка, с която да държиш навигейшън контролера и да се насладиш на играта както трябва. Чисто и просто не са го доизкусурили да играеш с пистолета а само с мува, което за мене е СУПЕР тъпо, защото се губи голяма част от удоволствието. Какво им костваше да направят някой от бутоните на навигейшъна да се прицелваш и да си пуцаш с тригъра на мува не доумявам. Ровил съм се из форуми и навсякъде се оплакват от това нещо. В настройките нямало как да се оправи. Това е :( .

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Идентичен с проблема при РЕ4 за уий

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

@vsv, ясно, звучи наистина супер-куц и неприятен проблем сам по себе си. И за съжаление не вярвам, че няма да го има и в другите такива шутъри.

Единственото, за което се сещам е, че игри като The Shoot (или както там се казва) и Time Crisis където навигационния контролер не се ползва ще се играят чудесно с пистолета. Останалите, на които се ползва навигационния просто ще се играят без пистолет и готово.

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 7 години

danailkiller написа:ще се играят без пистолет и готово.
Или с нещо подобно на това http://ecx.images-amazon.com/images/I/7 ... A1500_.jpg :D . Много добре изглежда, но не е на Сони и не знам дали няма да повреди нещо мува затова ще чакам нещо подобно от Сони.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мухахаха, това изглежда яко наистина! Но все така не виждам място за навигационния контролер по него, а ще трябва в две ръце да го държиш. Така, че това колкото и да е яко си е отново за rail shooter-и, а не за истински 3D такива.

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 7 години

Загледай се там, където хващаш оръжието с ръката, с която ще натискаш спусъка, малко по-назад е поставен навигейшъна, т.е. гледай няколко сантиметра зад спусъка и ще го видиш, супер е измислено. Забележи тука е без навигейшъна http://ecx.images-amazon.com/images/I/7 ... A1500_.jpg а на горната снимка е със, вижда се :D .

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Ахаааааа, да, да, сега виждам! Значи наистина ще става за сериозна игра, много ми е интересно дали ще го внесат тоя аксесоар тука в страната.

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 7 години

danailkiller написа:Ахаааааа, да, да, сега виждам! Значи наистина ще става за сериозна игра

Малко ми е странно какво толкова се възхищавате. Идеята за разположението на контролера си е от Wii Zapper-a. Пробвал съм CoD 4 и GoldenEye на Wii по този начин и е супер безумно за игра. Освен, че е супер неудобно за управление, опитахтели да си представите как се презарежда, тича, изпозва нож, хвърлят гранати, кляка или как се изпозват джаджите в случая с GoldenEye? Ще ви кажа трябва да натискате бутоните на Move контролера или размахвате на ляво на дясно оръжието, което е супер гадно и неудобно.

От сега ви казва забравете мечтите как играете KZ3 или нещо друго нарамили автомата пред телевизора, поне ако не се кефите да се мъчите с контролите де :wink:

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 7 години

Ще поживееме, ще видиме както казват братушките :D .

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Не искам да разочаровам пича по-горе ама COD5 на Wii си се играеше съвсем нормално. Друг е въпроса до колко си свикнал на тоя тип контроли. RE5 с муув също се играеше повече от добре, при все, че нямах нави контролер, а играех с дуалшока в едната ръка. Но това скоро ще се поправи :)

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

epedos написа:Не искам да разочаровам пича по-горе ама COD5 на Wii си се играеше съвсем нормално. Друг е въпроса до колко си свикнал на тоя тип контроли. RE5 с муув също се играеше повече от добре, при все, че нямах нави контролер, а играех с дуалшока в едната ръка. Но това скоро ще се поправи :)

Aко говориш за мен по - добре прочети по внимателно какво съм написал. Аз говоря за игра с Zapper не съм казал нищо за игра с Move. Ако пък смяташ, че се играело съвсем нормално с Zapper...

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Запъра е пълната идиотщина. Говорех за комбинация wiimote + nunchuck БЕЗ пластмасата.
МАкар, че съм играл COD:WOW и със zapper-а и пак не беше някво кой знае колко по-трудно.

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

epedos написа:Запъра е пълната идиотщина. Говорех за комбинация wiimote + nunchuck БЕЗ пластмасата.

Тогава какво коментираш написаното от мен без да си прочел за какво става дума?
Все едно разбрахме се, а за играта със zapper-a съм казал какво мисля.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Виж, не ме разбирайте грешно, не съм казал, че с подобен аксесоар ще се играе по-лесно, просто е интересен само по себе си.

Аз самия бих играл с Move (чист, без аксесоар) Killzone 3, надали ще взема да играя в мулти с аксесоара в игра.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

niki_ написа:
epedos написа:Запъра е пълната идиотщина. Говорех за комбинация wiimote + nunchuck БЕЗ пластмасата.

Тогава какво коментираш написаното от мен без да си прочел за какво става дума?
Все едно разбрахме се, а за играта със zapper-a съм казал какво мисля.
Аве запъра е идиотщина, ама не е толкова труден, колкото го описа, тва ми беше мисълта. Спокойно само...

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

@ epedos - Реално е измислено как да се ползва всичко, но е много неудобно и каквто и да говориш за мен си остава доста краен вариант за игра в повечето случаи, ако на теб ти е удобно евала.

@ danailkiller - За да имам zapper и на мен ми е интересно да го тествам на различни игри :-) . Тъпото е че обикновено по магазините са на доста високи цени. Добре, че в DealExtreme може да си вземеш такива неща буквално за няколко лева.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

и моя е от там :lol:

Отговори