Nintendo eShop & Onlinе Service

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Nintendo eShop

Мнение danailkillerпреди 2 години

Интересно ми е да видя как ще изглежда Binding of Isaac на тея системи, но ми е по-интересно да видя каква ще е поддръжката им. Защото PC версията има доста чести update-и, а тази за PS4 (единствената конзолна) все остава на заден план.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 2 години

Ами те вече пуснаха ъпдейт за американската версия - някви бъгове имало. Инак вървят 60 фпс, яката работа. 3дс версията ще работи само на последната конзола с ц-стика и по-силния процесор.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Ами то аз имам новият 3DS, и ще ми е интересно да видя как ще се играе на малкото екранче де. Аз сам по себе си съм голям фен на Исак, редовно гледам турнирите, нямам търпение за таз-седмичното Balls of Steel Weekly :D.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

И аз цъкам здраво Айзак човееек :) 3ДС версията има няколко UI промени - сърца, предмети и картата са изместени на долния екран и изглежда много изчистено. 100% ще си ги взема и за двете конзоли - тази игра може да се цъка безкрайно. Дано и Afterbirth пуснат като DLC.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Ами всъщност аз като чух, че ще има версии за конзолите на Nintendo се надявах да са с вграден Afterbirth, все пак той излиза тука след 3 седмици има-няма. Аз със сигурност няма да го взема за Wii U-то - аз на него вземам само и единствено там големите ексклузиви на Nintendo. Но за 3DS ще го взема задълже и то най-малкото, защото ми е много интересно как ще се играе на двата екрана - както и дали ще има як 3D ефект.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Май са орязали 3д-то изцяло, но не съм напълно сигурен. Въпреки това е голямо постижение да подкараш тази игра на конзола със смешен хардуер, при това с 60 фрейма в секунда. Едмунд от много време се мъчеше да направи порт за 3дс, но Нинти нещо не се кефиха на тематиката на играта. Част от предметите и историйката са много променени.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

А, това дори е по-интересно така - но има логика, тематиката на играта, самите гадове и предметите не са много подходящи за малки деца. Но нищо де, все пак е нещо, нали така ;).

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Ето да видиш как изглежда -

Объркал съм се, сърцата и life bar-а на босовете са оставени на горния екран, всичко друго е долу. Като цяло изглежда много читав порт. Преминаването от стая в стая има видим лаг, но така по ме кефи. На първия Айзак беше точно същото и това много помага да не се блъснеш в нещо, което е точно пред входа на вратата.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Re: Nintendo Wii U

Мнение Chakanпреди 2 години

Извинявам се за офтопика, но да предупредя - ако някой има залежали звезди за Club Nintendo - Stars Catalogue-ът е все още активен! До края на деня се води (8-ми октомври)
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

В момента има промоция "Friends of Runbow" за Wii U и 3DS - при покупка на Runbow за Wii U
3DS: - 30% отстъпка на Steamworld Dig, Azure Striker Gunvolt, Mutant Mudds и Xeodrifter (която доколкото знам ще е cross buy с Wii U версията)
Wii U: - намаленията са с различни стойности, включват Steamworld Dig, Guacamelee: STCE, Chariot (50% отстъпка), The Fall и други
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Delegatпреди 2 години

От този четвъртък почва промоцията Nintendo Select за 3DS, която включва някои от най-популярните Нинтендо игри за конзолката, като LoZ: A link between worlds, Yoshi's new island и други. Всяка игра ще е намалена на 15 паунда.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Това звучи чудесно, ще се прегледа със сигурност :).

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Всъщност, ще са по 16 паунда ;)
Зелдата ще се взима де, но ще гледам да е на дискетка. Starfox може би и той.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju1968преди 2 години

Когато си взех конзолата юни месец, имаше подобна промоция. Animal Crossing беше намалена на 25 паунда, Зелдата също. Но ако наистина са 16 паунда сега си е оферта !

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Ju1968 написа:Когато си взех конзолата юни месец, имаше подобна промоция. Animal Crossing беше намалена на 25 паунда, Зелдата също. Но ако наистина са 16 паунда сега си е оферта !
Това би трябвало да е перманентно намаление.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

От днес - "Freedom Planet" в Wii U e-shop-а, Binding of Isaac и за двете конзоли, както и Namco Bandai намаления за Wii U и 3DS - Tekken Tag Tournament, Power Rangers, One Piece и други

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мдам, особено на Binding of Isaac няма да му простя, разкошна игрица.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Проверявам е-шопа на всеки час за Айзък и още го няма :( Някой знае ли кога тези хора си деплойват новите неща? Явно не е автоматично!

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Обикновенно четвъртък вечер като проверя са налични новите игри и намаления в Ешопа. Изчакай да светне в жълто лампичката на Уии Юто и като стане пак червена ще разбереш, че е готово.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Айде, деплойнаха новите неща на е-шопа! Аз тегля 3дс версията, за ю-то още се чудя. Не видях бъндъл оферта, но и без това два записа с различни предмети отключени ще ми дойдат в повече :)

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост