Портове, портдължения и портарини

Дискусия за всички и всичко свързано с gaming :)
Отговори
Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Портове, портдължения и портарини

Мнение The Demonпреди 3 години

Вярно бе. Xenosaga-та ни събра на живо и спомогна за разрастването на DOA обществото в България. :D Приносът и е голям.

Подписвайте петицията

http://www.siliconera.com/2014/10/20/pe ... -way-goal/

Трябват 10 000 подписа, а има само 7500 :yes: Всяка една игра с епизоди, заслужава общо издание накрая. Нищо че я съкратиха от 6 епизода на 3.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 3 години

Mоже да се изпиратстват всичките ксеоносаги. Първата е малко сложна за подкарване на двд9 но е възможно преди време я бях подкарал и почти я изиграх. То е ясно пиратлъка е за изиграване ама като ме кефи и искам да си я взема за колекцията не помага.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 10 месеца

StarCraft HD
PC mustard race

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 10 месеца

Най-сетне :)

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 10 месеца

Planescape: Torment: Enhanced Edition Launch Trailer
PC mustard race

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 8 месеца

Пуснали са безплатно порта на Phantom Dust за Xbone и Windows 10:
https://twitter.com/aarongreenberg/stat ... 1383684096

Хватката е, че се играе онлайн.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 8 месеца

Някакви странни работи се случиха с тази игра. Когато нямаха какво да обявят я използваха при анонси. После като почнаха да ги бъзикат, че се тупат в гърдите с порт на игра за първият Xbox, почнаха да се оправдават. Тази игра била насочена към геймърите, не била важна визията, а геймплея. Игра за играчите, не за големи приходи. Майкрософт не винаги прави нещата само за печалба бла бла.

Сега като я пуснаха безплатна, от една страна човек му е готино. Вярно стара игра, но хубавият жест си остава. От друга показват колко действително вярват на "тази аудитория" играчи и на феновете на въпросната игра.... Сигурно си мислят че по-голям смисъл има да подобрят имиджа, че и без това няма да изкарат никакви пари от това начинание. Лошо няма, безплатното си е безплатно.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 8 месеца

Inti Creates обявиха Azure Striker Gunvolt: Striker Pack (1 и 2 част в едно) за Switch в края на лятото. Ключовата промяна, е че ще са на 60 FPS, вместо 30 и пакетът ще включва и всички DLC-та.

Отделно, нов Mighty Gunvolt - Mighty Gunvolt Burst за 3DS и Switch, подобна стилово на първия MG (този път ще се играе само с Beck от Mighty №9 и Gunvolt), но с промени в графиката и геймплея.

I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 7 месеца

PC mustard race

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 седмица

Вече не се пише в тази тема, вероятно защото в последно време ни заляха с портове. И май ни удавиха.

През вече далечната 2011 (първа страница на темата) хич не се гледаше с добро око на практиката да се сурвака за претоплени манджи, но покрай настоящото поколение, сякаш вече всички са се примирили. Вижте даже какъв фурор предизвиква машината за портове Switch.

Какво стана :/

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju1968преди 1 седмица

Портовете при Суитча са с една идея по-оправдани от тези на другите конзоли, защото формата на новата конзола позволява различен тип геймплей. Всяка WiiU игра за Суитч би била свежа и нова. Ако до преди година си седял вкъщи да я играеш, сега можеш да го направиш на практика навсякъде.

Аз обаче не смятам да подкрепя тази практика и не мисля да купувам игри, които вече съм играл на предна конзола.

Разбирам защо се правят ремастери, напълно логично печелившо бизнес решение е, но аз гласувам с портфейла си и гласът ми за сега е “не” на стари игри в нова опакова. Това е една от причините да не разбирам врявата по виртуалната конзола. Не ми липсва. Играят ми се нови съвремени неща.

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост