Nintendo Switch

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Nintendo Switch

Мнение danailkillerпреди 7 месеца

Ммм, това звучи "чудно" направо! Дано може да се оправи с някакъв софтуерен update или нещо такова, че инак ще е страшна издънка.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju1968преди 7 месеца

Някакъв подочул от Нинтендо of America, че този проблем ще се фиксне преди 3-ти.

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Re: The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Мнение toshпреди 6 месеца

Аз реших да изчакам със Суич-а. Иска ми се да не е от първите партиди и евентуално да го взема с няколко игри - например Марио, Ксеноблейд 2.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 6 месеца

Малко новини от Нинтендо Директ снощи - инди едишън >

Има няколко приятни заглавия, които бих играл точно на Суич. War Groove е пълното копие на Advance Wars, която Минти така и не доразвиха след 3ДС версията.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 6 месеца

Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 6 месеца

Ето и статията:
http://www.eurogamer.net/articles/digit ... tch-review

Общо взето, потвърждават анализите от началото на годината и преди това. Читав, макар и 720p екран, периферия-менте. Нужда от Pro пад (€70) при игра на телевизор.
По-конкретно инфо за температурата и автономността на батерията при игра на Breath of the Wild:
+ 40-50 градуса (ауч)
+ 2.5 ч. (100% яркост и звук) до 3 ч. (50% яркост и звук)

Има и не-развитие на проблема със загубата на сигнал при падовете:
http://www.eurogamer.net/articles/digit ... ync-issues
UPDATE 2/3/17 4:00pm: The Nintendo Switch's day one system update has launched, and there are reports online that installing the patch with the Joy-Cons attached updates the firmware on the controllers, resolving the de-sync issues. Is this really the case? Unfortunately not. We've updated our console with controllers attached and re-run the battery of tests detailed below. In all cases, the range and consistency of the connection of each Joy-Con remains the same, and the left controller still has demonstrably weaker range than the right. Eurogamer has contacted Nintendo several times now concerning this issue, and we still await a reply.
EDIT:
"Решението" на Ментендо дава да се разбере, че проблемът явно не е софтуерен:
http://en-americas-support.nintendo.com ... 2513/p/897
Последна промяна от vvarp на 04 мар 2017, 12:40, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 6 месеца

Моята цвъчка е в ръцете ми, разчиствам и почвам зелдата. За сега впечатленията са ми много добри - бързо включва/зарежда и ъпдейта на фирмуеъра и зелдата бяха МИГНОВЕННИ. Про контролера е супер удобен.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Medunek
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Medunekпреди 6 месеца

Честито! Аз го взех още на 2-ри след обяд и досега не съм го оставял, много ми допада. Даже Зелдата повече ми харесва да я играя в портъбъл режим отколкото на ТВ. Про контролера е задължителен, ако се играе на ТВ. 1-2 Switch със жената също беше доста забавно :) От eShop-a взех Snipperclips и Fast RMX. Добавянето във friend list отново е посредством friend codes. Моят е - SW-5693-7808-0589, добавяйте ме. :)

nbkiller
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение nbkillerпреди 6 месеца

Добавих те сега но не знам къде има мулти, аз имам зелда, 1-2 суич и сега взех кламерите, понеделник идва бомбермен

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

И аз нямам никакви оплаквания от конзолата, даже съм впечатлен.

Ъпдейтна се за една минута, контролерите макар и малки са много удобни и левия ми не дава на заето. Джойкон грипа приляга перфектно, въпрос на свикване е с десния аналог.

Не съм забелязал и да грее - задната страна е малко топла след час/два игра, но не е дразнещо.

Всичките му конзолни гимнастики като докване, събуждане на конзолата и пеърване на контролерите отнемат секудна-две.

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

И аз не издържах - взех една за именния ден вчера:) Никакви оплаквания нямам засега. Дайте кодове насам - добавих medunek снощи:)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 6 месеца

Аз геройски се държа въпреки, че всички казват, че откъм хардуер е солидно изпълнение (това, което най-много ме притесняваше). Просто не мога да оправдая само за една игра и после да стои и събира прах до края на годината. Сигурно ще се "пречупя" ако поне Splatoon 2 се окаже солидна игра де, но засега нищо не купувам :).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 6 месеца

Nintendo Switch - Before You Buy @ gameranx

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 6 месеца

Чакам да се съберат 3 игри и тогава. Зелдата не я броя - вече я имам за Wii U. Splatoon 2 няма да я вземам, първият Splatoon още е неразопакована.
Остават Марио Одисейски, Xenoblade 2 и още една солидна игра. Нинтендо напънете се да ми вземете кинтите.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 6 месеца

Hardware beta redux:

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Проблеми има с почти всека първа партида нов хардуер. Така че е доста хейтърско да се сипва непрекъснато на Минти отвсякъде. Например в моя PS4 wi-fi модула е толкова зле, че не лови дори на 1 метър от рутера, а захранването на конзолата вие на умряло.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Chakanпреди 6 месеца

Продажбите вървят добре за Нинти, поне засега. Финансово най-успешният им launch на хардуер в Щатите и в Европа, в Япония - на второ място след Wii.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Ами така става като си хайпиш и рекламираш продуктите. И естествено подготвиш добра игра за лаунч. Нещо, което не направиха с Wii U и всички знаем как свърши тази история.

Голяма част от колегите ми (работя дистанционно за американци) вече са със суичове и чувам предимно положителни отзиви. Казаха, че конзолата е разпродадена на повечето сайтове онлайн и тук там я има в големите магазини. А дано им тръгне на Минти този път, че ми се преигра нов Метроид вече.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 6 месеца

Явно хората вярват, че ще изкарат силен софтуер този път за да инвестират макар, че Зелдата е този тип игри които само заради тях пак не се чустваш преебан, че си купил конзола и не е само техническо демо тип Shadowfall и Ryse of Rome .

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Така е. Но общо взето всяко едно нещо в днешни дни се крепи на някаква вяра и надежди за да потръгне.

Този път поне ще има солиден наплив от инди игрици и голяма част от тях ги искам точно за цвичката. Айзък, Enter the Gungeon, а-у. Даже Bloodstained нещо я цанят за суич, а последния дев ъпдейт за нея беше преди няколко месеца.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост