Xenoblade Chronicles 2

Going third party since 1889.
Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Re: Xenoblade Chronicles 2

Мнение toshпреди 2 месеца

Успокойте се - dual audio е:)

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 2 месеца

Мда, потвърдиха японското аудио като Day 1 Free DLC. Аз лично си чакам пак британските акценти :D

Направи ми впечатление отново, че освен Нопоните има и някакви други допирни точни с предните игри - пак има някакъв тип Vandham (който силно ме съмнява да е същия) и подобни. Като цяло изглежда добре, но откъм дизайни ми се струва най-слабата от трите. Искам продължение на X...

А по повод лицата, ето какво казват от Monolith:
We felt that in Xenoblade Chronicles 1 and X, the facial expressions [were] kind of a little bit hard, a little bit stiff. We really wanted to put a little bit more focus on creating facial expressions and for the characters to be more expressive, and so that's why we went with the direction we did, which I guess you could say is a little bit leaning toward something like Japanese animation.
Не мисля, че им се е получило особено :lol:
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 1 месец

Ей хора пуснаха колекторса в Пулсар, голям кеф! На мен това направо ми спасява задника защото не можах да я поръчам от чужбина на нормална цена на време и почти се бях убедил че ще трябва да чакам доставка 1-2 седмици или да купувам 2 бройки. Ся хем ще си я играя на време, хем няма да чакам или да се харча. Почвам да се кефя на пулсар отново :D
Искам продължение на X...
И аз и аз, крайната сцена ме остави без дъх, такъв див клифхангър няма!
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 1 месец

Малка червена лампичка:

https://kotaku.com/xenoblade-chronicles ... 1820903229
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 1 месец

Ша пропусна Xen Chron 2. Малко идва в повече цялата тая хава на чийзи японска хава.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

DETONATOR-M написа:
преди 1 месец
Ша пропусна Xen Chron 2. Малко идва в повече цялата тая хава на чийзи японска хава.
Е, проблемът е там, че не е чийзи, а вероятно дженерик откъм герои и грайнд японска хава. :D

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju1968преди 1 месец

Играта има добри ревюта, няколко средни и явно едно лошо.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 1 месец

Повечето ревюта са си съвсем добри, но да - явно има леки разочарования тук-таме, осовно, че играта започва страшно бавно и към 10-тият час продължаваш да гледаш туториали :). Нищо страшно различно като за JRPG ако питаш мен.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Играйте и споделете. :) Веднъж се набутах на преордър за Стар Оушън 5, това тук ми изглежда също толкова бозаво. И героите са пределните стандартни клишета (момченце, цицоранка, бабанка, дразнещ маскот и съпорт цицорани). За звука вече говорихме. Бие ми на средна работа - под хайпа.

Баси, ще доживея ли истинско продължение на Ксеногиърс (б.а. - най-вероятно - не).

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение marchisio_преди 1 месец

Аз имам два часа вече, минаха ми на един дъх. Не съм съгласен, че почва бавно, съвсем нормално се развива. А тва с туториалите е добре - има доста нови механики и е хубаво да се отбележат.
Тва беше един от проблемите с Х - нищо не ти казаха, баси. :D

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 1 месец

ZaG написа:
преди 1 месец
Ей хора пуснаха колекторса в Пулсар, голям кеф! На мен това направо ми спасява задника защото не можах да я поръчам от чужбина на нормална цена на време и почти се бях убедил че ще трябва да чакам доставка 1-2 седмици или да купувам 2 бройки. Ся хем ще си я играя на време, хем няма да чакам или да се харча. Почвам да се кефя на пулсар отново :D
Иииииии разбира се, аз трябваше да съм на работа и вече на сайта го няма... Както и да е де, аз съм си поръчал директно от Нинти преди два месеца и в сряда са го пратили, ще го почакам известно време докато се прибере родата от Англия за празниците, ама ще го имам :-)
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 1 месец

Пак е добре. И аз щях да съм така ако не се бяха объркали разни неща ама стана за добро.

Моите първи впечатления са повече от добри. Минах първи чаптър и съм очарован. Пейсинга е добър, битките са по балансирани като че ли и не се чувстваш абсолютно немощен като предните игри. Цялостния визуален дизайн е приятен и идеен, а кътсцените (пак да подчертая от 1ви чаптър) спокойно можеха да са от последната битка в друга игра. Цъкам си на японския войс овър, за момента е ток, не можах да изтрая гадния акцент в английския.

Edit: да спомена за туториалите. Нека ги има, пак е по добре от предната дето имаше 3920348590345 системи които са я обяснени я не, я има смисъл да се ползват я не. Не са чак толкова дразнещи, предвид че все пак трябва да видиш как се играе играта.
Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Ех, а аз още си чакам моята от Озона - до последно вчера се надявах, че може да дойде куриера (нищо, че не съм получил SMS), но уви... подозирам, че вече понеделник или дори по-късно ще е при мен.

Но не е такава болка де - аз съм се пуснал отпуска последните две седмици от годината, така че ще има време да играя :).

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 1 месец

Хахаа да! И аз така последните 2 седмици на декември удрям яко мързел, честно казано вече нямам търпение!

Иначе поиграх и в портъбъл моуд играта. Мммм бая свалят графиката, да не кажа голяма дума ама изглежда горе долу като пс3 с по ниска резолюция, понякога на пс2 с по висока. На мен не ми е проблем честно казано, не се взирам толкова. Играта определено е трябва да се играе на док за да се насладите на визията на макс.
Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Това не звучи много добре, че аз Switch-а го играя най-вече в портативната му форма - даже мога да си призная, че още не съм виждал как изглежда Super Mario Odyssey в докнат режим.

Дано не е толкова зле все пак :).

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 1 месец

Ами напълно играемо е според мен, но определено си е даунгрейд. От друга страна обаче конзолата нито загрява нито шуми, което е доста важно в хендхелд режима.
Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

И аз гледах видеото на Digital Foundry тази сутрин и като цяло са доста поорязани нещата откъм резолюции и в двата режима, но мобилният дори да не опитва да влезе в 720p е направо трагично... и дано махнах и тоя споменатият sharpen ефект отгоре дето съвсем съсипвал положението.

Аз си я чакам играта днес (или най-късно утре), така че сам ще се убедя какво е положението, но да - предвид колко добре оптимизирани игри изкараха Nintendo тази година то всичко споменато във видеото остава така леко кисел вкус в устата :).

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

danailkiller написа:
преди 1 месец
предвид колко добре оптимизирани игри изкараха Nintendo тази година то всичко споменато във видеото остава така леко кисел вкус в устата :).
Монолитите са се раздали в Зелдата, а и няма как да се сравняват бюджетите на Зелда и основните Мариота с бюджет на ролевка, която е колкото да я има поредицата за конзола на Нинти. Може би и предколедно са ръшнали Ксеното.

Тотална грешка на СЕ да изпуснат изродите, правили Ксеногиърс (и допринесли за Кроно). Сега получаваме високобюджетен ФФ ДЛЦ курец от СЕ и нинтендовски среднобюджетни Ксенота, които заслужават далеч по-мощни бюджети и повече време за разработка.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 1 месец

Аз преди малко си взех едно копие от магазин на Пулсар. Озон много се насраха покрай черния петък и движат всичките си поръчки с до 7 дни закъснение. Писах им днес да ми анулират преордъра, защото не ми се чакаше повече.

Преди малко изтеглих японския аудио пак и ще почна да цъкам довечера :)

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост