Final Fantasy XII

It only does 8071A06.
Отговори
Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Final Fantasy XIII

Мнение epedosпреди 4 години

Каква е разликата между него и ФФ12?
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Final Fantasy XIII

Мнение danailkillerпреди 4 години

Ами разликите са много и доста големи в някой отношения, но да не ти ги пиша тук, ето погледни:
http://finalfantasy.wikia.com/wiki/Fina ... Job_System
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: Поредицата Final Fantasy

Мнение king_of_the_universeпреди 1 година

Обявен remaster на FFXII през 2017-а, който може и да се покаже на Е3. По името (Final Fantasy XII: The Zodiac Age) съдя, че е римастър на 12-ката със зодиакалната система от последвалото японско издание. За мен е маст-бай, тъй като ФФ12 не е част от праволинейните безумия след ФФ9.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Поредицата Final Fantasy

Мнение danailkillerпреди 1 година

Честно казано мен тази новина доста ме развълнува, защото това е най-играната от мен част от поредицата и една от тези, за които съм сигурен, че изтървах доста интересни неща когато я играех навремето. За мен си е must buy също, директно ще се купи на ден първи.

Вече е потвърдено, че това наистина ще бъде Zodiac Job International Edition версията, и тази сутрин SE потвърдиха, че ще имаме и ние версия през 2017 година.

Имаме и трейлър, който не изглежда фантастично, но все пак не е и зле.

Честно казано си признавам, че малко ме е яд как SE си правят remaster игрите - максимално лежерно, само със смяна на резолюцията и оправяне на шрифтовете. Искаше ми се да вкарваха поне няколко месеца работа, да се пооправят малко текстурите, да се сложат ако не по-детайлни обекти, то поне повече обекти на екрана, и ако ще и някой и друг particle ефект отгоре.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 година

Сакимото е ремиксирал музиката, като Ито и Минагауа (ръководители) също имат участие. Как да няма технически подобрения - барнали са осветлението и post-ефектите, текстурите са с по-висока резолюия. Не показаха картата, но подозирам, че са оправили очевидния pop-in. Пререндваните филмчета по начало грознееха, но тук си личи, че не разполагат с HD source, ами са ги омазали с филтри.

Иначе и за мен това е най-чаканият порт (от 7 години) :yes: Още по-отдавна ме сърбят ръцете за IZJS, което фиксва малкото, но досадни пропуски в дизайна :bow:
Final Fantasy XII: The Zodiac Age Brings Never Before Available Job System to the West
Fans can finally experience the world of Ivalice like never before with Final Fantasy XII: The Zodiac AgeE, an HD remaster of Final Fantasy XII. Announced for the PlayStation 4 computer entertainment system today, the title will give western audiences the first opportunity to experience the Zodiac Job System, a 12-job character progression system first introduced in the 2007 title, Final Fantasy XII International Zodiac Job System.

Overview
Final Fantasy XII: The Zodiac Age improves upon the 2006 classic Final Fantasy XII, now more beautiful and easier to play than ever. The high-definition remaster introduces several modern advancements, including reconstructed battle design and a revamped job system. With newly implemented trophies and share functions, as well as stark visual and sound improvements in true HD for the first time, players both returning and new to the game will experience a grand adventure that spans the world of Ivalice in an entirely fresh and improved way.

Features
• Includes several all-new enhanced gameplay features:
- The Zodiac Job System – Improved character leveling system that now caters to the player’s preference
- Trial Mode – Take on monsters and enemies in up to 100 consecutive battles
- Speed Mode
• Latest-generation high-definition graphical capabilities, including characters and movie scenes fully remastered in high-definition.
• True 7.1 surround sound, including high-definition voicing and newly recorded background music utilizing the current generation of sound production.
• Option to switch between the original and the newly remastered soundtrack.
• New trial mode where players can take on monsters and enemies in up to 100 successive battles
• Modern gameplay advancements including PlayStation 4 system trophy support and share functionalities, auto-save and shortened loading times
• An endless amount of gameplay and adventure including hunts, battles, and mini-games

Final Fantasy XII: The Zodiac Age will be coming to the PlayStation 4 system in 2017.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Re: Final Fantasy XII

Мнение me3xпреди 1 година

Еееее - доживях го тоя ремастър. Надявам се за физически носител. Day one
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Final Fantasy XII

Мнение danailkillerпреди 1 година

Тея от SE аха-аха и си повярваха, че са подобрили текстурите и осветлението. Аз изрично си пуснах PS2 версията след като гледах трейлъра и не видях никаква разлика, но ето някой дори си е поиграл да направи видео по темата:

Съвсем очевидно резолюцията е по-висока, но текстурите са прекарани през някакъв обикновен post ефект, който дори на места ги прави на артефакти (тоест самите текстури отдолу са същите и ефекта няма как да докара детайл от нищото без да начука визията).

Както казах, това няма да ми промени решението да купя remaster-а на мига, но ме разочарова самата липса на внимание към собствените им заглавия. С малко работа тая игра можеше да изглежда едва ли не като съвременно заглавие.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост