Gаmes and Shit - рeвюта на кoнзоли игpи и иаздания

Reviews, previews, features.
dra6ko_second_chance
Мнения: 1417
Регистриран преди: 16 години

Re: Games and Shit - ревюта на конзоли игри и иаздания

Мнение dra6ko_second_chance7 години

Аз мога да ти помогна-имам около 30-35 аркадни игри записани лично от мене на превъртане с един жетон.Навремето като си бях направил аркадната машина си направих записи на тези игри.
Прехвърлил съм ги на DVD-та,но ги имам и на харда.

Raziel
Мнения: 66
Регистриран преди: 7 години

Re: Games and Shit - ревюта на конзоли игри и иаздания

Мнение Raziel7 години

Ще ви се изсмете но можеш да правиш ревюта на игри с статив.Върху стотина слагаш телефона и снимаш.Пишеш си текста и трябва да имаш и някой който да управлява играта.Аз по този начин направих видео ревю и се получи добре.Макар че с кепчйр карта става по добре.Но ти предлагам алтернатива.Имам един познат който събира по 300 000 гледания и нищо не спечелил от това защото сме в България.Правиго на какъвто език какъвто ти искаш.

Аватар
danailkiller
Мнения: 3200
Регистриран преди: 15 години

Re: Games and Shit - ревюта на конзоли игри и иаздания

Мнение danailkiller7 години

Ако за аркадни (или поне кратки) игри, които могат да се емулират на PC мога да ти помогна и аз, само казваш коя искаш да видиш записана от началото до края и ще я изиграя и запиша в избран от теб формат и резолюция. Аз често играя на повечето популярни аркади, а имам и достатъчно мощна машина, че да записвам докато играя без загуба на качество или кадри.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Аватар
ZaG
Мнения: 3802
Регистриран преди: 17 години

Re: Games and Shit - ревюта на конзоли игри и иаздания

Мнение ZaG7 години

Мерси за предложенията. Мислел съм си за някои аркадни игри и сигурно и до тях ще стигна. По принцип имам намерение аз да си правя записите (пт-то и при мен е достатъчно мощно да не се усеща записването) за да може да илюстрирам по лесно това което ще искам да кажа. Но ако имам някакъв проблем определено ще се обърна към вас :D
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Аватар
ZaG
Мнения: 3802
Регистриран преди: 17 години

Re: Games and Shit - ревюта на конзоли игри и иаздания

Мнение ZaG6 години

Въпреки че доста време идеята ми беше в застой, малко по малко започнах да я развивам през последните седмици. Сдобих се с кепчър карта, поразучих различен софтуер за едитинг. Навързах си сетъпа и направих настройките за записване на геймплей. Измислих си и някакъв гимик, който обаче нямам намерение да застъпвам твърде много -> какъв е той, трябва да е ясно от името на канала VideoGame Assassin.

Малко по малко ще добавям контент. Днес направих бърз бърз ънбоксинг на SNES Mini-то, реших да ги кача веднага макар още да не съм си направил интрото и разкрасил канала. Но искам да използвам че в момента има шанс да го видя повечко хора. И в момента работя по "ревю" на Aero Fighters 2. И след него не съм решил на коя игра ще направа... искаше ми се да е на Ниер Аутомата ама сигурно ще я оставя за по нататък че прекалено скоро я играх.
Така де ако искате да видите ънбоксинга ->

За разлика от предния, тук това ще е канала, така че ако искате се събскрайбвайте, ще поствам и тук като качвам видеа :)
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Аватар
RRSunknown
Мнения: 5439
Регистриран преди: 15 години

Re: Games and Shit - ревюта на конзоли игри и иаздания

Мнение RRSunknown6 години

С ръкавици брато :) .
Можеше да измериш с рулетка кабела :)
Не знаех, че има втори контролер. Обаче наистина много малко това чудо - очаквах да е колкото PS2 а то се оказа съвсем мини. Изглежда ми малко ментак - евтинжос пластмаса.

Аватар
ZaG
Мнения: 3802
Регистриран преди: 17 години

Re: Games and Shit - ревюта на конзоли игри и иаздания

Мнение ZaG6 години

Няма нужда да се мери кабела, той е очеизвадно не достатъчен, може би не наблегнах достатъчно на това. Без одължител са неизползваеми контролерите освен ако не стоиш до самата конзола. Иначе изглежда евтинджост, но всъщност е бая добре направено, няма скърцане няма нищо. Машинката макар и лека стои като залепена на рафта. Пластмасата е много подобна като на първия геймбой, не изглежда скъпа, но мисля че е доста здрава. По нататъка като събера впечатления може да ми направя пълно ревю.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Аватар
Dementius
Мнения: 1224
Регистриран преди: 17 години

Re: Games and Shit - ревюта на конзоли игри и иаздания

Мнение Dementius6 години

Браво за ревюто! Изглежда евтинджос, защото конзолата е много по-малка от оригиналната :)

Но всъщност изработката и е на ниво (ако не броим горзния порт за контролерите).

Да, пластмасата е подобна на тази на DMG-то, само че вътре няма примеси на бром и няма да пожълтее скоро.

Аватар
epedos
Мнения: 7779
Регистриран преди: 17 години

Re: Games and Shit - ревюта на конзоли игри и иаздания

Мнение epedos6 години

Btw защо ти е кепчър карта, като имаш пс4? :blue: Сещам се поне 2 начина да записваш игри с конзолата.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Аватар
ZaG
Мнения: 3802
Регистриран преди: 17 години

Re: Games and Shit - ревюта на конзоли игри и иаздания

Мнение ZaG6 години

Ънбоксинг и ревю на самия едишън на Xenoblade Chronicles 2.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Кой е онлайн