Vanquish

It only does 8071A06.
Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Re: Vanquish

Мнение Sathпреди 7 години

Ънчартед е 8 часа, но е пълен автоматик от-до! Аз лично предпочитам да дам парите си за нещо в пъти по-качествено, като ''двучасовия'' Vanquish. :)
Последна промяна от Sath на 19 яну 2011, 12:59, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение blumentopffпреди 7 години

epedos написа:
blumentopff написа:
epedos написа:Е пича ти каза, че го е минал за под 4ч, не на най-ниската трудност, без да броим кът сцените. Тва е статистика от играта най-вероятно. К'во точно искаш да кажеш? Чаленджите добавят малко време, но дотам. И играта нова си беше 119лв, принципно, а вече ако чакаш след година ще бъде и 60лв платинум.
4 часа геймплей ама ако си безсмъртен! Кът сцените са част от историята, и ако си зарибен би ги изгледал. Разбира се тях няма как да ги броим към геймплея, но те са задължителна част, поне за мен, във всяка една игра. Това е все едно да прескачас листи, когато четеш книга...
Цената може да бъде 120 кинта само във вмирисаните вериги Озоне и Пулсар! Колегата много правилно ти каза-85лв. от чужбина.
Ти изобщо не схващаш за какво ти се говори...
Да, играта Е феноменална.
Да, кътсцените също, кой би ги прескочил.
Да, 3:40ч геймплей (без кът сцени) за 120лв (за колкото се продава У НАС) СА МНОГО и аз БИХ се чувствал прецакан, ако ги бях дал.
Никой не оспорва качествата на заглавието, а неговата продължителност. Щото и Ънчартед 2 има качествата, но е 8ч само сингъл кампанията (без разните му екстри).
Аз напълно разбирам какво МИ СЕ говори. Дори и реалният, чист геймплей да е 4 часа(трябваше да погледна накрая), играта си остава брутална. А най-хубавото в нея си е безкрайното преиграване ;)
Аз лично бая време я играх, но умирах по безброй малоумни начини, което е типично за мен.
За жалост не съм я играл онлайн.
Рийч, например, също има малък геймплей, но е ясно за всеки, че си е мулти игра. Може при Венкуиш положението да е същото-не съм я играл онлайн.
В нормален магазин неможе да струва 120лв.
See you starside... Изображение

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 7 години

Ма ти май изобщо или не си чел или не си играл игртата защото тя няма онлайн.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 7 години

@Sath: Dude, ако ще кът-сцена 8часова да е - пак не е 3часа играене на основната кампания. Плюс това е въпрос на вкус. Не знам кое ви е толкова полуавтоматик на Ънчартеда, ама явно повечето от вас наистина само са ГЛЕДАЛИ Ънчартед2. И Ънчартед на най-лесна трудност е 7-8часа, на най-високата и двете игри сигурно ще скочат с +10часа, но не там е въпроса. Не говорим и за многократно преиграване и прочие. Щот и Ънчартед си е отвсякъде за множество преигравания, просто защото и тя е толкова ужасно добра.

@блъментопфф: Игра, която освен сингъла ти гарантира и стотици часове в мултито има някакъв резон да е 120лв.

Все тая, аз нямам кво повече да кажа по темата, който разбрал - разбрал.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
no.cow.level
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение no.cow.levelпреди 7 години

Чакай малко, в Uncharted не си свободен да правиш нищо и караш на автоматично трепане само? :-?

Мислех си, че там има пъзели за решаване. :) Точно Vanquish е игра, като описаната по-горе. Единственото, което правих е да си махам пръста от R1. А и една мисия, в която трябваше да премахвам прожектори, за да не се включи алармата

И да, много е добра, но просто изказах какво смятам, че можеше да я направи наистина запомняща се.

А и на по-напечените сцени ми се стори че има frame rate drop-ове.
Последна промяна от no.cow.level на 19 яну 2011, 13:48, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Мнение Sathпреди 7 години

epedos написа:Не говорим и за многократно преиграване и прочие.
Тогава изобщо няма смисъл от разтягане на локуми. Vanquish съм я изиграл с кеф два пъти на Hard (втори път за да подобря резултатите си) и веднъж на God Hard. На челинджите имам минимум 10 часа до момента. Просто е излишно двамца да тръгнат и да ми обясняват, че не си струвала парите.

Ънчартед 2 я играх до средата и я зарязах. Хубаво, че я взех за няколко дни от брата. Платформинга е автоматик, пъзелите са безумно лесни (това имах в предвид, no.cow).:wink:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Оф брато, не мога да разбера защо не правиш разлика между личен вкус и факти. Да, ние двамцата и ти ще изиграем Венкуиша 1000 пъти, това не значи, че 3часа кампания заслужават ФУЛ ПРАЙС ТАГ. ТОЧКА ПО ВЪПРОСА?!?!?!?!

Както казах - въпрос на вкус. Ти си заебал Ънчартеда, аз ще я преиграя още безброй пъти. За Венкуиша никой не спори дали е як. Да не говорим, че първия има адски сполучлив мултиплеър, само коопа прибавя още няколко часа.
Единственото, което правих е да си махам пръста от R1.

лол :Д

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 7 години

Забранявам споменаването на Uncharted повече в тази тема! Коментирайте само Vanquish!

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 7 години

И според мен Венкуиш можеше да съдържа повечко контънт, при все, че е игра правена с идеята да се преиграва. Особено на фона на Байонетата, където още не съм отключил всичко, а имам 70-80 часа (играта може да се превърти за 3).

И все пак, бомба си е и сто процента си струва парите, но все пак, естествено е на всеки да му се иска още и още.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Бе то всяка игра трябва да се прави за да се преиграва... т.е. да е адски добра, за да прави и пари :D
Много философски почнахме да го раздавам, но не е ли така?

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 7 години

Sath написа:
Дори колосалната тояга Quantum Theory предлага мултиплеър...
:lol:
По-скоро :stupid:

Иначе действително Vanquish не е от най-продължителните екшън игри, ама не е и толкова далеч от златната среда. И да, определено си струва парите, също като десетките няколкочасови заглавия, дето заемат челни места във всяка себеуважаща се класация.

Колкото до "схващането", че липсата на реално игрово съдържание трябва да бъде компенсирана с долнопробни кътсцени тип Майкъл Бей за бедни и евтина драма -
no.cow.level написа:Уот да фак?

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение blumentopffпреди 7 години

epedos написа:@блъментопфф: Игра, която освен сингъла ти гарантира и стотици часове в мултито има някакъв резон да е 120лв.
Така е!
RRSunknown написа:Ма ти май изобщо или не си чел или не си играл игртата защото тя няма онлайн.
Разбира се, че съм я играл. Просто отначало излиза един поп-ъп прозорец, койте те пита дали искаш да се конектнеш в Лайв. Аз разбира се давам "не", щото съм "пират", и изобщо не съм проверявал, просто така... реших? :lol:

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 6 години

http://www.computerbild.de/gutscheinakt ... n=register

Промоция с Dlc оръжията безплатно за 360.

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 6 години

Браво бе, на немски :shock: Пратиха некъв мейл, ба ли го ко пише там :lol:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 6 години

Google Преводач :arrow: http://translate.google.bg/#

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 6 години

пускам Vanquish - та тя била много яка, бе!
Продължавам да я играя и става по-готина.
Искам продължение за некст джена!
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 6 години

Насред вълната от продължения ми е малко трудно да поискам поредното, но точно тази игра наистина си го заслужава. Иначе не е важно под какво ще се играе продължението - важното е да го има и да е пляснато от Миками ъвкорс.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение blumentopffпреди 6 години

И ако може малко да пооправят нивата, тоест да са малко по обширни. Честно казано това ми се стори за недостатък, понеже битките са страшно динамични, а реално нямаше много накъде да хвърчиш :lol:
Продължението е задължително-2012 празниците.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Re: Коя е последната добра игра, която си играл?

Мнение Jim Raynorпреди 5 години

werk написа:Vanquish X360
Изображение
Динамична ,бърза но и кратка.Като цяло съм г/д доволен.
Аз също играя Vanquish.

Добра е играта, но не може да ме пусне усещането, че или на Миками не му се е занимавало много или, което е по-вероятното, е била ограничена сериозно откъм бюджет. Личи майсторлъкът - страхотно изпипано управление и минимален input lag като за 30 fps заглавие, добри оръжия, стабилна механика и движения. Трудността е на ниво, допадна ми и на normal, и на g-hard. Хареса ми и цялостното аркейд усещане.
Същевременно никакъв визуален апел (освен радистката, която е муцка /bow)- безкрайно еднообразни местности и врази, всичко сивее и поне на моя телевизор изглежда сякаш върви през някакъв омазващ филтър, който още повече обезличава картината. Липсва и особено разнообразие в геймплея, тук таме някой скалъпен set-piece, включително и един готин трибют към Gears 2, но нищо повече. Сякаш личат идеи с повече потенциал, особено около буустъра, но така и няма нещо наистина впечатляващо.

Нека не звучи пресилено, наистина е сред по-добрите игри този джен, но бих казал, че едно качествено продължение може да развие идеите на наистина голяма висота. Явно няма да го видим обаче :(

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Re: Коя е последната добра игра, която си играл?

Мнение Sathпреди 5 години

Vanquish чисто геймплейно е няколко класи над всички останали шутъри от трето лице тоя джен imo (това го чувате от Гиърс фенбойче btw). :-)
След Binary Domain смятам да я преиграя отново на God Hard и може би челинджите също.

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост