Emulation

Glorious master race.
Отговори
oxygen7
Schizophrenik

Мнение oxygen7преди 12 години

Тука чиповете за ХВОХ идват с пет емулатора вградени...

Потребителски аватар
Halo
Square
Square

Мнение Haloпреди 12 години

:D :D

Е никой не е казал, че емулатора не РАБОТИ изобщо. Просто лично за мен, е далеч от фазата още в която ще му отделя внимание дотолкова, че да се заема да го пробвам.

А с последната версия на Долфин-а Уинд Уейкъра тръгна леко по-прилично, макар че има по отношение на скорост работа като за целия китайски народ.

И още нещо, за говорещия "как PC гамерите искали да минат тънко" ... бритчед, кво искаш да кажеш ? Че всички конзолни заглавия си ги купуваш ?
Айде не ме разсмивай 8)

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение samfisher5преди 12 години

Halo написа:И още нещо, за говорещия "как PC гамерите искали да минат тънко" ... бритчед, кво искаш да кажеш ? Че всички конзолни заглавия си ги купуваш ?
Айде не ме разсмивай 8)
ама поне сме си намерили парите да си купим конэолата мемори картите и дисковете эа пиратски игри
аэ например немам оригинална игра но планирам да си эема някоя докато какво-ония дрисльовци седат и та псуват че им каэваш че РЕ4 нема да иэлиэа эа пц а ония ти вика "бе млъкни че ща намера и ща пречукам бе энам си че ша иэлеэне эа пц"
:roll: също така ние се пак сме конэолни геймъри а то в бг никак не са много те и като им кажеш че повеч е игри има эа пс2 те не ти верват и ходат да пуцат цс в кварталното клубче
офф-то поне бф да беше :wink:

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 12 години

off
в форума на моя локален в темата за re4 има 7 мнения,в темата за nfs most wanted има 48 страници
като дадох линк за видео ревю на re4 1н хейтър каза че графиката била "pre-rended shit" :roll:

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

andycole написа:off
в форума на моя локален в темата за re4 има 7 мнения,в темата за nfs most wanted има 48 страници
като дадох линк за видео ревю на re4 1н хейтър каза че графиката била "pre-rended shit" :roll:
хах а не ми се мисли колсо страници щеше да има эа РЕ4 ако го имаше эа пц-сигурно 100 :lol:

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Diablosпреди 12 години

samfisher5 написа:ония дрисльовци седат и та псуват че им каэваш че РЕ4 нема да иэлиэа эа пц а ония ти вика "бе млъкни че ща намера и ща пречукам бе энам си че ша иэлеэне эа пц"
/off

Хахаха т'ва оня от арената , нали :lol: Не знам как не са му изтрили пост-овете , баси...

А това за RE4 , че е "pre-rendered shit" просто рулира :) Няма такъв :)
Keep an open mind.

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Diablos написа:
samfisher5 написа:ония дрисльовци седат и та псуват че им каэваш че РЕ4 нема да иэлиэа эа пц а ония ти вика "бе млъкни че ща намера и ща пречукам бе энам си че ша иэлеэне эа пц"
/off

Хахаха т'ва оня от арената , нали :lol: Не знам как не са му изтрили пост-овете , баси...

А това за RE4 , че е "pre-rendered shit" просто рулира :) Няма такъв :)
БИНГО :wink:
ама най голямата иэцепка дето съм чувал (аэ съм я писал и във fun)е от един бивш локален форум дето един се беше иэцепил че сони сами си праели чиповете эа стейшъните че да печелат :stupid: :openfire: :crazy:

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

бе млъкни че ща намера и ща пречукам бе энам си че ша иэлеэне эа пц
Ако можете му цитирайте някои мнения в темата за изцепките,че искам да се позабавлявам.Особено ако са в такъв стил като тва.
Иначе покрай излизането на smackdown vs raw 2006 за ps2
след като в крайна сметка разбраха че няма да я има за пц,13-14 годишните фенбойз пускат поне по 10 теми на ден дали има емулатор за ps2.

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

незнам кво е възможно и кво не ама излезе Onimusha 3 за PC и я пробвах,върви си
иначе е некво шитаво да се играе на PC.така изглежда грозна

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 12 години

mitko2848 написа:аз съм го играл голдън акс дуела когато имах сатурн,но говорехме за маме.а добър емулатор за сатурн все още няма
има , но е само 1 и е за ПЦ , и в същото време е със затворен соърс код, защото е официално направен от СЕГА. Но се спря разработка и подръжка на по нататъшно ниво.
Така или иначе емулатора не е разбит и няма отворен соурс, и който иска да направи емулатор ще трбява да го разбива кода за 1ви път. Имам го емулатора дори ми е на компа, и дори сам си качил две игри , едната от оригинален диск , другата пиратка и си върят нормалноно без проблеми. ;) емулатора се казва ГИРИ ГИРИ.
И работи само с Бин и Куе фаилове.

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 12 години

Ами тогава я сподели и с нас този наподобител, че съм се заканил на десетина игри за Saturn :wink:

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 12 години

Satourne и особено GiriGiri предлагат доста добра съвместимост. През 2000, както писа Rinaldo, Sega купиха GiriGiri за да го разпространяват в платен вариант. Три години по-късно беше направен хак (GiriGiriGav), но разработка му беше спряна, поради опасност от съдебни действия, от страна на Sega. По тази причина, разпространението му е доста ограничено.
През 2004, се появи негова версия, с изменен сорс - Cassini. Тя предлага доста по-добра съвместимост и множество възможности за настройки.
Наскоро чух и за SSF, но не съм го пробвал, още...
http://www.zophar.net/saturn.html

Хайде, някой да раздели темата...

mitko2848
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение mitko2848преди 12 години

качествен емулатор за сатурн НЯМА единствения дето подкарваше някакви игри го имаше в арената заедно с кастълвания, играта си вървеше добре ама графиката беше размазана.добър емулатор за мене е такъв от нивото на epsxe,project64 ......... тоест да подкарва игрите едно към едно че даже и по-добре.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

:rofl:

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

vvarp написа::rofl:
:))) :? :rofl:

PP. Митак , няма игра която да не съм подкравал от всичките 50тина дето имам с емулатора + тези на съседа който нямам. тва прай 60 игри с емулатор за ПЦ - тва че ти немоеш си намериш емулатора или намираш некви шитни е твой проблем.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Пробвал ли си Radiant Silvergun и Burning Rangers? Май не са съвместими с Cassini...

mitko2848
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение mitko2848преди 12 години

Rinaldo написа:
vvarp написа::rofl:
:))) :? :rofl:

PP. Митак , няма игра която да не съм подкравал от всичките 50тина дето имам с емулатора + тези на съседа който нямам. тва прай 60 игри с емулатор за ПЦ - тва че ти немоеш си намериш емулатора или намираш некви шитни е твой проблем.
абе не знам братле,по едно време се бях запалил да търся разни емулатори за сатурн заради драгон форс-изтеглих наи нивите версии,сумати биоси...... но така и не намерих качествен емулатор за сатурна,междувременно сега пуснаха серията сега еиджс където я имаше въпросната драгон форс и от тогава не съм се занимавал с емулатори за сатурна.

пс.даи линк към тоя емулатор(заедно с биоси плугини...и въобще всичко което му трябва) с които казваш че подкарваш едно към едно 50-60 игри за сатурна да видиме за какво става въпрос :)

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

vvarp написа:Пробвал ли си Radiant Silvergun и Burning Rangers? Май не са съвместими с Cassini...
Cassini не ползвам , ползвам Гири-то . Който си плайва дори оригналните от Рома. И емулатора не е купувам от SEGA, а е правен от ТЯХ. Правен е от един от програмистите на SEGA. И Кассини е също негова разработка. Но SEGA спира подръжката не от съдебни действия, а поради факта , че Дреамкаста им загива + факта че не виждат смисъл повече от разработката му. И двата емулатора са правени то един човек и двата са със затворен сърс код. Поради тази причина няма други емулатори. Тъй като някой трябва не отново ами за 1ви път да разбие кода.

emulator

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Rinaldo написа:emulator
Ето какво пише в енефото :)

Код: Избери всички

%%%%%%%%%%>>>>>>>>>>>
%                   \
% -Girigiri Saturn- \
%                   \
% Ripped and Hacked \
%        by         \
/     Gavionne      %
/                   %
/ Special thanks to %
/ Ex on the toc     %
/ problem           %
<<<<<<<<<%%%%%%%%%%%%

03-27-03 7:30pm - Beta release

Gianfranco_Ferre

Мнение Gianfranco_Ferreпреди 11 години

Ей хора тая игрица Golden Axe е много луда ... преди само на нея зарибявах на Sega... ама от както навлязоха компютрите .... Sega заглъхна. :roll: Та искам да ви попотам дали мога да си сваля от някаде Golden Axe да цъкам на компютъра щото от доста време я тарся ама нещо не става ... не може да се insatall... :roll:

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост