Vanquish

It only does 8071A06.
Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Re: Vanquish

Мнение BardoSoreпреди 6 години

Който има оригинално PAL заглавие (обикновено) да сподели как изглежда. Защото аз получих моето с картонена обвивка върху пласмасовата кутия, като и на двете предния и заден арт са едни и същи, но на картонената, картинката на предната част е 3D тип онези супер стари картички с назъбено покритие дето една какичка намигваше щом завъртиш ъгъла на гледане (имаше и други разновидности). В началото дори помислих, че ми става нещо на очите :lol:

Потребителски аватар
Dimo2
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Dimo2преди 6 години

Аз съм вече към края на кампанията.Разкошна игра.Много приятна и забавна. Рядко нерви... Мисля че е една от най-дабрите за годината.Може би е леко еднообразна, но пък имаме пълната свободия да им чупим каските на гадовете, както ни душа сака...
8.5
IGN SCORE
"Great"

Не е случайна тая оценка, даже май е за по висока.... :inlove:

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 6 години

Хммм, все повече хора се изказват позитивно за играта... ще взема да я заиграя сега като приключих с Castlevania-та.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 6 години

Вярно е, че е малко еднообразна, но определено е отлично заглавие!

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Мнение Sathпреди 6 години

Челинджите бяха бруталийка, но успях да ги прегазя. В момента съм към края на трудност God hard и спокойно мога да кажа, че играта се доближава до бруталността на NG, но без да има противници, които чийтват и скапана камера, която да ти пречи.
:)

Най-доброто retail 360 заглавие за годината imo. Единствено съм разочарован от липсата на бонус материал за отключване. Tactical Challenges и God Hard трудност, това ти отваря само. Мизерно е в сравнение с предното заглание на Platinum Games.

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение blumentopffпреди 6 години

Много яко са направили кредитите накрая :)
See you starside... Изображение

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 6 години

blumentopff написа:Много яко са направили кредитите накрая :)
Те и в Байонетта бяха желязо. Не знам, нямам идея що толкова малко продават такива кор заглавия. Уж куцо и сакато мрънка, че няма игри, но явно и като дойде някоя, пак има "Ама кратка е, ама много прилича на незнам какво си, ама що е такава шарена" и си кътат парите за втора ръка или чакат да стане 15 лева. А Венкуиш и Байонета дори излязоха на 50$, пък и с имена като Миками и Камия зад себе си.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 6 години

Е Байонетата си се продаде що-годе... иначе си прав - всички реват за хардкор, ама като излезне нещо по-грубо и си дават парите за новото COD :facepalm:
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

Vanquish си е сила! И си е доста хард-кор! Особенно на хард(новият нормал)... на едно ниво имам 24 умирания хахаха :) , НО не се отказах! :)

Потребителски аватар
no.cow.level
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение no.cow.levelпреди 6 години

И аз я врътнах. Ето впечатленията ми:

1. Много красива. Стахотно изглежда, роботите, мековете, оръжията, ефектите, перфектно е. Може би в началото ми беше трудно да виждам гадините от по-далеч, ама свикнах. Въобще - да изплакнеш окото.

2. Страшен геймплей. През цялото време се забавлявах, не ми беше скучно, освен на 1-2 места. Доста движение има и се покриват големи разтояния.

3. Много добро управление. Бързо се схваща, няма кой знае колко специфични неща.

Но... дотук с хубавите неща. Сега тези, които ми направиха лошо впечатление.

НИКАКВА ИСТОРИЯ. Уот да фак? Играта можеше да се класира като най-доброто нещо, което съм играл, ако имаше капка история. Иди тук, иди там, стреляй. Ясно, хората са заложили на екшъна, но можеше да има нещо друго, което да ме кара да трепя наред. Не схванах кой знае какво, особено защо ситуацията в началото е такава. По-натам казват едно-две неща, но нищо повече. За какво точно трябваше да се хвана? Може би изискванията ми са прекалено високи, особено след Fallout. Знам ли...

Може би са искали играта да е нещо като... апетайзър? "Вижте какво можем, следващият път повече." Защото ясно си личи от последната кът-сцена, че част 2 ще има. И въпреки всичко след последния бос, имах чувството че хоп - ще почне нова мисия и изведнъж се показаха забавните надписи. Тамън да се зарадвам и... :| Никаква крайна развръзка, човекът постреля малко, подвижи се малко и това беше.

Просто много ме озадачи този голям минус в продукта.

Друго нещо, което може и да е резултат от липсата на история, е дължината на играта. По-кратко заглавие над PS3 не съм играл. От скоро съм с конзола и цъкам на нормална трудност обикновено, тук-таме и на кежуал и... 3 часа и 40 минути? Сериозно? Радвам се, че не съм дал 120 лева за играта, щех да се чувствам ужасно преебан. Играя Zelda: A Link To The Past за Game Boy Advance в момента, не съм минал и половината сигурно и вече съм играл доооста повече. Не, че е място за сравнение... домати-портокали. Да вземем за пример Uncharted 1... Или 2, който както иска. През цялото време гледах така :shock: и се чудих какво ще стане и се наслаждавах на кинематографията. Историята беше страхотна. Колко часа беше? Не помня точна цифра, но определено го играх доста по-дълго, а го и преигравах тук-там.

Това, което искам да кажа е, че можеха да отидат къде ли не с историята. В Uncharted малко или много трябваше да се придържат към някакви неща, но във Vanquish можеха да направят каквото си поискат, все пак е бъдещето, кораби, машини, роботи, мекове и какво ли не. Пък какво видях? Едно предателство, след което пък същият този се жертва и един странен край - самоубийството на президента и... любовна история? Въобще какво стана с нашия човек и къде отиде?

Вселената на Vanquish изглежда доста невероятна и съм сигурен, че могат да се развият страхотни истории там.

Та така... доволен съм от стрелянето и графиката, но не съм доволен от сюжета и всичко около него.

Ако сте решили да си го купувате, по-добре го вземете назаем или под наем. 120 лева за 4 часа сингъл и разни challenges... не, мерси. :-)

Но наистина си мяза на хардкор аркада за джага. Не, че не можеше да бъде същото и с запълнените пропуски, които споменах. :)
Последна промяна от no.cow.level на 19 яну 2011, 01:20, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 6 години

Чети книги.

Потребителски аватар
no.cow.level
Console Fanatic
Console Fanatic

Re:

vvarp написа:Чети книги.
Не се хаби и не се притеснявай за мен ;) Не е по темата.

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

Gameplay'а изобщо не е 4 часа! И играта струва 109, не 120.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Е пича ти каза, че го е минал за под 4ч, не на най-ниската трудност, без да броим кът сцените. Тва е статистика от играта най-вероятно. К'во точно искаш да кажеш? Чаленджите добавят малко време, но дотам. И играта нова си беше 119лв, принципно, а вече ако чакаш след година ще бъде и 60лв платинум.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 6 години

Дори Кoрала от forplay казва
Съдържание :
Мизерно за масовия потребител и разочароващо за хората, играли в началото на годината другото HD заглавие на Platinum – Bayonetta. Дори колосалната тояга Quantum Theory предлага мултиплеър...

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Мнение Sathпреди 6 години

epedos написа:Е пича ти каза, че го е минал за под 4ч, не на най-ниската трудност, без да броим кът сцените. Тва е статистика от играта най-вероятно. К'во точно искаш да кажеш? Чаленджите добавят малко време, но дотам. И играта нова си беше 119лв, принципно, а вече ако чакаш след година ще бъде и 60лв платинум.
Статистиката в играта е леко подвеждаща. Кътсцените и моментите, в които си умирал, не се броят. Челинджите добават още 7-10 часа...
И всеки по-сериозен играч ще започне играта директно на hard и след това ще се метне на God Hard.

Колкото до цената - излезе ми 85лв от чужбина... Трябва да съм луд за да дам на пулсарци или озоунци 130лв за нова игра.
Дори колосалната тояга Quantum Theory предлага мултиплеър...
:lol:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Ма няма к'во да ме убеждавате, фактите са си факти. Играта Е кратка, особено в сравнение с куп други, тва е. А че на теб ти е излязла 80лв - на мен без пари ми излезе (да речем, че са ми я подарили?!) :lol:
Да не се впускаме в излишни глупости...

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

epedos написа:Е пича ти каза, че го е минал за под 4ч, не на най-ниската трудност, без да броим кът сцените. Тва е статистика от играта най-вероятно. К'во точно искаш да кажеш? Чаленджите добавят малко време, но дотам. И играта нова си беше 119лв, принципно, а вече ако чакаш след година ще бъде и 60лв платинум.
4 часа геймплей ама ако си безсмъртен! Кът сцените са част от историята, и ако си зарибен би ги изгледал. Разбира се тях няма как да ги броим към геймплея, но те са задължителна част, поне за мен, във всяка една игра. Това е все едно да прескачас листи, когато четеш книга...
Цената може да бъде 120 кинта само във вмирисаните вериги Озоне и Пулсар! Колегата много правилно ти каза-85лв. от чужбина.

Потребителски аватар
no.cow.level
Console Fanatic
Console Fanatic

Кът-сцените не са като на MGS, не са дълги, не съм ги прескачал. Едва ли добавят часове към играта.

:)

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

blumentopff написа:
4 часа геймплей ама ако си безсмъртен! Кът сцените са част от историята, и ако си зарибен би ги изгледал. Разбира се тях няма как да ги броим към геймплея, но те са задължителна част, поне за мен, във всяка една игра. Това е все едно да прескачас листи, когато четеш книга...
Цената може да бъде 120 кинта само във вмирисаните вериги Озоне и Пулсар! Колегата много правилно ти каза-85лв. от чужбина.
Ти изобщо не схващаш за какво ти се говори...
Да, играта Е феноменална.
Да, кътсцените също, кой би ги прескочил.
Да, 3:40ч геймплей (без кът сцени) за 120лв (за колкото се продава У НАС) СА МНОГО и аз БИХ се чувствал прецакан, ако ги бях дал.
Никой не оспорва качествата на заглавието, а неговата продължителност. Щото и Ънчартед 2 има качествата, но е 8ч само сингъл кампанията (без разните му екстри).

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост