Emulation

Glorious master race.
Отговори
Потребителски аватар
roBO
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение roBOпреди 12 години

мммдам ... очакваното стана, не работи и според мен няма и да проработи :lol:

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 12 години

roBO написа:мммдам ... очакваното стана, не работи и според мен няма и да проработи :lol:
ima si specialni EMU saitowe, ako iskate da razberete dali ima edi si kakvo 4udo gi poseshtavaite.. Dc Emu , Ps2 Emu , Xbox EMu GC i tn.. i razni drugi..

Потребителски аватар
roBO
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

дам...
посещава, ги от време на време :lol:
то там има за всички конзоли емулатори ,но това никак не означава ,че работят :wink:

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 12 години

roBO написа:дам...
посещава, ги от време на време :lol:
то там има за всички конзоли емулатори ,но това никак не означава ,че работят :wink:
li4no an DC emu sam isprobval mogo raboti , sqkakvi proekti ot hora koito dori sa praveli igri , vsi4ko si e rabotelo , igri , programi i tn.. taka 4e to4no an tesi saitowe , nevqrvam da ne rabotqt rabotite.

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Diablosпреди 12 години

Тоя емулатор в арената 100% не работи. Пробрвах с Suikoden 3. Не тръгна.
Keep an open mind.

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Мнение Sathпреди 12 години

Diablos написа:Тоя емулатор в арената 100% не работи. Пробрвах с Suikoden 3. Не тръгна.
виж пък някои как се изхвърлят:
ей момчета само да ви се похваля че подкарах RE4 на PC-то с емулатора в арена-та.Но си иска доста сериозна видео карта и процесор, един приятел с по-старичка машина не му тръгна,а аз съм с 3GHz ATI X800
филмчетата вървят м/у 15-25 fps a ingame-а с 7-12.Разбира се картината не е като на истинско PS2,има малко garbage по екрана, но все пак е нещо
:roll: :lol:

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Да бе , знам. Четох ги :) Някакъв даже разправяше на 1GHz или 1,7 GHz абе нещо такова и 256 RAM му била тръгвала някаква игра :lol: :lol: Не се и съмнявам 8)
Keep an open mind.

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 12 години

Diablos написа:Да бе , знам. Четох ги :) Някакъв даже разправяше на 1GHz или 1,7 GHz абе нещо такова и 256 RAM му била тръгвала някаква игра :lol: :lol: Не се и съмнявам 8)
Тетрис? :twisted:

Потребителски аватар
SNAKE
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение SNAKEпреди 12 години

Packs написа:
ей момчета само да ви се похваля че подкарах RE4 на PC-то с емулатора в арена-та.Но си иска доста сериозна видео карта и процесор, един приятел с по-старичка машина не му тръгна,а аз съм с 3GHz ATI X800
филмчетата вървят м/у 15-25 fps a ingame-а с 7-12.Разбира се картината не е като на истинско PS2,има малко garbage по екрана, но все пак е нещо
Нямам какво да кажа :roll:

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 12 години

Packs написа:
Diablos написа:Тоя емулатор в арената 100% не работи. Пробрвах с Suikoden 3. Не тръгна.
Що направо не го бутнат в темата за изцепки от други форуми :lol:
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Bobi написа:
Diablos написа:Да бе , знам. Четох ги :) Някакъв даже разправяше на 1GHz или 1,7 GHz абе нещо такова и 256 RAM му била тръгвала някаква игра :lol: :lol: Не се и съмнявам 8)
Тетрис? :twisted:
Не - Pong xaxaxaxa :lol:
Keep an open mind.

Потребителски аватар
Halo
Square
Square

Мнение Haloпреди 12 години

Развитието на подобни проекти минава през две съществени фази - compatibility и speed improving.

все още повечето емулатори на този етап, са на фаза едно.
Някои се справят по-добре, други не толкова.

От настоящото поколение, най-добре се справя Dolphin-a - който е за Куб - акуратноста му, е най-висока, като проценти сравнено с другите конзоли. Скороста е друга тема. Ikaruga, RE4, и Windwaker-a ги тествах в нас, за вървенето - вървят, с каква скорост обаче е друга тема.
PCSX2, е най-амбициозния проект на този етап за тази конзола -но поради комплицираноста на хардуерната платформа, и все пак, че до голяма степен се работи на тъмно, там са все още най-вече на фаза съвместимост.
За бокса, конкурентите са два - Cxbx и Xeon. Макар и появил се общо взето изневиделица, Xeon-a предложи малко повече като за първа поява, по другия се работи доста по отдавна, но трябва да е ясно, че всички тези проекти се правят, обикновено в свободното време на хората, които се занимават с тях, затова и мърдат бавно.
Освен това, едно е да изградиш HLE emulation layer, за Motorola 68k процесор, документиран и използван от години къде и за какво ли не, друго е за изцяло custom RISC ядро, без да имаш оригинална документация и средства за "база".

Обобщението накратко е - да, емулатори за конзолите има, но не - с изключение на Dolphin (с известни уговорки разбира се), други които да пускат нещо в приличен плейбъл статус няма.

Интересно ми е как от време на време, някои ентусиасти - (data.bg, arenabg.com) пръкват по някоя такава "новина" мине се не мине някой и друг месец. А особено когато си пише и в инфото на релийза много точно, нещата, всичко започва да прилича на масова психоза граничеща с малоумщина.

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Еми иди го обясни това на тях :roll: То там няма торент за PS2 , в който да не се пита - "Как да я играя на PC" .Баси дразнителите ...
Keep an open mind.

Потребителски аватар
roBO
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Diablos написа:Еми иди го обясни това на тях :roll: То там няма торент за PS2 , в който да не се пита - "Как да я играя на PC" .Баси дразнителите ...
абсолютно е така и най-дразнещото е ,че винаги им се обяснява и те отново питат ,а другия обичаен въпрос е "ще излиза ли за PC?" което ме побърква :wink:

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 12 години

е кво си хабите за некви стиснати заднижи дет искат да минат тънкажно.
доскоро си късах нервите в локалния ми форум където няма човек който да е докосвал конзола и ми плущат пес5 с клавиатура и дават компетентни мнения и сравнения с фифа
даже 1н се изцепи че метъл гиър е пълен боклук а ако случайно му се преиграе нещо плейстейшънско ще почака емулатор
мноо ме е яд че се стигна до там че конами пуснаха футбола си за pc макар и с пъти по зле от ps2

Потребителски аватар
roBO
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

//off
andycole написа: мноо ме е яд че се стигна до там че конами пуснаха футбола си за pc макар и с пъти по зле от ps2
напротив ,мен не ме е грам яд ,така поне показаха на всички зациклили PC "маняци" колко трагична е фифата :twisted:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 12 години

На мен ми е много смешно, когато някакви такива PC почитателчета започват да ми реват: "ма..ата им на конзолите, обират всички хубави игри", а миг преди това са тръбяли навсякъде, че конзолните игри не струват, или пък, че с клавиатурата се играело "идеално" :twisted:

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

"Console gaming is true gaming" :wink:
Keep an open mind.

superninja
Контакти:
Banned

Мнение superninjaпреди 12 години

play tekken
Български фенсайт
http://tekkendojo.co.nr/ <-

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 12 години

tva dano da ne se razprostrani tuka 4e mnoo divi selqni 6te namajat :twisted: :twisted: :twisted:

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост