Nintendo eShop & Onlinе Service

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Re: Nintendo eShop

Мнение Chakanпреди 2 години

Аз също вероятно ще взема 3DS версията, но не бързам засега...Жалко, че в крайна сметка не са сложили никакъв 3D ефект. Isaac колкото и да ме радва откъм геймплей така и не почна да ми харесва откъм арт стил... ще се взима все някога де :)
"Freedom Planet" повече ме влече в момента, дано най-накрая да са изгладили бъговете, които имаше при пускането в Щатите...
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju1968преди 2 години

Пуснаха демото на Chibi Robo Zip Lash.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 2 години

Значи специално за Binding of Isaac за 3DS е добре да знаете, че наистина има нулева 3D поддръжка, но и освен това има доста видими визуални проблеми при особено бързи движение. Не знам на какво се дължи, защото съм играл доста бързи игри на 3DS, но при тази има гадове, които като се ускорят се размазват страшно дразнещо, същото е със сълзите ти ако ги ускориш достатъчно.

Ако някой се интересува от това как върви или изглежда няма проблем, мога винаги да му пусна някой скайп да погледа докато играя.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 2 години

Да, и аз щях да пиша за това - порта не е перфектен, но се играе почти нормално. Има видимо забавяне и падане на кадри при преминаване през врати, експлозии и много гадове на екрана. Предполагам се дължи на слабия хардуер на конзолата - затова няма и никакви 3д ефекти. Въпреки това си струва, едно от най-подходящите заглавия за порт на 3дс.

Играх само няколко часа, но всичко останало изглежда напълно еднакво с пълната игра и не са орязали нищо (освен мултито). Жалко за 3д-то де, с тази top down перспектива щехе да е много подходящо!

Ю порта пише че има мулти - някой може ли да потвърди дали е така?

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Chakanпреди 2 години

Много жалко...определено го виждам повече като игра за portable конзола, но ако на Wii U върви по-добре може да ме накара да се замисля...
Що се отнася до Мултиплейъра - водеше се, че има, но не съм видял в никое review да се споменава, тъй че да не би да са го махнали?...

В самия eShop иначе си пише за Wii U версията - 1 до 4 играча.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 1 година

Честно казано не знам как е възможно хардуера на 3DS-а да идва слаб за изцяло 2D спрайт базирана игричка и то с толкова малко неща на екрана. Според мен всичко е в доста некадърното изпълнение на самият порт. Но инак да - поне откъм предмети, гадове и босове всичко, което е в PC версията го има и на 3DS. Но кадрите падат наистина видимо и буквално при влизането във всяка нова стая (което няма логика, падат дори когато е празна).

Абе можеше много по-добре да бъде, да има яка 3D поддръжка (още като видях стаите в Zelda-та замечтах да видя същото в Исака), да върви мазничко и най-вече - да има мултиплейър между 3DS и Wii U. Но не... но и така става за игране де, аз цъкам от време на време.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Chakanпреди 1 година

"Megaman: Legacy Collection" НЯМА да има физическо издание за 3DS в Европа, но пък за сметка на това ще е на значително по-ниска цена - 13.49 паунда в еShop-а.
За САЩ и Япония си остават физическите (включително и специални) издания.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Delegatпреди 1 година

Аз снощи на Wii Uто си купих Typoman , много приятен пъзел-платформер, беше част от т. нар. Nindies по времето на Е3. Който е играл демото му тогава, сега може да си я купи с отстъпка.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Аз го играх демото и доста ми допадна, но не знам ще я взимам ли отсега или ще чакам пак намаление по-нататък. Засега още си играя Runbow, теръпва ще започвам и Freedom Planet... но Typoman определено също ми хареса.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju1968преди 1 година

На 10ти декември eshop-a идва официално и в България (от 3 следобед). Ще бъде на английски и ще ни таксува в евро. Може би ще има и промоции.

Дали ще има проблеми ако се сменим от UK към BG?

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Според мен не би трябвало да има проблем да си сменим региона, и може би в евро като за нас цените ще са малко по-добре от тея в паунди - надявам се поне :).

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Delegatпреди 1 година

То в момента е просто неизгодно да се купува в паунди, понеже е прекалено висок. Та това е добра новина :)

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 1 година

Не знам как е при Нинтендо, но не бързайте да сменяте. При Сони и Майкрософт има големи разлики в предлаганите неща(в смисъл че над половината игри ги няма) и на всичкото отгоре има разни ограничения, след колко време можеш да се върнеш пак на предишният регион. Например при MS е 3 месеца. Колко хора сме се прецаквали така не е истина. :) При Сони също е някакво гадно защото като пазаруваш от няколко различни акаунта, игрите от всички акаунти вървят на PS3, но Vita-та се връзва към 1 акаунт и е някакво тегаво.

Та ми е интересно има ли разлика в предлагани неща, на различните региони в eshop-a на нинтендо?

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Доколкото знам НЕ можеш да си сменяш страна на Nintendo ID-то. Което е проблемно основно за 3DS - 3DS поддържа само по 1 Nintendo ID вързано към него и съответно ако искате да се прехвърляте на Българския магазин - или на нова конзола или ви заминава всичко, което сте купували досега (освен ако вече съществуващият акаунт не се прехвърли на друга конзола).

Wii U поддържа по повече от 1 Nintendo ID и доколкото знам дори в менюто излиза софтуеъра купен от всички ID-та, тъй че там ще се пробва.

Също така, на 10-ти се очаква AVGN Adventures в Европейския eShop, която аз лично ще прескоча, доста зле беше на PC.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Ако някой го интересува, намаления в eShop-а, които важат САМО ДНЕС:

Wii U eShop

Super Mario 3D World - €36 / £29.99 (normally €59.99 / £49.99)
The Wonderful 101 - €30 / £23.99 (normally €49.99 / £39.99)

3DS eShop

Super Mario 3D Land - €30 / £23.99 (normally €49.99 / £39.99)
Puzzle & Dragons Z + Puzzle & Dragons: Super Mario Bros. Edition. - €18 / £14.99 (normally €29.99 / £24.99)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Абе много дебели тея игри човек, много искам точно тея двете игри, но като за електронни копия това ми изглежда страшно много пари!

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Аз не съм казал, че са добри цени - просто поствам :)
Не бих дал такива пари за дигитално копие на игра, та ако ще и да няма физическо - ще чакам по-голямо намаление. Но пък, игрите на Нинти сравнително рядко са на каквото и да било намаление.

Аз ще си ги спестя парите и ще ги пратя към Xenoblade фонда :)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Ами и аз ще ги спестя тея пари... и естествено си прав - не ти ги измисляш тея цени все пак ;). Но Нинтендо така твърдо не искат да видят какво правят другите компании спрямо промоции и цени на нещата си. Точно тея двете игри са единствените, които ми липсват в колекцията и можех да се прежаля да ги купя дигитални ако бяха по 10-15 паунда да речем, но на тея цени просто няма теория никаква.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Днешните промоции са:

3DS: Donkey Kong Country Returns 3D и Ultimate NES Remix
Wii U: Donkey Kong Country: Tropical Freeze и Pikmin 3

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

И като за финал, днешният подбор на игри също не е никак лош и една от тях определено си струва на тази цена, ако я няма човек:

Wii U eShop

Xenoblade Chronicles - €9.99 / £8.99 (normally €19.99 / £17.99)
Bayonetta 2 - €29.99 / £23.99 (normally €49.99 / £39.99)

3DS eShop

Xenoblade Chronicles 3D - €26.99 / £23.99 (normally €44.99 / £39.99)
Kid Icarus: Uprising - €19.99 / £16.99 (normally €34.99 / £29.99)

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост