Xenoblade Chronicles 2

Going third party since 1889.
Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Xenoblade Chronicles 2

Мнение toshпреди 7 месеца

Време е за Xenoblade Chronicles 2 тема

Е3 Трейлър -

Е3 TreeHouse Геймплей -

Аз съм фен на поредицата и чакам с интерес - надявам се да изпълнят обещанието за края на 2017.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Re: Xenoblade Chronicles 2

Мнение Chakanпреди 7 месеца

Визуално нещо ме дразни... Не знам какво точно е, дали прекалено "аниме" вида на героите или какво... Но определено не ми изглежда толкова привлекателно колкото първите две. И все пак я очаквам с нетърпение де, надявам се на bundle с конзолата.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 7 месеца

Ами да, твърдо аниме стила на героите и мен ме дразни и ме дразнеше изключително много и в Chronicle X за Wii U също. Това не ми попречи да я играя твърде много де, чисто като игра си беше чудесна.

Тази изглежда относително добре също, но аз умишлено си държа така хайпа под контрол :).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 7 месеца

tosh написа:
преди 7 месеца
[...] надявам се да изпълнят обещанието за края на 2017.
Играта е почти готова, английският превод и той. Същото важи и за Odyssey btw. Така че няма как да не си изпълнят плановете

В предните два Блейда най-лошо впечатление правеха интерфейса и фейсовете на героите. Тук са си взели бележка - менютата са доста прилични и мязат немалко на Breath of the Wild. За героите са цанили нов художник, ама са ударили греда и изглеждат бая нелепо.

Най-големи резерви имам за размаха, щото в това отношение, двойката е чиста проба даунгрейд спрямо Xenoblade X. Дано това не стане тенденция и наистина направят продължение на X, както обещава Такахаши.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 7 месеца

Мда, и на мен това ми направи впечатление - менютата и интерфейса като цяло са много изчистени и приятни. Бастисали са arts palette-a и с право - мен ми беше много неудобен, особено в X с по-сложните комбота.

И аз се надявах на продължение на X - откъм история е по-зле от оригинала, но пък завърши много нелепо, точно като за продължение.

Аниме героите не ме притесняват много, то и в предишните издания персонажите изглеждаха доста нелепо. Но при Х континентите бяха много изпипани като атмосфера, дано в двойката също има вариации.

Това с персонажите като оръжия малко не го разбирам, много се надявам да е засегнато в историята. Иначе седят там само за пълнеж и вместо да имаш 3 или 4 героя, които да следиш за комбота изведнъж имаш двойно толкова.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

По отношение на продължение на Х - че и аз се надявам на такова, надявам се. Интересно ми е обаче дали тази ще е по някакъв начин свързана, било то в същата вселена или нещо по-задълбочено - Към първата минута в трейлъра обръщат внимание на бронята на мадамата и зеленият елемент е в същата форма като Lifehold Unit-ите от Х, отделно като й казват "You're a Blade?" пак се сетих първо за Х... Предполагам, че са просто леки препратки като Noppon-ите в Х и фибите на Лин, които изглеждаха като Monado-то от първата игра, ама ще се разчуе :)
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение marchisio_преди 7 месеца

Музиката е много яка, нещо което липсваше в Х. Кефи ме и че артовете се зареждат от auto атаките.
Колкото до връзка с предната игра, доста от гадовете дето показаха са същите. Даже ако не се лъжа, тоя Terrotorial Rotbart е същия от Gaur Plains. Може би Шулк е създал тоя нов свят ?
Ще се взима Суич за играта, дано е с бъндъл.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re:

Мнение king_of_the_universeпреди 7 месеца

vvarp написа:
преди 7 месеца
В предните два Блейда най-лошо впечатление правеха интерфейса и фейсовете на героите. Тук са си взели бележка - менютата са доста прилични и мязат немалко на Breath of the Wild. За героите са цанили нов художник, ама са ударили греда и изглеждат бая нелепо
Интера сега е добре, фейсовете и героите са твърде неадекватни. Още малко и майнър момченцето ще зарови фейс в дините на майнър момиченцето. Мега нелепо и дженерик за поредица с претенции. За озвучаването както и да го нахраня, ще им е малко.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

marchisio_ написа:
преди 7 месеца
Музиката е много яка, нещо което липсваше в Х.
Саундтракът на X беше АДСКИ добър! Вярно, доста по-различен от на първата и наблъскан с вокални изпълнения, но в никакъв случай не беше лош. Много повече парчета от Х са ми останали в главата отколкото от първия Xenoblade.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju1968преди 7 месеца

Бих си купил играта ако е нещо различно. Предните две така и не ги довърших. В един момент искат твърде много грайндване. Излишно усложнени са ми двете игри - статове, таланти, ъпгрейди и т.н. Ако новата игра е същата история, ще я пропусна.

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Може би защото не си го играл скоро. :D
Докато обикаляш континентите не е лоша музиката, ама бойната и тази в cut-сцените не може да се мери с оригинала, дори не се доближава. То си е и до лични предпочитания, де. Теб ти харесва, мен не толкова. :)
Но поне засега от това което е изтекло като музика от 2 ме радва, като цяло всичко ми харесва и нямам търпение да обяват дата, за да се вземе Суич.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Ju1968 написа:
преди 7 месеца
Бих си купил играта ако е нещо различно. Предните две така и не ги довърших. В един момент искат твърде много грайндване. Излишно усложнени са ми двете игри - статове, таланти, ъпгрейди и т.н. Ако новата игра е същата история, ще я пропусна.
Да ти кажа, аз съм убеден, че половината от нещата и в двете игри не съм ги и виждал дори. Из менютата не съм се ръчкал особено, преди два дни си пуснах пак Х да поцъкам малко и едно от менютата, които отворих съм сигурен че поглеждам за пръв път. Основните неща - базовата екипировка и оръжия, са мисля напълно достатъчни, за да можеш да си изиграеш поне историята. А и без грайндене почти всичко се минава. В Х грайндих съвсем малко накрая на историята, а в първия Xenoblade не ми се е налагало изобщо. Но на мен това си ми е навик, просто защото RPG-та като цяло не играя и гледах да си ги цъкам възможно най-много като Action-Adventure игра.

marchisio, по отношение музиката - прав си, разбира се, на един му харесва, на друг не. И двете са с много силни саундтраци и ги слушам редовно. На Х признавам, че рапът ми дойде доста изненадващо в началото, но на десетата битка някъде вече си припявах и аз :lol:
Но нямам против да експериментират, така или иначе сюжетите и дизайните са стилово различни, няма лошо да сменят и музиката. Затова ми е чудно какво ще направят с двойката по отношение история - дали наистина ще е продължение или не, някак си след Х смятах, че ще подходят към поредицата като антология от съвсем различни истории с тук-там някой повтарящ се елемент.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 3 месеца

Nintendo пуснаха pre-order-и за про контролера и колекционерското издание на сайта им, ако някой се интересува. Аз мислех да нападна американския collector's, но пуснах един pre-order, за всеки случай.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 2 месеца

https://www.youtube.com/watch?v=V5ibS3B5n_Y

Ахахахаахахахаахахаахаахаха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kill it with fire!

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 2 месеца

Абе защо във всички Xenoblade игри лицата са толкова зле не мога да си обясня... това "нещо" във видеото направо ще ме преследва в кошмарите ми!

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 2 месеца

За мен лично лицето е приемливо. Виж гласа беше отвратителен и това го казвам много рядко за оригиналното аудио.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 2 месеца

ZaG написа:
преди 2 месеца
За мен лично лицето е приемливо. Виж гласа беше отвратителен и това го казвам много рядко за оригиналното аудио.
Взе ми думите от устата.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 2 месеца

Комбинацията "визия - аудио" е смазваща. Озвучаването ми направи неприятно впечатление още с първите клипчета, но това надмина и най-песимистичните ми очаквания.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 2 месеца

king_of_the_universe написа:
преди 2 месеца
Комбинацията "визия - аудио" е смазваща. Озвучаването ми направи неприятно впечатление още с първите клипчета, но това надмина и най-песимистичните ми очаквания.
Хахахаха, аз оригинално като гледах клипчето бях на лаптопа с изключен звук - сега като видях вашите коментари го пуснах да го чуя и даааа - това вече надминава каквито и да бяха песимистични очаквания.

И няма против детското японско каваиий звучене, но някак никак не ми пасва на визията на героинята :-/. Ще се преживее всичко това де, то вероятно ще се наложи да я играем с английско аудио така или инак (освен ако не пуснат японското по някаква щастлива случайност). То само играта да е достатъчно добре - ще се прескачат cut сцените ако се наложи :).

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост