Fighting games

Дискусия за всички и всичко свързано с gaming :)
Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Fighting games

Мнение The Demonпреди 3 години

Знам ли, може би има предвид Ikaruga, Radiant Silvergun, някои от булетхел шутерите. :) Я пробвай да минеш с един жетон 2 нива на Икаруга. Аз колкото и да се опитвам умирам някъде по средата на второто. Възможно е разбира се, даже и цялата. Ама е много хардкор. Тия Aerofighters и други шутери за Saturn, бяха доста по достъпни и повечето се стигаха до последния бос само с няколко продължения. В Икаруга продълженията не ти помогат особено, ако не си във форма и си забравил как се играе. А Radiant даже май имаше RPG елемент егати. :) Просто геймплей механиката на старите беше по изчистена. Игрите бяха трудни, но правилата бяха ясни.

За Fighting-ите... прекалено много неща има Blazblue. Даже Persona Ultimax почна да я настига. Ако пропусна да ги пускам тия игри една седмица, после трябва да минавам туториала задължително, за да се подсетя какви неща имаше и как се правеха. Не е хубаво и да са прекалено прости. Може би проблема е в мен, че не мога да отделям внимание само на 1 игра. Обичам да има разнообразие.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 3 години

Aerofighters 1 и 2 ги превъртам с 1 живот, Strikers 1945 , plus и Strikers 1945 2 и тях :crazy: Ама на и на двете поредици третиче части най-много до трето ниво съм стигал с 1 живот.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 3 години

RRSunknown написа:Aerofighters 1 и 2 ги превъртам с 1 живот, Strikers 1945 , plus и Strikers 1945 2 и тях :crazy: Ама на и на двете поредици третиче части най-много до трето ниво съм стигал с 1 живот.

Аерофайтърс са на СНК, Страйкърите са на Капком, я пробвай нещо на Кавия да минеш с един жетон! :lol:

По темата, аз ще заебавам СФ4 (сто неща на по два бутона, ебати) и ще захвана по-сериозно Блазето и Персонката. :yes:
Последна промяна от king_of_the_universe на 29 яну 2015, 21:15, променено общо 1 път.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 3 години

Какво е Кавия?

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

RRSunknown написа:Какво е Кавия?
Кавия е грешка на езика, имах предвид Кейв, макар и Кавия да имат игри с шут 'ъм ап елементи. Кейвът пусна дузина корави самолетчета за 360, които дори не бяха метнати на Плей 3, камо ли да излязат извън Джапан (наложи се да импортвам за японска конзола). Но егати цените, честно! :D

http://en.wikipedia.org/wiki/CAVE_%28company%29

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Cavia направиха един супер здрав и оригинален екшън, който изиграх миналото лято. Такава игра няма да направят и след 10 години. :D С най-мощните магии, събаряш сгради, буташ небостъргачи... целото ниво става в руини. Не можеш да минеш напред заради парчетата бетон и трябва да ги разхвърляш с други магии. Изобщо тотална лудница. :mrgreen: Ама това е друга история.

Но главната идея ми беше, че ако поканиш приятел му казваш "Това е за стреляне, това е за бомби" и почвате. На икаруга трябва да обяснявам "С това се стреля, с това си сменяш цвета. Като стреляш противоположният цвят си по силен, обаче ако стреляш поредни от същият цвят правиш chain.... " и някъде там спират да ме слушат. А веднъш се опитах да обясня на един BlazBlue и още на 5% ми каза "Да, да, давай да почваме" :D Просто материала за обяснения е толкова голям, игрите имат дълбок смисъл и ти трябват десетки часове за да ги разбереш. А и най-вече тренировки де, без тях не може. :)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

The Demon написа: А веднъш се опитах да обясня на един BlazBlue и още на 5% ми каза "Да, да, давай да почваме" :D Просто материала за обяснения е толкова голям, игрите имат дълбок смисъл и ти трябват десетки часове за да ги разбереш. А и най-вече тренировки де, без тях не може. :)
Да си беше взел Блазето и Персоната за Плей 3, щяхме да цъъъкаме ли, цъкаме. :roll:

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Сега ще "тренирам" на бокса и ще си отключвам ъчийвмънти, а като я пуснат дигитална за 10-15 лв на ps3, може да си я взема да поцъкам с обществото там. :) Просто ми се искаше да ги имам физически за Бокса. Persona-та е една от последните файтинг игри които ще излязат. А и тъкмо сега ще имаме повод да направим някое живо събиране без лаг. Сигурно от 1 година не сме се виждали. Като ти дойде виж колко яко са направили онлайн фунциите. Можеш да се аднеш в листата за чакане на Ranking match, да си излезеш и да правиш каквото си поискаш из играта. Когато има човек ще те уведоми, дори да разглеждаш галериите примерно. P4A куцаше много в това отношение, но в Ultimax-a са го оправили напълно. Всякаква информация и статистика ти се записва в самата игра. С кой си играл, кой ти е приятел, кой съперник, кой враг... Според мен тази игра трябва някакси да я пренесат на новите платформи, както направиха с BlazBlue. Не трябва да умира на това поколение.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 7 месеца

king_of_the_universe написа:
преди 8 месеца
И да си кажа, че за мен най-очакванaта игра след Е3 е Dragon Ball Fighter Z.
Съвсем скриха топката на Capcom и Marvel и Capcom.
Даже за мен, дето от всичко най-много съм играл MvC, нямам голяма поносимост към Dragon Ball и почти не пипвам тупалки в последно време.

:hype:
Arc System Works :bowily:

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 7 месеца

Така се получава когато нещата отиват в правилните ръце.

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 2 седмици

Вземах играта. Нямам много идея какво се случва и ми е объркващо с тея лобита... ама играта е лудница!

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 1 седмица

И аз я взех! Това е DBZ играта за която си мечтах като дете. Жесток фън за 2 уикенда потроших 40 часа в нея. Хем е яка файтинг игра хем е яка DBZ игра, чудесно са се справили.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 1 седмица

Тея лобита как работят. И валутите също.
На мен ми се искаше да е като обикновена файтинг игра. Избираш герой и с това приключва всичко.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 1 седмица

Лобито е просто по фенси меню - разкарваш се из него и си избираш режим на игра. Може да натиснеш L2 и ще ти излезе стандартно меню което ще те телепортира на мястото на режима който искаш. Валутите до колкото помня имаш нормални Зени, с тях купуваш нормални капсули от които ти се падат златни зени (и разни други глезотийки) и съответно със златните зени можеш да купуваш някакви други по фенси капсули.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост