Xbox One

Kinect the dots.
Отговори
Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Re: Xbox One

Мнение Jim Raynorпреди 5 месеца

Game Pass Launch Titles:
A Kingdom for Keflings
The Book of Unwritten Tales 2
Comix Zone
Defense Grid 2
Electronic Super Joy
Farming Simulator 15
Gears of War 3
Hexic 2
#IDARB
A World of Keflings
Age of Booty
Banjo-Kazooie
Double Dragon Neon
Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara
Fable III
Final Fight: DblImpact
FLOCK!
Galaga Legions DX
Gears of War
Gears of War 2
Gears of War: Judgment
Gears of War: Ultimate Edition - Day One Version
GRID 2
Halo 5: Guardians
Halo: Spartan Assault
Iron Brigade
Jetpac Refuelled
Joe Danger 2: The Movie
Joe Danger Special Edition
Joy Ride Turbo
JumpJet Rex
Kameo
Banjo Kazooie: N n B
Banjo-Tooie
BC - Rearmed 2
BioShock
BioShock 2
BioShock Infinite
Blood Bowl 2
Borderlands
Bound by Flame
Braid
Brothers: a Tale of Two Sons
CAPCOM ARCADE CABINET
CastleStorm
Comic Jumper
D4: Dark Dreams Don't Die
Dark Void
de Blob 2
Defense Grid
DIG DUG
DmC Devil May Cry: Definitive Edition
Knight Squad
KYUB
Layers of Fear
LEGO Batman
Lumo
Mad Max
MASSIVE CHALICE
Max: The Curse of Brotherhood
Mega Coin Squad
Mega Man™ Legacy Collection
Metal Slug 3
Monday Night Combat
Ms. Splosion Man™
MX vs ATV Reflex
N+
NBA 2K16
NEOGEO BATTLE COLISEUM
OlliOlli
OF: Dragon Rising
PAC-MAN CE DX+
PAC-MAN MUSEUM
PAYDAY 2: CRIMEWAVE EDITION
Perfect Dark Zero
Pumped BMX +
Resident Evil 0
Roundabout
Sacred 3
Saints Row IV: Re-Elected
Sam&Max Beyond Time...
Sam&Max Save the World
Samurai Shodown II
ScreamRide
Sega Vintage Collection: Alex Kidd & Co.
Sega Vintage Collection: Golden Axe
Sega Vintage Collection: Monster World
Sega Vintage Collection: Streets of Rage
Shantae and the Pirate's Curse
SOULCALIBUR
SOULCALIBUR II HD
Spelunky
Splosion Man
Stacking
Steredenn
Strider
Sunset Overdrive
Super Mega Baseball: Extra Innings
Super Time Force
TEKKEN TAG TOURNAMENT 2
Terraria
The Golf Club
KOF98UM
The Maw
The Swapper
Toy Soldiers
Toy Soldiers: Cold War
Virtua Fighter 5 Final Showdown
Viva Piñata
Viva Piñata: TIP
WWE 2K16
XCOM: Enemy Within
Като цяло, ако човек няма намерение да наваксва с една камара индита или нещо за конкретно - не съм впечатлен.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 5 месеца

A Kingdom for Keflings? Това да не е турска или българска игра (кеф + халфлинг = кефлинг)? :)

По темата: от списъка няма игра, която да ме интересува и да я нямам.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 5 месеца

Около 25-30 от игрите ги имам, почти всичко е *** .... Явно просто се чудят как да навържат хората да плащат повече с абонаменти... Е3 наближава да видим нещо интересно там...
king_of_the_universe написа:
преди 5 месеца
A Kingdom for Keflings? Това да не е турска или българска игра (кеф + халфлинг = кефлинг)? :)

По темата: от списъка няма игра, която да ме интересува и да я нямам.
Кефлингите са едни аватарски малоумщини :)

Edit: преди 2-3г, така преди е3 бяха пуснали на ЕА абонамента и на или след Е3 имаше там 1-2 седмици безплатна проба... ЕА имаха криво ляво 8-10 игри... (сега не ги знам коко са 3.59 или нещо такова им бе за месец абонамента бях го пробвал да цъкна 2-3 игрици)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 5 месеца

EA Access мисля, че е $12 на година, и да - ако нямаш игрите си струва, тази опция на M$ е перфектна за всички, които сега навлизат на платформата също. Селекцията не е лоша, има игри от всеки жанр, включително и някой (старички) класики, както и не малко мултиплейър заглавия.

Сега за хора, които имат платформата от самото начало и са изиграли или направо имат повече от тея игри то логично няма смисъл, но според мен цялата тази система не е за нас, а за новозарибените, или просто за конзолите купени за деца.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Ако искат да се конкурират със Сони, трябва да праскат ексклузивни игри, поне някои от които накуп да са систъм-селъри. Но това сме го говорили вече, чакаме Е3-то. :)

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 5 месеца

E не, свърши вече тая. :D Майкрософт ясно показаха, че се вдигнали бялото знаме това поколение с категоричната си позиция да оставят Сони да трупат конзолни екслузиви на кило. Абсолютно отказват да наливат пари в това начинание и това което ги чака е ясно на всеки. И 5 E3-та да чакаме нищо няма да се промени, защото проблема е в мисленето им и в как компанията прави бизнес. Остарял модел, който не работи в гейминдустрията. Xbox Скорпио е просто начин да вземат още пари от най-верните си фенове и хардуерните ентусиасти като цяло.

А иначе списъкът като цяло е мега добър. Уникално подбрани HD класически заглавия, индита и големи хитове през последните 5-10 години. От най-разнообразни жанрове. Има даже King OF Fighters 98 UM, дето я търсех наскоро в PSN (май са я махнали) :P Ако имах гола конзола и някой ми плати този абонамент за няколко месеца, щях да се размажа. Така че за кежуълу, партита, деца и т.н. е идеално.

Аз ли добре виждам или поне 95% са Xbox 360 заглавия? :lol: То няма нищо очудващо де, само тогава знаеха какво правят. Обратната съвместимост със старите заглавия си им остава най-голямата сила.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 5 месеца

cain написа:
преди 5 месеца
danailkiller написа:
преди 5 месеца
първите анализи на Digital Foundry
Слагам по бира че ревютата им ще бъдат ей така:
http://i.imgur.com/ed9Yp.jpg

Всичките им скорпио видеа са ебахти възхвалите
king_of_the_universe написа:
преди 5 месеца
At the sorts of prices you’d have to pay out for a 4k TV + an xBONEx, you might as well just tell your butler to find someone who will build a PC for you.
Word. Самият продукт сигурно е приличен що-годе, ама тая цена :lol: Ама и без пари да беше, за какво му е на на човек хардуер без софтуер.
DF няма как да не възхваляват X, след като гледат само хардуера, което даже половината истина не е. Отделно е повече от очевидно кой им плаща...
:money:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Абе, важното е да има Кефлинги! :lol:

А DF да ги гледат младите, аз от конзолен хардуеър се интересувам дотолкова, доколкото да не ми избричи едно РРОД, да не върви под 30 ф/с и да нямам размазан образ на екрана. Ако исках нещо съвременно, 1500 долара стигат за твърде прилично РС.

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 4 месеца

500 GB стигат ли при положение, че искаш да изиграеш 5 игри?

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 4 месеца

Стигат.

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Re: Кратки новини

Мнение toshпреди 1 седмица

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 1 седмица

Ами компания, дето е твърде арогантна и самоуверена неминуемо потъва.
В капитализъмът (тм Бай Тошо) има две прости правила за успех - или си първи или правиш нещата най-добре.
Майкрософт бяха първи, после направиха нещата по-добре от другите, ама изтърваха влака за новите модни течения и не се промениха заедно с нагласата на хората и пазара.
Ами Любо Тестисът ше ги намери с неговата супа...квот било - било.

Разбира се, винаги има шанс да се появи някой с големи топки и да промени хода на историята. Дано
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 1 седмица

Майкро нямат основното, което не се мени от модни течения: ексклузивни игри; ако ще и РС на НАСА да представят за своя конзола. Не може цяло поколение да изкарат на Сънсет, КИ, Форца, Гиърс и Хейло, особено когато Сони се съдират да вадят ексклузиви, а Минти пускат конзола, Зелда и Марио в една година.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 1 седмица

Майкрософт имат нужда от много сериозен провал. Само той ще ги накара да се замислят, защото те определено не мислят изобщо последните 7 години. Xbox One X доста ще им помогне да стигнат до това дъно на спасението. :) Масови уволнения, друг тип мислене, нови личности по отговорни постове, инвестиции в правилна насока, а именно софтуер... Изобщо не ми е жал за тях, заслужават си всичко. One X ще продава в началото, но 2018 и 2019 ги чакат такива ниски продажби на хардуер, че си нямат и идея. Поне сигурно ще има S Slimчета за нищожни пари и за всеки на кило. За някои мултиплатформени игри ще вършат работа, а и най-вече за обратната съвместимост с предишните 2 поколения, които реално си струват.

Нинтендо според мен ще оцелеят и следващото поколение. Те знаят колко е важна нуждата от качествен софтуер.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 1 седмица

Мдам, за съжаление колкото и да съм голям фен на Xbox бранда, то вече стават две кръгли години откакто Microsoft направо си отебаха платформата от качествени ексклузиви. До последният момент се надявах, че ще имаме изненадващ анонс, че (примерно) с новият Xbox One X ще излезе Halo 5, че на пролет ще видим нов Fable, и т.н.

Но не и не - хората създадоха и пуснаха съвременен и много приличен хардуер, но някак не оцениха, че за него трябва да има и нужният софтуер, че клиентите да го предпочетат.

И така, в момента, в който разбрах, че няма да пуснат нито една нова игра на launch-а и изцяло се отказах, вместо това си upgrade-нах видео картата до 1080Ti и изцяло се отдръпнах към PC гейминга.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 седмица

Кашонът няма софтуер, платформата върви назад, ама въпросът е дали не е това целта. Не е като да нямат ресурси, все пак говорим за платформено-софтуерен гигант. Не бих изключил да извадят и next gen кашон, ама Надела и сегашните ръководни кадри никога не са крили, че нямат нужда от Xbox.

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение toshпреди 1 седмица

danailkiller написа:
преди 1 седмица
Мдам, за съжаление колкото и да съм голям фен на Xbox бранда, то вече стават две кръгли години откакто Microsoft направо си отебаха платформата от качествени ексклузиви. До последният момент се надявах, че ще имаме изненадващ анонс, че (примерно) с новият Xbox One X ще излезе Halo 5, че на пролет ще видим нов Fable, и т.н.

Но не и не - хората създадоха и пуснаха съвременен и много приличен хардуер, но някак не оцениха, че за него трябва да има и нужният софтуер, че клиентите да го предпочетат.

И така, в момента, в който разбрах, че няма да пуснат нито една нова игра на launch-а и изцяло се отказах, вместо това си upgrade-нах видео картата до 1080Ti и изцяло се отдръпнах към PC гейминга.
Това добре - но на ПЦ ще играеш същите игри, който ги има и за кашона Х :)

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 1 седмица

Е именно де, човека си е купил 1080ti и няма да се чуди дали няма да му се сменя резолюцията или ще му падат кадрите.
PC mustard race

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 1 седмица

tosh написа:
преди 1 седмица
Това добре - но на ПЦ ще играеш същите игри, който ги има и за кашона Х :)
Точно така, на този етап на PC мога да играя кажи-речи всяка възможна игра - включително и "конзолните" екслузиви на Microsoft, които излизат ден за ден и на PC.

Малкото останалите игри, които са ексклузиви за PS4 и Switch си ги играя на съответните платформи, но те като бройка на година са нищо спрямо огромните количества големи 3rd party игри, които основно играем.

Тъй като вече имам 165Hz дисплей, както и най-високата потребителска графична карта то мога практически да играя всяка игра, която поискам в колкото кадри поискам. Няма да се товаря, че новият DmC (ако решат да го направят) бил в 30fps спрямо старите дето бяха (понякога) в 60fps. Или пък, че новият Assassin's Creed бил в 30fps и я чуква 4К, я не :-).

В момента ако ми се играе нещо в 4К/60fps - ми просто си връзвам компютъра към новият телевизор. Ако ми се играе нещо в 1440p/165fps си го включвам в монитора. Специално за целта си оставих и Xbox Elite контролера - все пак има игри, които ми е по-удобно да ги играя с контролер.

Дето се вика единственият минус на ситуацията е, че като пусна (примерно) да играя Bloodborne и ми се доповръща като гледам как и 20fps не държи на места и frame-pacing-а никакъв го няма. Но такъв е живота... няма как всичко да е перфектно.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 1 седмица

На ПЦ можеш да играеш ужасно голям списък (натрупан през последните 2 години) от конзолни ексклузиви за PS4, които ги има за ПЦ, но не и за xbox. Не разбирам много каква им е цялата "схема" на МС. Защо не инвестират в платформата и т.н. Ще поживеем, ще видим. В момента го карат на доизживяване.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост