Sega eats the gega

It's been AGES!
Аватар
DETONATOR-M
Мнения: 3905
Регистриран преди: 18 години

Мнение DETONATOR-M17 години

"Сега" в момента печелят повече в сравнение с периода , когато имаха конзола. Що им е да се връщат?
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Мнение BardoSore17 години

Горе-долу май няма какво толкова да се разисква!Както е известно след Mega Drive,SEGA започва да има съмнителни успехи на хардуерната сцена и след Dreamcast се отказва от нея!От там нататък си поддържат формата на софтуерния пазар.

Аватар
DETONATOR-M
Мнения: 3905
Регистриран преди: 18 години

Мнение DETONATOR-M17 години

АКо се сетят и да правят хубави игри ще е супер
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Аватар
ZaG
Мнения: 3802
Регистриран преди: 17 години

Мнение ZaG17 години

За какво им е да се връщат , ми за да ни радват с нова кнзола и да разнообразят пазара , но това са + за нас не за тях .

Аватар
cain
Мнения: 4906
Регистриран преди: 18 години

Мнение cain17 години

в момента мисля че е достатъчно населено
конзолния пазар няма да понесе още един играч и ще избута най-слабия от всички
PC mustard race

Аватар
vvarp
Мнения: 4516
Регистриран преди: 18 години

Мнение vvarp17 години

Откакто Sammy дърпат юздите, няма и нищожен шанс за нов не-аркаден хардуер с марка Sega.

П.П. Винаги има място и за четвърти challenger :lol:

Аватар
The Demon
Мнения: 3910
Регистриран преди: 18 години

Мнение The Demon17 години

Аз политиката на SEGA никога не съм я разбирал :roll: . Правят само глупости, особенно не японските клонове. Има място и за още 2-3 конзоли според мен. Ако добре си направят сметката за всекиго ще има по нещо. Поне така си мисля аз де. Едно време имаше много конзоли. Помните ли Neo Geo - то. Ми не беше номер 1 по продажби но си имаше солиден брой закоравели фенове които го купуваха въпреки бруталната цена. SEGA обаче като видяха че не могат да са номер 1 се отказаха веднага. То по тая логика и Нинтендо да са се отказали ама не. Пъприха си Game Cube-a и не им пукаше. Все припечелват от нещо (джобните конзоли). Айде за майкрософт дори и да са на загуба 15 години това няма да им се отрази кой знае колко. Ако Сега се орентират към някаква група играчи и им дават това от което имат нужда, нещо което не намират никъде другаде съм сигорен че ще си плащат и над 700$ за конзола. Ама както и да , не съм аз човека който взима тия решения. Да си му мислят те и да продължават да ни дават ако не качествен и революционен хардуер то поне софтуер.

Аватар
cain
Мнения: 4906
Регистриран преди: 18 години

Мнение cain17 години

хахахаха варп това е нещо като phantom май
PC mustard race

Аватар
Rinaldo
Мнения: 2817
Регистриран преди: 18 години

Мнение Rinaldo17 години

След години мое и се появи нещо ако СЕГА земат че открият светлинната вода с някоя наистина разбираща конзола.. за кото трябват доста време + финанси + сметки + че да имат неква печалба.. а че СЕГА бяха номер едно няма спор :) (замен са си номер ендо и сега в софт бизнеса)

SEGA FOREVER!

ps. все още чакаме новите конзолите на СЕГА с боби ,:) SEGA Avatar u SEGA Universe !!! :lol:

Аватар
me3x
Мнения: 4122
Регистриран преди: 18 години

Мнение me3x17 години

DETONATOR-M написа:АКо се сетят и да правят хубави игри ще е супер
O.TO.GI /2
Panzer Dragoon Orta
Virtua Fighter 4 /Evo
Gunvalkirie
Тези към посредствените ли ги причисляваш?
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
DETONATOR-M
Мнения: 3905
Регистриран преди: 18 години

Мнение DETONATOR-M17 години

А игра със Соник?
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Аватар
The Demon
Мнения: 3910
Регистриран преди: 18 години

Мнение The Demon17 години

me3x написа:
DETONATOR-M написа:АКо се сетят и да правят хубави игри ще е супер
O.TO.GI /2
Panzer Dragoon Orta
Virtua Fighter 4 /Evo
Gunvalkirie
Тези към посредствените ли ги причисляваш?
Последната не я знам , може да е добра. Изключваме 2-рата и 3-тата защото те са си стари култови поредици още от конзолите на SEGA. Otogi май е единственното качествено ново заглавие. Даже не съм сигорен ама май SEGA са му само разпространители. Изобщо ги е хванала безидейноста от както само правят софтуер. В смисъл че разчитат на стари лаври (поредици).

Аватар
Rinaldo
Мнения: 2817
Регистриран преди: 18 години

Мнение Rinaldo17 години

Yakuza
Shenmue
Panzer Dragoon SAGA
SEGA Rally
Shining Forse SERIES
Phantasy STar Series !

and a lot of stuff !

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Мнение BardoSore17 години

Бе SEGA си е SEGA!Трябва да стане някакъв какатаклизъм примерно,че да се спъне,да падне и да не може да стане!

Аватар
Bobi
Мнения: 7233
Регистриран преди: 18 години

Мнение Bobi17 години

The Demon написа: Gunvalkirie


Последната не я знам , може да е добра.
Gunvalkirie беше разработвана за Dreamcast, даже имаше и играемо демо за конзолката, но накрая SEGA сами се порязаха, като теглиха чертата на една камара качествени заглавия, чиято разработка спряха :roll:

Аватар
ZaG
Мнения: 3802
Регистриран преди: 17 години

Мнение ZaG17 години

Не съм запознат си историята на тас компания и затова ми е чудно защо са се отказали след провала на 2 тъпи конзоли и не са направили удар сега за да се върнат , Нинтендо как имаха неуспехи с Н64 Кубчето но те са корави и ни обичат ( и парите ни но най вече нас ) и продължават ( поне мен де ) да ни радват с перфектни конзоли . Лчно мисля че ако Н64 бе със дискове нямаше да е провал и разработчиците нямаше да зарежат куба но това е друга история ...

Аватар
me3x
Мнения: 4122
Регистриран преди: 18 години

Мнение me3x17 години

ZaG написа:....след провала на 2 тъпи конзоли...
:shock: - няква дефиниция охарактеризираща понятието "тъпа конзола" би ли ми дал?
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Мнение BardoSore17 години

ZaG написа:...след провала на 2 тъпи конзоли...
Това,че SEGA не са успяли да превземат по-голям пазарен дял със Saturn и Dreamcast,не охарактеризира продуктите им,като "тъпи конзоли"!Обмисляй постовете си за в бъдеще и не се "изказвай" неподготвен!!!
ZaG написа:Лчно мисля че ако Н64 бе със дискове нямаше да е провал и разработчиците нямаше да зарежат куба но това е друга история ...
:!:

Аватар
ZaG
Мнения: 3802
Регистриран преди: 17 години

Мнение ZaG17 години

Не се наранявайте хора казах тъпи не защото са ( дори да са аз не съм ги докосвал инемога да кажа ) а за да умаловажа провала им , имах предвид че едва ли с провала им са загубили толкос че да немогат да се върнат в бизнеса , явно просто им е умръзнало :-?

Аватар
DETONATOR-M
Мнения: 3905
Регистриран преди: 18 години

Мнение DETONATOR-M17 години

Хубави си бяха конзолите, но с тъпа политика от страна на "Сега".
Нинтендо най-много загубиха от това че са с касетки.
За ПС1 имаше пиратство, но това не попречи да е конзола #1 за своето време!
Интересното е че за Дреиймкаст пиратството беше лесно, но там пък май нямаше брутална подръжка от страна на трети разработчици...мъглива е историята на успеха.Като че ли формулата за успеха на една конзола е именно количеството на заглавия, качеството се променя при количествени изменения.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Аватар
king_of_the_universe
Мнения: 6816
Регистриран преди: 18 години

Мнение king_of_the_universe17 години

DETONATOR-M написа:Интересното е че за Дреиймкаст пиратството беше лесно, но там пък май нямаше брутална подръжка от страна на трети разработчици...
Не само. Лош маркетинг. Пълно разминаване между Сега ъв Джапан и Сега ъв Америка. Хайп около Плей 2 и т.н.
Don't shoot! I'm a human!

Кой е онлайн