Nintendo 3DS

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 9 месеца

Първи април не мина ли :lol:
Ако изключим, че материалите и изработката са тип играчка от зрънчо, точно това трябваше да е още най-първият 3DS, барабар с цената.

Nintendo очевидно доят 3DS за последно, само дето леко са закъснели. А отчаяното некромансърство, заедно със слуховете за втора "конзола" еднодневка (SNES mini), определено показва, че една платформа къща не храни. Догодина вече ще трябва да пуснат нов хендхелд.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Re: Nintendo 3DS

Мнение Ju1968преди 9 месеца

Изглежда много приятно. А и 2DS имаше нужда от ъпгрейд. :)

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 9 месеца

За мен е перфе, поради много причини пропуснах 3дс а ми се искаше да имам та това ми иде екстра. А 3д-то ми се струва гимик така че
PC mustard race

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 9 месеца

3D-то ако е направено добре е доста ефектно на новите 3DS-и. За съжаление не всяка игра го ползва като хората, да не говорим, че някой големи игри (посления Покемон за пример) въобще не го ползват.

Инак си беше време за 2DS XL и това изглежда съвсем ОК според мен, дори и аз сигурно ще взема една за колекцията.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 9 месеца

Аз искам да си купя по-голям 3DS. Малкият е готин и портативен, ама има игри за които ми трябва по-голям екран.

Така че от една страна ме кефи този модел, но от друга понякога си пускам 3D-то за разнообразие... ще ми липсва ако го няма. :) По-скоро ще си взема 3D NEW XL, някой ден. Защо просто не направиха по-голяма "Дъската" NEW 2DS? :) Тя пък ми харесва защото изглежда удобна и здрава.... Няма угодия. :)

А защо го пускат чак сега Нинтендо... знам ли ги. Явно не вярват особено в Суич все още. Кой ще си даде 1000 левова конзола на дете. :D

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 8 месеца

Значи напълно разбираемо е да опитват да имат две конзоли в двата ценови диапазона. Сега аз по-скоро мислех, че ще пуснат по-слабичък и по-малък (може би 5") Switch - което сигурно и ще стане де - но междувременно пускат евтина и голяма версия на 2DS-а, което пак ще запълни тази ниша.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 4 месеца

Откъде си купувате игри за 3ds? Днес загледах цените в пулсар и озон и са доста..ъм неприемливи за мен.
PC mustard race

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 4 месеца

cain написа:
преди 4 месеца
Откъде си купувате игри за 3ds? Днес загледах цените в пулсар и озон и са доста..ъм неприемливи за мен.
Едно, че не са приемливи цените, второ, че почти не внасят игри. Аз взимам от амазон.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Досега не съм пазарувал от amazon, чувствам се като кроманьонец :D Там нови ли са или стари, как става доставката?
PC mustard race

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 4 месеца

Има и нови и стари. Обикновено новите са по-скъпи, но не винаги. :) Даже при нинтендо, ако има нови, са доста близки цените. За качествените игри по-малко от 15-20 лири, няма да намериш. Има търговци които плащат и до България, но по-добре като че ли с Габко. (Аз тях ги ползвам, защото има такива, които не пращат до България или пък ако хванеш безплатна доставка до UK, ще ти излезе по-евтино)

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 4 месеца

Amazon е удачен вариант, еBay също доста ползвам. В Полша имат клон на Нинтендо и съответно там има голям избор на игри, някои от сайтовете, които съм ползвал доставят до България, но по-често съм взимал до полски адрес и брат ми ми ги е носел. Положението с цените е особено обаче - някои неща са доста по-евтини отколкото тук, други са по-скъпи.

За поръчка в България, специално за 3DS Plesio мисля, че имат по-богата селекция от Озон, а много от нещата, които съм виждал в магазини на Пулсар, на сайта изобщо не се появяват.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

В плесио тъкмо се зарадвах че Ocarina of time е 40 лева и реших да потърся Majoras mask която е... 100 лева :O
PC mustard race

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 4 месеца

Ocarina-та е 40 защото ще е Nintendo Selects версията. Majora's Mask още не е преиздавана като Selects.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 4 месеца

cain написа:
преди 4 месеца
В плесио тъкмо се зарадвах че Ocarina of time е 40 лева и реших да потърся Majoras mask която е... 100 лева :O
Аз имам едно неразпечатано копие на Маската, ако искаш мога да ти го продам за 70. Бях го купил от Амазон преди много време, но дни по-късно ми подариха още едно. Пиши на ЛС ако те интересува.

ЕДИТ: Да, купуването на 3дс игри у нас е трудно - като цяло или няма това което искаш, или е на висока цена. Озон внасят чат-пат по-добрите игри, но аз предимно пазарувам от английския Амазон. Габко или подобна алтернатива препоръчвам с две ръце - поръчвал съм какви ли не неща през тях и не съм имал проблеми. Ибей също е добра идея ако не държиш дискетите и/или кутийките им да са много запазени. Виждал съм игри за по двайсетина лева и по-малко, само защото са без кутия.

Можеш да разгледаш кво е положението с флаш картите - още са сравнително скъпи, но могат да подкарат почти всички игри. Аз имам по-стар модел карта, която не може да играе най-новите игри, но пък за цената си си заслужава 20-те по-стари рома, които върят безпроблемно.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мерси, зъболекаря ми ме зарадва с новината че двете пломби които щяхме да правим са всъщност две коронки. И така заминаха парите за 3дс :(
PC mustard race

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 4 месеца

Дето има една приказка, здраве да е. А и така може направо да минеш на Switch, което е по-добрият вариант imo.

Щото и аз мислех да вземам 3DS, но не му дойде времето. Истината обаче е, че така и не се насъбра кой знае какъв каталог (разбирай, количества от качество). Окарината и Маджора са класики, ама през 2017 по-добре Breath of the Wild.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 4 месеца

Абе сега жуля Самус ретърн нещото. Па не е толкова зле. Даже зарибява. С изключение на някак си неудобното управление, за което може да съм си виновен аз, другото си е там. И "Селям алейкум Пикмин" минава като вариант за разтоварваща игрица. Друг е въпросът, че бих искал да видя всички 3ds ексклузиви на Switch.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост