Xenoblade Chronicles 2

Going third party since 1889.
Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Re: Xenoblade Chronicles 2

Мнение Ju1968преди 1 месец

Разочарован съм от това, което видях във видеото на Digital Foundry. Концепцията на Суитч е софтуерът да ти предлага на практика идентично изживяване без значение дали играеш на телевизор или портативно. До сега Zelda, Splatoon, Mario Kart 8 Deluxe предлагат точно това. Когато обаче направиш игра, която видимо изглежда по-добре в портативна форма или в докната, тогава се губи версатилността. Започваш да играеш само в по-добрия моуд.

Дано се появи някакъв пач след време и да пооправи нещата.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 1 месец

Ниско, високо, средно, минимално или каквото и друго-бюджетна да е играта, според мен това е най доброто JRPG oт предния Зеноблейд насам. ФФ15 е пълна подигравка сама по себе си и дори не се сещам нещо друго което да има амбиции да е излизало. За резолюцията не ми пука, особено като отново имаме един от най идейните дизайни на свят и гадове. Играта е красива (макар и не технически впечатляваща) и гъделичка въображението на човек по всеки правилен начин. Да бих се радвал да имаха по голям бюджет, ама ккой знае и това може да видим със следващата.

И пак казвам играта е напълно играема в хендхелд режима, след точно 10 минути няма да ви прави впечатление :D
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 1 месец

Принципно съм съгласен и с @king_of_the_universe и с @Ju1968. НО... точно както ZaG спомена то трябва да си признаем колко малко наистина качествени JRPG излизат напоследък. Особено пък точно в този стандартният фентъзи жанр се броят на ръцете на ръката ми.

И да, макар, че изиграх FFXV до 100% то не бих посмял да я нарека JRPG по никакъв възможен начин.

От всичко, което виждам то Xenoblade Chronicles 2 съвпада точно с вкусовете ми, арта й е супер, дори лицата (които най-много ме дразнят в Xenoblade игрите) са всъщност добре и както обикновено света е страшно изграден. Като плюс имаме и наистина комплексна атмосфера!

Естествено с повече бюджет, с повече време и малко по-сериозно полиране (да не говорим ако и хардуера позволяваше повече) този старт можеше да е видимо по-гладък. Ако бяха понамалили малко интродукцията в играта то вероятно щяхме да видим и по-високи и ревюта... но всичко това са пожелателни екстри. Истината е, че ще се играе мъжката!

Което ми напомня, че Озона най-после ми я изпратиха и утре трябва да е в мен!
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 1 месец

Аз ще чакам Switch 1.5 с нейния евентуален full HD пач съпорт. А и без това току що подхванах X за wiiU.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 1 месец

ZaG написа:
преди 1 месец
Ниско, високо, средно, минимално или каквото и друго-бюджетна да е играта, според мен това е най доброто JRPG oт предния Зеноблейд насам.
На година имам време да играя макс по 2 големи японски ролевки. Тази година Персоната и Ниъра дори ме презадоволиха. Задава се и Ни Но 2. Ксено 2 ми изглежда като Роуг Гелъкси, .Хак и Стар Оушън 3 - добра е, става. Героите са като от СО4 (главните повтарят главните от СО4: невръстно момченце + по-възрастна, но пък блага цицоранка), озвучаването е злобарско като ФФ10 (където донякъде им е простено, защото е първото озвучено ФФ). Другото (атмосфера и геймплей) е много по-добре, факт, но чак изключително не е.

Според мен има поне 3 японски ролевки за миналата генерация, по-добри от Ксено Х (която е като Фентъзи Стар Онлайн с роботи) , но наистина - лично мнение (Енд ъв Итърнити, Лост Одисей, Итърнъл Соната ми хрумват на първо време).

Убеден съм, че Ксено 2 няма да ми се размине, но ще чакам по-назобан Суич - хем още имам кошмари от графиката на първото Ксено за Уий, хем да си изчакам ШМТ5. Дай Боже и нова Байонета. :D

П.С. Не съм съгласен, че няма достатъчно качествени японски ролевки, просто ФФ западна. Бумът им бе на PS2, а сега са пръснати в много формати.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Амиии, не знам колкото съм съгласен с @king_of_the_universe - наистина човек не може да изиграе милион 100+ часови игри в една година, но ето аз изиграх и Persona 5 и FFXV и имам пре-достатъчно време да се чудя какво друго да играя.

Не знам също и защо споменаваш Nier: Automata в този ред на мисли, тя е японска - да, има куестове и т.н. но си е чист екшън и поне на мен по никакъв начин не ми начеса JRPG крастата. По същият начин не виждам какво говориш за вече 10 годишни игри... все едно някой ще вземе да ги играе пак, нали говорим за това, че в МОМЕНТА няма големи ААА JRPG заглавия, а не че никога не е имало :).

Ето дори гореспоменатата Persona 5 си е нейният си жанр, и реално не е много близка до това, което аз виждам като класическо JRPG. В този ред на мисли и сравнявайки с всичко, което сме виждали скоро на пазара то логично Xenoblade Chronicles 2 изглежда като достойна за купуване и игране.

Но така де, ако се върнем на играта то направих вече малко под 6 часа геймплей, стигнах до вторият град, и с него и първата наистина малко по-широка локация. Подобно на предишните Xenoblade игри и тук в една голяма локация има всякакви гадове, и такива дето са близки до твоето ниво, и някакви чудовищно големи дето нямат убиване до към края на играта.

Играя с японското аудио, което е видимо по-добро от английското, но трябва да се признае, че наистина гласа на титана на Рекс е в пъти по-добър на английски, на японски звучи като похотлив дядка... което може и да е целтта де, но все пак леко дразни. И говорейки за дразнене то никак не ми харесва това, че очевидно са преименували разни доста сериозни локации и имена от японската до английската версия. При което гледаш в субтитрите споменават някой от тях (Elysium, Poppy като очевадни примери), а в японското аудио казват нещо съвсем различно.

От техническа гледна точка аз играя в докнат режим и играта изглежда и се държи поносимо. Трудно е да се каже, че държи резолюция, или дори кадри (на места върви в 15 кадъра макс), но поне са я направили самият геймплей да се забавя, и не усещаш видим проблем. Говорейки и за дублажът, нито японският, нито английският съвпадат с мърдането на устите на персонажите, което е леко разсейващо.

Инак дори след повече от 5 часа съм почти до никъде, направо съм си по средата на туториала един вид, взех няколко странични куеста, които са уж доста елементарни, но не мога да ги мина по никакъв повод независимо, че уж съм подходящо ниво.

За тези, които играят в момента и искат да разбера къде съм точно, то продължавам вече със спойлерите: Вече съм във вторият град, хванаха Ниа, свърших всички странични куестове, които успях и тъкмо сглобих Poppy и вече тя и нейният потапон са ми в партито и ще ходим да освобождаваме Ниа. Не знам дали е на случаен принцип, но на мен вторият ми Blade е Healer, от generic типа дето се бие с юмруци... за останалите, лека вечер!

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 1 месец

Аз съм на 15 часа и пак съм до никъде, просто зеноблейда е една от малкото игри дето ме предразполагат да скитам и то без да ми размиват сторито.

Блейдовете са на рандом да.. На мен даже ми се падна втори уникален блейд на Ниа - нещо като жена заек с разни дракони стърчащи от гърба й, доста ефектно. Иначе да и тя се бие с юмруци. Все още не съм научил бойната система и имам чувството че играя много бавно за това, всеки гад отнема време да се убие, няма такъв дето пляс пляс и айде следващия. Всичко е яко битка.
Изображение

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

danailkiller написа:
преди 1 месец
нали говорим за това, че в МОМЕНТА няма големи ААА JRPG заглавия, а не че никога не е имало :).
Е, то по принцип големите ААА японски ролевки са много малко (3-4 високобюджетни ФФ-та, ПДСага, може би Скайс ъв Аркадиа и Фентъзи Стар Онлайн 1), жанрът винаги се е поддържал от АА игри, а сега има възход на хептен евтинджоските (всичко на Гаст, Компайл Харт, НИС, Айдиъ Фектъри). Ако имаш време в излишък, пробвай Trails of Cold Steel серията, Берсерията също не е зле. Но не бих казал, че са ААА. Берсерията ми тръгна добре, но наизлязаха Нио, Ниър и П5. Играх и Бетълчейсърите, която е точно бюджетна японска ролевка с хептен традиционен геймплей (ATB като старите ФФ-та). Може би Ни Но 2 е по-високобюджетна. Догодина ще има ДК11.

Колкото до Ксеното - виждам как ГОТИ едишъна ме зове след 2 години. :D

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 1 месец

Берсерията е точно такава посредственост че се насилих да стигна 50 часа вътре и я зарязах защото просто не мога да я издъжра.
Има много ок неща в нея, но като цяло дизайна на всичко е толкова безидеен че чувствах как мозъка ми умираше малко по малко докато я играя. В опитите си да я мина изиграх 2 други игри и накрая я зарязох и почнах Star Ocen-a за пс4 (забравих му името) който е в пъти по добре. И 2те нямат място за сравнение със Зеното. Персона 5, да наистина не съм я играл, там нямам мнение. Но като изключим това не мисля че последните години е излизало нещо дори близо до нивото на Xenoblade-a.
Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мдам, и аз видях няколко от тея по-посредствените, дори направих опит да изиграя Tales of Zesteria и Tales of Besteria. И въпреки, че втората е малко по-добре чисто като игра то е толкова стандартна, че не се насилих нито едната от двете да доизиграя. Държа си записите де, и дори имам някакво смътно желание да ги довърша в един момент, но не знам кога ще е това.

Аз пък съвсем не успях да изграя последният Star Ocean, дори на пълна цена го взех за PS4-то като излезе, а се оказа такова разочарование...

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Такааа, вече съм малко под 10 часа в играта и вече се сблъсках с няколко интересни (и неприятни) неща в играта.

Първо и най-важно - ЗАПИСВАЙТЕ СЕ ЧЕСТО!!! Вече на два пъти ми се случи играта напълно да крашне и да ме хвърли без auto-save, без нищо там примерно час/два назад! И двата пъти при мен беше все между кът-сцени, а не по време на геймплей, така че го имайте предвид. Като за капак на всичко първият път ми се случи точно след двата boss fight-а в края на Chapter 2 и направо ми се стъжни като помислих, че ще трябва да ги бия пак :(.

В този ред на мисли ето и малко съвети свързани с по-тегавите битки в началото на играта, опитвам с изключително слаби спойлери да го напиша:
  • Правилен Healer Blade: Човек би помислил, че като има Ниа в партито (на която Blade й е Healer) то всичко е наред откъм живот, но не е така. Нейният Blade особено в началото няма особено много таланти, които да подпомагат оживяването във битка. По този повод точно тези горепосочените два boss fight-а мен доста ме изтърмъчиха, постоянно се налагаше да ходя да вдигам някой паднал. Вместо това опитайте да отворите няколко най-обикновени Core кристала докато ви се падне Healer Blade, който се бие с юмруци и има таланти за възстановяване на HP на партито при успешен удар. Такива Blade-ове са доста често срещани, правят приличен и най-вече бърз damage и реално погледнато изискваният им за отключването на повечето таланти са толкова елементарни, че за 10 минути случайни битки ще имате примерно 40% HP recovery on hit и след това повечето битки ще са доста елементарни.
  • Blade пасивни бонуси: Както обикновено и този път има мааааса ти куестове и задачи в играта, които изискват събиране на разни материали, които са естествено на случаен принцип. Повечето са от онея точки за копане из света, някой са от salvage точките. Всички тези материали имат някакъв тип, примерно Botanic, Mineral, Ancient, Mechanical и т.н. Мисля, че за всички има възможен пасивен Blade бонус, и стига този Blade да е просто екипиран (а не активен) то дава бонуса си. Така, че примерно ако търсите poison ivy, или някакво дърво то погледнете дали нямате Blade с подобен бонус, тогава всяка точка за копане има шанса да даде хем двойно количество материали, хем два пъти по-голям е шанса да има от по-ценните там. Същото важи и за salvage точките, със сигурност знам (защото имам такъв Blade), че има тайтв пасивен бонус.
Ами това ще да е засега, аз като цяло имам много кофти късмет с отварянето на Core кристали, и ме затрупа с изключително прости и подобни едни на други Blades. Реално погледнато засега ми се е паднал само един от уникалните - Dahlia, която поне е полезна де, защото е Healer и с Frost елемент и има относително редкият (поне сред тези, които имам е единствената) Forestry field талант. Нейното интро видео е много впечатляващо също така... ако мислите, че Pyra са й направили голям бюст то вижте го, за да стане ясно коя е по-голямата цицоранка ;-).

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Е, Пира е инстант класически материал:

http://knowyourmeme.com/photos/1266266- ... chronicles

http://knowyourmeme.com/photos/1265105- ... chronicles

:)

Надявам се да не измислят цензура, преди да набарам играта. Интересно как всички оплюха Итагаки, че бил цицоман (заради джигъла в ДоА и Гайден), а човекът просто се оказа визионер. :lol: Бъдещето е на джигъла, не на ФФ скелетите и швестърите. :wink:

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 1 месец

Пайра е нищо, чакайто малко по нататъка да видите :D и нямам предивд цицорестия блейд дето гърдите и приличат на върховете на ракети (там даже не само гърдите са подчертани :3 ) Иначе мен честно казано не ме кефи много. Всеки път като Пайра е на екрана циците й доминират картината. Не защото камерата се фокусира на тях а защото са просто толкова големи и подчертани от бронята че няма как иначе. Можеше да ги направят с малко по нормален размер който да е естетически по приятен а не да изглежда че това е единственото интересно нещо в героинята. (end_of_rant)

При мен е точно обратно спрямо danailkiller, сейвам от дъжд на вятър и играта даже не я спирам и нищо не е крашвало. Ще почна вече по честичко да сейвам. С кристалите също, вече насъбрах 4-5 различни уникални блейда (около 24 часа в началото на чаптър 4) освен тези които се считат като герои. Даже един от блейдвоете е точно доста приличен хийлър. Но и без него с хийлинга не съм имал проблем, даже се опитвам да накарам Ниа да ползва и атакуващ бледй ама нещо неще :D. Идеята с блейдовете е да отваряш кристалите с герой който има повече Luck. Само дето при мен Рекс има яко повече лък от Ниа, ама на нея й се падат уникални блейдове МНОГО по често от колкото на него. Реално с нея съм отворил 10 кристала и 2 бяха уникални блейда, и 2та от COMMON кристали, а при Рекс само от rare.

За момента впечатленията са ми:
- Битките са доста комплексни и има много системи. Обясняват се веднъж и разбрали не разбрали това е. Ако не се справяте много добре - погледнете някой туториал без спойлери из нета.
- Музиката варира от приятна до доста красива, приятно съм впечатлен.
- Историята е интересна, може би не много оригинална но интересна!
- Отново БРУТАЛНО КРАСИВ и уникален свят
Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мдам, и аз малко късно разбрах, че е трябвало да отварям кристалите като съм с малко повече Luck. Но то аз съм отварял само най-простите кристали де, дето съм събрал от salvage дето се вика. Но да, с един добър Luck пръстен, и като се качат малко от пасивните и можеш да се докараш до доста повече далавери.

Аз това го пробвах когато опитвах за единият куест да събера едни предмети от salvage. Като си сложих пръстена с 24% повече Luck и качих +20 Luck от пасив (и сложих Blade с salvage perk) и изведнъж над три пъти повече далавери. Дори съм уверен, че еко човек уцелва QTE-тата всеки път можеш да купуваш само сребърни цилиндри и каквото изкараш ще ги изплаща... но не съм го пробвал де, така ми се струва само :-D.

Моите впечатления засега са:
  • Битките наистина са относително комплексни, но има начини да ги изкарваш без много да се заиграваш, примерно както казах по-горе - с някой от добрите Healer Blade, дето възстановяват постоянно живот на всички от партито без никакви усилия.
  • Музиката на места е наистина доста красива, само на някой от отворените зони ми идва твърде динамична предвид, че често няма нищо, което да се случва всъщност.
  • Историята и персонажите не са уникални, но са интересни - дори са опитали някой от страничните куестове да са с мини-историйки и донякъде са се получили - единственият минус е, че някой иначе елементарни странични куеста са така разпънати по задачи, че отнемат примерно час обикаляне за глупости.
  • Като цяло наградите от страничните куестове на този етап са изключително жалки, уж на теория трябва да ми вдигнат Development Level-а на текущият град, но въпреки, че свърших всички (налични) такива във вторият град все едно ще съм вдигнал и една точка.
  • Нечовешки ниска резолюция като цяло, дори в докнат режим не трябва да се гледа облизко телевизора, защото ръбовете ще ти изкарат очите. В портативен режим положението е в пъти по-зле, и допълнително усложнено от доста безмислено добавеният sharpen филтър. Който и да ви каже, че се свиква явно е свикнал да играе твърде много 3DS игри :).

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение marchisio_преди 1 месец

Аз имам 25 часа в играта и нито веднъж не ми е крашнала.
Отключил съм два уникални блейда а имам и още неотворени кристали. Все се надявам на нов party member и ги пазя за него или нея, ако изобщо има. :D

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 1 месец

Аз наближавам 40тия час, 6та глава. Това е може би около средата, като странични куестове почти не съм вземал, нито пък грайндя. Гледам доста сте изписали горе и аз съм на същото мнение. Още малко неща ще нахвърля:

- при мен играта крашна само веднъж. Не можа да подкара един синематик и се отказа. Не беше голяма драма, преиграх 10тина минути, но това защото записвам често.

- историята в началото не е много балансирана - има много битки и малко развитие. След 30тия час някъде нещата се обръщат - снощи прекарах почти два часа предимно в разговори.

- битките почват много скучно в началото и всичко е мега бавно. Но 10тина часа навътре нещата са вече много по-различни. При пълно парти с по три блейда битките са много динамични, особено като се разучат комботата и елементите. Като се завърти баницата трябва да се мисли бързо, особено при босовете, който на моменти ме озориха.

- блейдовете може да се прехвърлят между драйвърите, но не помня дали това се отключва в един момент. Май в началото го няма.

- предимно играя с уникални блейдове, но имам няколко от тъпите, които са полезни за странични мисийки и field skills.

- камерата е много дървена и постоянно клипва в закрити помещения.

- много цици, много нещо!

- минимапа и куест маркера (горе на екрана) не са интуитивни и на два пъти ползвах гайд да разбера къде точно трябва да ходя.

- в менютата може да се настройва силата на звука в различни ситуации. На моменти съм имал битки с 6-7 моба, при които всички говорят едновремено и става прекалено шумно.

- партито задължително трябва да е балансирано, без танк или лечител не става. Това не означава, че те няма да пердашат здраво. На мен Nia има много близък DPS до моя, а втората Poppi също пердаши здраво.

И един съвет без да спойлвам нищо - на около 30тия час игра има една бос битка, преди която партито остава с един човек по-малко, но играта няма да ви предложи да си добавите автоматично трети герой. На мен първоначално ми се стори, че трябва да мина битката само с 2 героя и след 1 час мъчение се оказа, че трябва да вляза в парти менюто и ръчно да си добавя третия герой (става с Х). Много объркващо!

Цъкам и в двата режима - в портативен играта е много ръбата, но не дразни чак толкова много. Но забелязах, че в големите градове има memory management проблеми и асетите не се сменят бързо ако решиш да се върнеш по пътя, от който идваш. Кадрите падат до двайсетина и се надявам това да се закърпи, защото в този Зеноблейд има много повече обикаляне от предишния.

За който е гледал синематика от банята:

Не схванах каква е драмата с Nia. Или има пишка, или е blade, или е flesh eater.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Вие всичките сте вече доста напред, аз едва направих 12 часа преди малко и стигнах до третият град сега за сефте. Но това е с пълно минаване на вторият град - буквално всеки възможен куест минах и най-сетне станах Development 2, което доколкото видях просто малко ми намали цените в магазините.

Картата е практически неизползваема за по-големи разстояния, дори на пълен екран като я сложи човек не става много по-ясна. Далеч по-лесно ми е да отворя Skip Travel менюто и да опитам да се ориентирам по него...

То говорейки за това буквално два часа обикалях опитвайки да позная накъде да вървя когато следвах куеста за напускането на вторият град. Маркера отгоре показва пълни глупости, някакво напълно ориентировъчно е и предвид колко е начупен теренът се наложи да погледна видео в нета да позная посоката - оказа се съвсем различна от района в който обикалях естествено.

Относно гърдите много се накефих - гледах един от стриймовете на KingGothalion и той си каза - " Много ми е интересно да видя как е протекъл team meeting-а, в който са решавали размера на гърдите на Pyra.". Много се смях като имитираше (виртуалният шеф на проекта) - "Do I stutter, I said BIGGGGEER!!!"

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 1 месец

Още два бързи съвата, защото снощи съм си блъскал главата до 3 вечерта да завърша едно от подземията. Отново без да спойлвам нищо, но при един от куестовете има много проверки за field skills, при това на високо ниво. Така че не си махайте ненужните блейдове (даже и от най-смотаните), защото следните неща са необходими за завършването на един куест:

- fire mastery
- dark mastery
- wind mastery
- ancient wisdom

Някои от проверките искат 4-5 нива на мастъри, като тези може да се комбинират с няколко различни блейда, стига да са екипирани на активните герои.

Въпросните умения са пасивни и се виждат на менюто с уменията на всеки блейд. Също така, ако видите известие, че някой блейд е вдигнал някое от тези мастърита трябва да отворите профила на този блейд, иначе играта автоматично няма да активира умението. Много тъпо, този Зеноблейд е пълен с такива недомислици.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Хахаахх да, аз вчера се сблъсках със същото - видях, че ми изписва, че съм вдигнал доверието към единият си Blade, но не влязах в менюто. Съотвено 3 часа по-късно влизам да видя какво става с новите умения и какво да видя - 0 на всичкият прогрес, защото не съм отворил блейда когато ми е показало това съобщение съотвено да му отвори новата секция с умения и да започне да вдига там :facepalm:.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 1 месец

Очаква се ъпдейт:

Greetings to everyone playing Xenoblade Chronicles 2. This is Director Takahashi at Monolith Soft. Today I’d like to talk about the main updates that will be seen in the Ver. 1.1.1 update, which will be distributed next week on Friday December 22nd.

In addition to some bug fixes, we will address the following points:

An easy mode will be added to Tiger! Tiger!
When you press the X Button, the Skip Travel screen will open the map to your current location. We hope this will make it easier to spot Skip Travel locations and Salvage Points on the map.
An additional 1:1 zoom on the mini map will be displayed by pressing the L Stick. This will allow improved visibility of your surroundings and make it easier to check quest locations.

We will further improve the convenience of the mini map as we add more quests and additional elements for second playthroughs next year. We appreciate your continued patience.

Note: The second playthrough elements will be available for all players, not just those who purchased the Expansion Pass.

In your second playthrough, you will be able to have “those” Blades join your party! You can also dispatch Blades like Pyra and Dromarch as a Merc Group, and unlock the “LV 4 Special” of a certain Blade.
We will distribute the following useful items to those who purchased the Expansion Pass:
Driver Essentials Set: 10 x Rare Core Crystal, 1 x Legendary Core Crystal, 3 x Overdrive Protocol
Upgrade Parts for Poppi: 30,000 ether
Pyra’s Favourite Things: 5 x Jenerossi Tea
Nia’s Favourite Things: 5 x Ardainian Bear Carving
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост