Портове, портдължения и портарини

Дискусия за всички и всичко свързано с gaming :)
Отговори
Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: Портове, портдължения и портарини

Мнение king_of_the_universeпреди 5 години

epedos написа:
Bobi написа:Джинджипльок, миризингъл :roll:
Дори на "фошизъл" намери българския вариант - джинджипльок :yes: :D
:yes:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 5 години

Final Fantasy comes to OUYA
This morning, we are honored to announce that OUYA is partnering with Square Enix to
bring you one of the most beloved franchises in gaming -- Final Fantasy. We will kick this off with Final Fantasy III, which will be a launch title on OUYA.
Шест години след порта за DS...
PC mustard race

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 5 години

Шест години по-късно не го прави по-малко добре като идея. Аз нямам нищо против да имаме Final Fantasy игри за тая конзолка. А специално портовете за DS бяха доста добри, аз много им се накефих. Тъй, че за мен това е добра новина! Още повече, че вероятно аз ще подкрепя конзолата ако успее да стигне до пазара купувайки я.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 5 години

Taзи игра я пуснаха преди година-две за iOS, колко му е да я направят и за Android. Изглеждаше с графиката нa DS, на снимките които съм гледал. (в смисъл не е римейк, само резолюцията е по-голяма) И все пак си е новина - Първо j-rpg. Да се надяваме, че това е само началото. :)

Потребителски аватар
werk
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение werkпреди 5 години

A дано :yes: Ако всичко е успешно ,ще си взема тази конзолка преди новия ген поради цената :mrgreen:

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 5 години

Играта я има доста отдавна в Google Play. Нормално е Android устройство да я поддържа. Кое му е "honored" не знам.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 5 години

То я има за андроид :D. Meн лично ме дразни дизайна на човечетата в дс портовете, надявам се да не са същите.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Егати, ФФ-тата ги преиздават почти всяка година... :?

Пак ли, бе?! Докога, бе?! :facepalm:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 5 години

Докато си ги купувате :) Винаги съм бил с две ръце за преиздаването и портването на игри. И с нула лева. Някак си ми е готино да мога да изиграя дадена класическа за мен игра без да ровя и да се ръся сума ти пари за някоя ретро конзола. Не виждам защо някой би бил против това... още повече ако не ги купува.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 5 години

FFIII играх някъде 7-8 часа и прецених, че ще е табличен бой и грайнд фест до края, след което я зарязах. Греша ли?

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 5 години

Не.
Ама не са тези причините.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 5 години

@Jim Raynor си прав донякъде, но независимо от това играта просто си заслужава да се изиграе с цел да видиш откъде започва целия тоя жанр сам по себе си. Тя не е и особено дълга реално погледната, но човек малко се лута и понякога се набутва на места дето не са за неговото ниво все още ;). Аз я изиграх на DS-а и честно казано останах доволен - но не така доволен както останах от FFIV де.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Jim Raynor написа:FFIII играх някъде 7-8 часа и прецених, че ще е табличен бой и грайнд фест до края, след което я зарязах. Греша ли?
Грешиш, че я зарязваш. :lol:

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 5 години

Пък аз чакам FF7, някой знае ли дали има планове за порт на тази игра. Знам че заслужавам да бъда пребит с камъни
задето не съм я изиграл ама кво да се прави :D
PC mustard race

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 5 години

Аз я мъчих малко миналото лято, ама някак си не ме разтърси... трудно преглъщах кубчетата, иначе атмосфера, история, музика, фонове - всичко е супер яко.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 5 години

June 26, 2012
Final Fantasy 7 HD, or any Final Fantasy 7 remake for that matter, won't be developed anytime soon. Square Enix CEO, Yoichi Wada, detailed the specific conditions needed for him to allow the production of a remastered FF7. Square will only make a Final Fantasy 7 remake once they've made a FF game that has surpassed the quality of the original Final Fantasy 7. That's a pretty tall order to fill.
Аз също не съм я изиграл макар че 40-тина часа имам в нея само че играх PC версията и някъкъв особено злостен бъг ме пречупи. Гледал съм обаче как се изиграва цялата в местния клуб на PS1 и съм давал акъли защото човека който играеше грам английски не знаеше със всичките последствия от това. Не знам дали се брои това :)

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 5 години

FF7 всъщност е единственото FF, което ми хареса истински и го слагам до най-великите заглавия. Изиграх и 8,9,10, 13 и част от 12, но никое не ме грабна, може би само градовете от фф9, които бяха като от приказка, адски красиви.
HD порт няма смисъл, играта е за пълноценен римейк. Щом няма да е скоро ви съветвам да я изиграете, има и доста мощни странични босове, които не съм минавал, но си взех официалния гайд (доста ценно издание от 1997 година), така че мисля да мина в детайли всичко.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 5 години

andycole написа:FF7 всъщност е единственото FF, което ми хареса истински и го слагам до най-великите заглавия. Изиграх и 8,9,10, 13 и част от 12, но никое не ме грабна, може би само градовете от фф9, които бяха като от приказка, адски красиви.
HD порт няма смисъл, играта е за пълноценен римейк. Щом няма да е скоро ви съветвам да я изиграете, има и доста мощни странични босове, които не съм минавал, но си взех официалния гайд (доста ценно издание от 1997 година), така че мисля да мина в детайли всичко.
\
Пробвай тактикс, също гледам че си пропусна 6 което си е направо за срам. ФФ6 е наистина величествена игра и е много по добра от 8, 10, 12, честно казано и от 13 повече ми харесва като стори. Съмнява ме да не е по добра и от 7, според това което съм играл от нея.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

ZaG написа:
andycole написа:FF7 всъщност е единственото FF, което ми хареса истински и го слагам до най-великите заглавия. Изиграх и 8,9,10, 13 и част от 12, но никое не ме грабна, може би само градовете от фф9, които бяха като от приказка, адски красиви.
\
Пробвай тактикс, също гледам че си пропусна 6 което си е направо за срам. ФФ6 е наистина величествена игра и е много по добра от 8, 10, 12, честно казано и от 13 повече ми харесва като стори. Съмнява ме да не е по добра и от 7, според това което съм играл от нея.
Е, ФФТактиксът е Тактикс Огре под ФФ-дрешки, т.е.не е баш ФФ-игра. ФФ6 е много добра (втора в моята ФФ-класация), но там има една простотия: не знаеш в кой момент кой герой ще те зареже за определено време. :-x Вместо тунелните ФФ-та със сополиви, цивриви, досадни, гадни хлапета, нека Ск-Е най-после направят пълнокръвни римейкове на 6 и 7, ама явно те са много по-трудни за създаване от поредното тунелно ФФ...:roll:

А ФФ7 е единствената ролевка, която съм превъртал повече от три пъти. :lol:

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 5 години

Човека по-горе ясно каза какво търсят - печалба. А печалбата в случая не зависи кое е сложно.

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост