Vanquish

It only does 8071A06.
Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Re: Коя е последната добра игра, която си играл?

Мнение RRSunknownпреди 5 години

Ако не беше с най-омразния ми сетинг и арт сигурно щеше много да ме зариби.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 4 години

Vanquish се оказа ебахти яката игра - чак сега я почнах, умирам но не се дразня, защото умирам докато се изсилвам да направя някакви изпълнения вместо да играя на сигурно. При всичките приказки колко била кратка играя от 22 часа (Едит- вечерта, не 22 часа геймплей :) ) и още не съм минал първи акт а имам 4-5 умирания само.

Има и много яки заемки към известни фантастики, и ебавки с какво ли не.

Направо ми идва като мехлем след мудния Биошок в който се тътриш.

Едит: май трябваше да тръгна направо на хард - на нормал е доста лесно.
Последна промяна от RRSunknown на 13 фев 2013, 14:16, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
no.cow.level
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение no.cow.levelпреди 4 години

RRSunknown написа:играя от 22 часа
Зачудих се първо какво толкова си играл 22 часа, но после разбрах че става дума за 22:00 часа вечерта. :lol:

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Vanquish - хванах се най-сетне да я мина (и осветих телевизора) - накрая бая попсувах последните два боса -тактика не им намерих , просто яко скил. Ей това ме кефи във Vanquish - постоянно се подобрявам, всичко зависи от играча и скила. Края и беше леко тъпичък , не че съм очаквал нещо ама все пак се издразних, че оставят такава порта за продължение а такова няма и сигурно няма да има.

6 часа :13 минути ми пише но този показател не е верен - по моя часовник засякох десетина часа, но предполагам това време отчита само успешните опити без смъртите и без клипчетата. 42 пъти съм умрял - поне 20 от тях бяха на последните два боса. Може да съм слаб ама добре, че не се пуснах на хард от раз защото щях да счупя пада на някои от босовете дето на нормал умираш от един удар а си представям на хард и год хард какво ще е.

За всеки случай обаче просто това е една от най-яките игри които съм играл тая генерация (а ако смятам само екшъните - и изобщо). Всеки друг екшън вече ще ми се струва муден и туткав. При цялостната липса на олд скул аркадни пуцалки с много босове това ми дойде като мана небесна. Единственото кофти е в мен - че съм станал по- кежуъл напоследък и ми беше малко зор докато се натегна и вляза в концентрация за конзолна игра изискваща скил и прецизност. :mrgreen:

(всъщност от началото на годината единствената игра която играя е League of Legends която иска скил и прецизност ама тя е друга риба пък и се играе с мишка и клавиатура).

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Vanquish

Мнение andycoleпреди 4 години

Лудница е играта, захванах я веднага след като довърших другия ултра бесен и бърз екшън на платинум - MG Rising и касапницата продължава. Играя на хард и често ме убиват, явно игрите от това поколение, които наскоро играх като Arkham City и Tomb Raider са ме отвикнали от истинските японски козолни игри с геймплей и предизвикателство и затова виждам трудности. Не знам какви са тези приказки колко кратка е играта, цъкайте на хард и си засечете за колко време се превърта, не се подлъгвайте по някакви статистики на края, в които не влизат преиграванията на дадени сегменти, а те са много. Приятна изненада е как яъпреки 30-те кадъра, играта е супер бърза и плавна, такова чудо в това поколение беше и Motorstorm Apocalypse. Много добре работят няколкото геймплей механики и стават страшни изпълнения. Много съм доволен и от саундтрака, надъхваща електронна музика. Факт е, че играта сивее и е еднообразна като визия и локации, но пък така нищо не ме разсейва от чистия 100 процентов екшън, което е Vanquish :-) щом на hard още в act 2 съм умирал стабилно много пъти, искам да видя и прословутите challenges, за които се носят легенди :lol:
Btw, в ебаси силната серия влязох напоследък, само японски игри цъкам , MG Rising, Vanquish, започнах пак Okami HD(направо Clover/Platinum маратон, даже за след тва си записах и пиратски Viewtiful Joe за GC и God Hand за PS2 :lol: ) продължих си сейва на Persona 4, с The Demon направихме епични ретро Pes/Winning Eleven сесии на версиите за пс1 и пс2, с Niki - Streets of Rage маратон, а в същото време се събрахме и за няколко доста добри онлайн и офлайн сесии на Virtua Fighter 5 Final Showdown, японските игри владеят, дано разработчиците им живнат за next gen-a. :yes:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 4 години

И... си намери работа и всичко приключи :D Аз пускам да си довърша Райзинг, че не съм я пускал от 2 седмици.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

На мен на хард ми беше по-лесно от на нормал - не знам защо, сигурно защото добиваш скилл и почва да ти идва отръки.

Виж чалинджите ми ебаха майката...

За времето и аз съм го забелязъл в горния пост - статистиката не съотвества на реалното време.

Ей това съм писал веднага след превъртането на хард
Vanquish е ебахти и трудната игра - щях да си счупя джойстика на последните два боса а си представям каква смрад ще е на год хард - садо-мазо. Проблема може би е, че съм навикнал днешните игри да се играят сами и като попадна на игра за скил и прецизност не мога да превключа .

Ама пък е кеф като я минеш, не е като да минеш и забравиш

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 4 години

Играта просто кърти, тонове геймплей има в нея и изобщо не е кратка. За мен и визуално е впечатляваща, постоянни експлозии, particles ефекти, много противници на екрана, при тази динамика няма спад на кадрите, а на 30 кадъра върви сякаш е на 60, Vanquish си е направо техническо чудо. А и има и толкова от яките бъзици и easter eggs, характерни за японските заглавия. В една мисия ти партнира войник на име S. Mikami :lol:
А тва е простоо:

:lol: :yes:
На hard си е доволно предизвикателство, превъртам я и започвам прословутите challenges, с които всички ме плашат :-)

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 5 месеца

Време беше
PC mustard race

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Chakanпреди 5 месеца

Алелуя!
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 5 месеца

До колкото разбрах, тези които са купили Байонета ще ползват някакъв дискаунт. btw страхотна игра
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 2 месеца

Чудна оптимизация за ПЦ :bow:
Направих едно кръгче на Hard, нямам време за God Hard, ама ще гледам да пробвам страничните мисии.

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост