Sega Mega Drive/Genesis VS Supеr Nintendo/Supеr Famicom

It's been AGES!
Аватар
Sympozium
Мнения: 185
Регистриран преди: 16 години

Sega Mega Drive/Genesis VS Supеr Nintendo/Supеr Famicom

Мнение Sympozium16 години

въпреки че съм фен на Сега забелязвам известно превъзходство, състоящо се в по изчистена графика и значително по добър саунд, освен това доста от игрите са в по добро изпълнение за супер нинтендо с малки изключения, съгласни ли сте с мен и на какво се дължи това за което говоря тъй като аз нямам представа защо е така?
След като и двете конзоли са 16 битови би трябвало да е напълно еднаква и графиката, както и звука.

Аватар
cain
Мнения: 4906
Регистриран преди: 18 години

Мнение cain16 години

nigga please :roll:
PC mustard race

Аватар
The Demon
Мнения: 3910
Регистриран преди: 18 години

Re: Sega Mega Drive/Genesis VS Super Nintendo/Super Famicom

Мнение The Demon16 години

Sympozium написа:въпреки че съм фен на Сега забелязвам известно превъзходство, състоящо се в по изчистена графика и значително по добър саунд, освен това доста от игрите са в по добро изпълнение за супер нинтендо с малки изключения, съгласни ли сте с мен и на какво се дължи това за което говоря тъй като аз нямам представа защо е така?
След като и двете конзоли са 16 битови би трябвало да е напълно еднаква и графиката, както и звука.
Доста е сложно да се обясни на бързо, но имай в предвид че двете конзоли са съставени от напълно различни части с най различни параметри. Например и ти и съседа ти имате PC-та ама неговото може да е по ново и по бързо от твоето, ако ме разбираш :lol:

Аватар
Bobi
Мнения: 7233
Регистриран преди: 18 години

Мнение Bobi16 години

Старата песен на нов глас :lol: Гошо и Пешо били на 16, обаче Пешо чупил 2 зъба на Гошо. Що така?
Относно темата - причината е същата, каквато е и при останалите конкурентни конзоли от няколкото предишни и следващи поколения. :roll: Само не разбрах, защо се бъзикаш :lol:

Аватар
king_of_the_universe
Мнения: 6816
Регистриран преди: 18 години

Мнение king_of_the_universe16 години

Sympozium написа: След като и двете конзоли са 16 битови би трябвало да е напълно еднаква и графиката, както и звука.
cain написа:nigga please :roll:
Don't shoot! I'm a human!

Кой е онлайн