Sony

It only does 8071A06.
Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 10 години

Незнам доколко Котораги има пръст в направата на толкова качествени игри за ПС1 и ПС2 - обаче технически погледнато ПС2 за мен си е директна техническа тояга. Харесва ми дизайна и нищо повече. Няма никакви екстри, оптиката е скапана, а картината която подава на телевизора е грозно трепереща и назъбена. Нито 3д възможностите са кой-знае какви , нито пък 2Д графиката е качествена. Като гледах някои 2Д игри за Дриймкаст изглеждаха по-добре отколкото на ПС2. Стискам му ръка , че в раната 1999 година извади на пазара устройство с ДВД- носители.
Ами ПСП? ЮМДисковете са такова дръвце ....макар, че екрана е доста як. Да не говорим че самата конзола е отвратителна , при дълга игра ти се схваща всичко. гъзарският дизайн жертва удобният начин на игра? Това ли е гениална техническа мисъл?
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 10 години

Съгласен съм с почти всичко, което каза. Вярно е, че Котараги не е участвал в разработката на множество качествени игри. Но самия факт, че в момент на отчаяние той не се е предал говори колко голям човек е всъщност. Целенасочено и устремено се е впуснал в бизнес с много рискове и несигурност, особено имайки предвид господството на Нинтендо и Сега по онова време. Благодарение на тези негови действия бе създадена конзола, която надхвърли очакванията на всички и дори успя да надмине лидерите в бранша. Ако нямаше Плейстейшън не знам дали щяхме да видим всички тези култови заглавия, които с удоволствие сме цъкали часове без почивка. По този начин Котариги се е превърнал в косвен създател на хитовите игри озарили конзолата му. Не отричам, че технически ПС2 беше слаба конзола. Но аз линчо смятам, че е по-важен каталога от заглавия достъпен за дадена платформа, отколкото гъзарията коя вадела по-добра графика. А в това отношение аз нямам никакви критики спрямо изобилието от разнообразни игри.
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
AlDim
Контакти:
Banned

Мнение AlDimпреди 10 години

king_of_the_universe написа:Котараки
DETONATOR-M написа:Котораги
hellfire написа:Котараги
Като го уважавате толкова, поне стигнете до някакво съгласие как му се пише името :lol:
"But sometimes that just ain't enough to keep a man like me interested
No, I've gotta go out and have fun
At someone else's expense"

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Tоя сърбеж ше те убие ти казвам...

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 10 години

AlDim написа:
king_of_the_universe написа:Котараки
DETONATOR-M написа:Котораги
hellfire написа:Котараги
Като го уважавате толкова, поне стигнете до някакво съгласие как му се пише името :lol:
Галено му викам "Котараки". :lol: Иначе Kutaragi би трябвало на Бг да е Кутараги.

Не знам кое е дърво и кое не е, но PSX (Сивушката) е жестока машина. Още ми върви на 6 (включително падовете), а е купена преди 10 години.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 10 години

PSX (Сивушката) е жестока машина. Още ми върви на 6 (включително падовете), а е купена преди 10 години.
same here
а картината която подава на телевизора е грозно трепереща и назъбена.
Глупости.Верно с av кабел е адски назъбена,но с качествено rgb (някое по-скъпо ,а не ментаци за по 5-10 лв) картината спи.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 10 години

DETONATOR-M написа:обаче технически погледнато ПС2 за мен си е директна техническа тояга.
не съм много съгласен, недостатъка на ps2 не е в техничската част а в това че е risc и е доста трудно разработването на заглавия.

виж пс3 е по-добре но пак изостава от х360 който е доста по-балансиран
PC mustard race

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Няква вест има ли от този човек? Jeru го търси нещо , по-точно майка му. Най-скъпия грил в света?

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 10 години

DETONATOR-M написа:Няква вест има ли от този човек? Jeru го търси нещо , по-точно майка му. Най-скъпия грил в света?
По-скоро да потърси дъщеря му, ако има такава. :lol:

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 10 години

king_of_the_universe написа:
DETONATOR-M написа:Няква вест има ли от този човек? Jeru го търси нещо , по-точно майка му. Най-скъпия грил в света?
По-скоро да потърси дъщеря му, ако има такава. :lol:
Има, ама и тя май не е първа младост :lol:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 10 години

Сега, когато и трите нови конзоли наизлязоха на пазара, ще си проличи, кои от нас бяха прави преди 2 години, и кои не :lol:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

SONY

Мнение king_of_the_universeпреди 1 година

На 7 май т.г. "Сони" отпразнува 70-годишнина. Четиво за компанията:

http://www.sony.net/SonyInfo/CorporateI ... index.html

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 година

Добро четиво :yes: Имах обща представа, ама друго си е цялата одисея от малка работилница в следвоенна Япония до добре познатия световен конгломерат.

По обясними причини са пропуснали са последните 15-ина години - корпоративните интриги на Идеи, с участието на Стрингър и Кутараги и крайно негативния им ефект върху компанията. И в момента продължават да са далеч от някогашната лидерска позиция в електрониката и развлекателната индустрия. Новият президент и CEO, Хираи, вече пета година буксува, а резултатите още са далеч.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: Sony

Мнение king_of_the_universeпреди 1 година

Е, то откъсите са от стара книжка, а а ако искат да опишат в добра светлина и последните си десетина години, 100% ще намерят и нещо положително, за което да се хванат. Мен точно началото най-много ме интригува (плюс интересната история зад първия стейшън), щото после работата е ясна.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 година

https://www.playstation.com/en-us/explo ... tationnow/
PlayStation Now Coming to PC
Sony стриймват PS3 заглавия за PC за да оправдаят това, че потрошиха маса пари за Gaikai и Onlive. So 2010. So Sony :lol:

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост