Аркадни игри

It's been AGES!
Аватар
king_of_the_universe
Мнения: 6816
Регистриран преди: 18 години

Мнение king_of_the_universe18 години

Наскоро разцъках Double Dragon на ему, велика класика!

След две де тупалките най-много съм играл Double Dragon, Final Fight, Cadillacs and Dinosaurus и Knights of the Round. :)
Don't shoot! I'm a human!

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Мнение BardoSore18 години

Горещо ти препоръчвам за MAME 32 -->
---Capcom---
Alien vs Predator (1994)
Armored Warriors (1994)
Battle Circuit (1997)
Captain Commando (1991)
Dungeons & Dragons:Shadow Over Mystara (1996)
Dungeons & Dragons:Tower Of Doom (1993)
King Of Dragons (1991)
The Punisher (1993)
Warriors Of Fate (1992)
---Banpresto---
Guardians (1995)
---IGS---
Knights Of Valour (1999)
---Irem---
Undercover Cops (1992)
---Konami---
Vendetta (1991)
---Noise Factory---
Gaia Crusaders (1999)
---Brezzasoft---
The Crystal Of Kings (2001)
---SNK---
Mutation Nation (1992)
Robo Army (1991)
Sengoku 3 (2001)

drebengolem
Мнения: 54
Регистриран преди: 17 години

Мнение drebengolem17 години

Най-яката игра според мен е Cadillacs and Dinosaurs(не знам дали се пише така)Не е зле и The punisher.
Луд съм баце,ЛУД! 8)

Sraaaaa
Мнения: 190
Регистриран преди: 18 години

Мнение Sraaaaa17 години

Изображение
Едно време се бях зарибил много по Cyber Cycles. Бааси яките гонки си правихме с тея мотори. В Ямбол бях начупил всичко живо и рекордите ми така и останаха непокътнати за всичките 3 писти. Абе някой виждал ли е в София тази аркадна машина? Айде ако я има да си уредим един спортен полуден и да ви накъсам шортите :wink:

Аватар
me3x
Мнения: 4122
Регистриран преди: 18 години

Мнение me3x17 години

Трябва да сте луди за да играете тези игри на персонални компютри - тръпката която ти дава сандъка с контролите си е повече от невероятна :idea:
Аз съм си портнал един бокс в аркаден автомат и там работата е съвсем друго яче - всичко от аркадните ромове си върви на 60fps а и усещането което идва от шутовете по сандъка си е доста cool :twisted:
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
the_new_legend
Мнения: 508
Регистриран преди: 17 години

Мнение the_new_legend17 години

me3x написа:тръпката която ти дава сандъка с контролите си е повече от невероятна :idea:
А тръпката с която бръкват в джоба толкова често по време на игра?!Невероятна е,казвам ти от личен опит. :lol:

Аватар
me3x
Мнения: 4122
Регистриран преди: 18 години

Мнение me3x17 години

Е, "back" бутона на S пада е способен на чудеса :twisted:
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
werk
Мнения: 1674
Регистриран преди: 17 години

Мнение werk17 години

Gex написа:Captain Hayabusa или нещо такова май беше. Доколкото имам спомени на NES-а съм го играл, само на Джапонски :). Питай mike, мисля че аватара му е точно от тази игра.
Toчно от там e.Има и аниме.То e много яко спортно anime също и Prince of Tennis :roll:

Аватар
MAster-D
Мнения: 135
Регистриран преди: 16 години

Мнение MAster-D16 години

До преди година го играех постоянно на телефона , но смених апарата и остана в него ... Не ми се занимава да го търся за да си го кача , че по време на лекциите ми е супер тъпо ... :?
Изображение

Аватар
vvarp
Мнения: 4516
Регистриран преди: 18 години

AC| Lord of Vermilion

Мнение vvarp16 години

Илюстрации и скрийнове - Game Watch:
http://www.watch.impress.co.jp/game/doc ... 22/lov.htm

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Мнение BardoSore16 години

Аз лично за първи път срещам аркадна онлайн игра!

Аватар
vvarp
Мнения: 4516
Регистриран преди: 18 години

Мнение vvarp16 години

В Япония има десетки аркадни TCG игри и е значително по практично мултито да е онлайн.

Аватар
Bobi
Мнения: 7233
Регистриран преди: 18 години

Мнение Bobi16 години


3p
Мнения: 29
Регистриран преди: 17 години

Re:

Мнение 3p16 години

me3x написа:Трябва да сте луди за да играете тези игри на персонални компютри - тръпката която ти дава сандъка с контролите си е повече от невероятна :idea:
Аз съм си портнал един бокс в аркаден автомат и там работата е съвсем друго яче - всичко от аркадните ромове си върви на 60fps а и усещането което идва от шутовете по сандъка си е доста cool :twisted:
Пусни сминки ако можеш и обясни набързо как точно си го направил и какво ти е било необходим, че ми стана интересно.

Аватар
me3x
Мнения: 4122
Регистриран преди: 18 години

Re: Re:

Мнение me3x16 години

3p написа:
me3x написа:Трябва да сте луди за да играете тези игри на персонални компютри - тръпката която ти дава сандъка с контролите си е повече от невероятна :idea:
Аз съм си портнал един бокс в аркаден автомат и там работата е съвсем друго яче - всичко от аркадните ромове си върви на 60fps а и усещането което идва от шутовете по сандъка си е доста cool :twisted:
Пусни сминки ако можеш и обясни набързо как точно си го направил и какво ти е било необходим, че ми стана интересно.
Защо ли направо не се опитам в едно изречение да ти обясня?! Иска доста ровене, четене и работа. В момента нямам нужното време да пиша ръковдства по темата. Разковника е в прехода от пада на кашона към аркадни контроли. Другото може да го направи всеки без никакви усилия.
Успех!
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
hellfire
Мнения: 1893
Регистриран преди: 18 години

Re: Коя е последната добра игра която си играл

Мнение hellfire15 години

Silnet Hill (Arcade)

Във Varna Mall са сложили няколко аркадни автомати, като най-голямо впечатление ми направиха DDR, Soul Calibur, Time Crisis 4 и въпросният Silnet Hill, на който си изхарчих всичките левчета. За съжаление машината иска по 2 лева на човек, а един кредит (живот) заминава набързо. Много е забавно ако играеш с приятел, аз бях с едно момиче днес и стигнахме доста далеч, обаче дадохме по 10 лева 8) . Някой ден ще събера повечко авери и ще джиткам пак, но ще съм твърдо решен да я превъртя!
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Аватар
Bobi
Мнения: 7233
Регистриран преди: 18 години

Re: Коя е последната добра игра която си играл

Мнение Bobi15 години

hellfire написа:Silnet Hill (Arcade)

Във Varna Mall са сложили няколко аркадни автомати, като най-голямо впечатление ми направиха DDR, Soul Calibur, Time Crisis 4 и въпросният Silnet Hill, на който си изхарчих всичките левчета. За съжаление машината иска по 2 лева на човек, а един кредит (живот) заминава набързо. Много е забавно ако играеш с приятел, аз бях с едно момиче днес и стигнахме доста далеч, обаче дадохме по 10 лева 8) . Някой ден ще събера повечко авери и ще джиткам пак, но ще съм твърдо решен да я превъртя!
Това вървежна тупалка ли ще да е, щом гълта жетони толкова лакомо? :-)

Аватар
Okamijitsu
Мнения: 2288
Регистриран преди: 17 години

Re: Коя е последната добра игра която си играл

Мнение Okamijitsu15 години

Bobi написа:
hellfire написа:Silnet Hill (Arcade)

Във Varna Mall са сложили няколко аркадни автомати, като най-голямо впечатление ми направиха DDR, Soul Calibur, Time Crisis 4 и въпросният Silnet Hill, на който си изхарчих всичките левчета. За съжаление машината иска по 2 лева на човек, а един кредит (живот) заминава набързо. Много е забавно ако играеш с приятел, аз бях с едно момиче днес и стигнахме доста далеч, обаче дадохме по 10 лева 8) . Някой ден ще събера повечко авери и ще джиткам пак, но ще съм твърдо решен да я превъртя!
Това вървежна тупалка ли ще да е, щом гълта жетони толкова лакомо? :-)
FPS на релси прилича на House of the Dead и Resident evil:Umbrella Chronicles изглежда добре ако бях от Варна щяхме да се засечем с hellfire-a :wink: .
http://img233.imageshack-us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack-us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Аватар
hellfire
Мнения: 1893
Регистриран преди: 18 години

Re: Коя е последната добра игра която си играл

Мнение hellfire15 години

За повече инфо : http://en.wikipedia.org/wiki/Silent_Hill:_The_Arcade :wink: .
Okamijitsu, ако минаваш през Варна пиши един ЛС да я врътнем.
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Аватар
Okamijitsu
Мнения: 2288
Регистриран преди: 17 години

Re: Коя е последната добра игра която си играл

Мнение Okamijitsu15 години

hellfire написа:За повече инфо : http://en.wikipedia.org/wiki/Silent_Hill:_The_Arcade :wink: .
Okamijitsu, ако минаваш през Варна пиши един ЛС да я врътнем.
С кеф бих искал да я врътна но засъжеление тая година няма да мърдам от Плевен :| .
http://img233.imageshack-us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack-us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Re: Коя е последната добра игра която си играл

Мнение BardoSore15 години

С dra6ko сме ги играли всичките аркади в mall-а и мога да споделя,че Let's Go Jungle! е най-добрата от четерите rail shooter-а там!

Кой е онлайн