Gamers' Workshop

Дискусия за всички и всичко свързано с gaming :)
Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 10 години

Отново благодаря за фийдбека! Наистина ще съм много признателен на всички, които четат списанието и пускат по едно кратко анализче с нещата, които са им направили впечатление, било то положително или отрицателно.
Относно дизайна на статията за БГ гейм дивелъпърите - ами аз още докато го правех, бях наясно, че е малко противоречив. На мен честно казано ми харесва как се получи, за разлика от Elveon-а например. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 10 години

Jeru написа:Отново благодаря за фийдбека!

Jeru, това в превод на български език ОТЗИВ ли означава? :wink:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 10 години

Bobi написа:

Не, означава "обратна връзка". Отзивът е реакция спрямо ПРИЗИВ. :wink:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

king_of_the_universe написа:
Bobi написа:

Не, означава "обратна връзка". Отзивът е реакция спрямо ПРИЗИВ. :wink:
Аз зная какъв е буквалният превод, но Jeru се изрази неправилно в случая. :wink:

Потребителски аватар
sordid
True Gamer
True Gamer

Мнение sordidпреди 10 години

Определено най-доброто геймърско списание в България. Имам дузина броеве, но последните няколко месеца пропусках да си го взема като причината е, че стоя без работа и по цял ден си драпам гъза :lol:

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Изображение

Покрай сухите летни месеци пропуснахме един брой, аз пък пропуснах да направя анонс за последния такъв... :oops:

Та... новият брой трябва да е на пазара на 21ви (петък). Не гледайте че корицата зеленее, нещо се бъгва като я ъплоудна. Иначе е муцка. :D

Ето какво ще може да намерите в GW 33:

Подробен обзор на тазгодишния Games Convention, от Мед (посетил изложението) и Коралски.

Прегледи на BlizzCon и QuakeCon от ShadowTrance и AlDim.

Масивно превю на Fallout 3 и две по-малки на Blacksite: Area 51 и World in Conflict.

При специалните фийчъри ще намерите:
Cosplay - от мен и Snake
БГ Гейм Индсутрията - BGMAFIA от ShadowTrance
Диагноза: Achievement Hunter - от Snake & Doomy
Aniventure 2007 - от мен

Ревюта:
Чудовищно-колосално ревю на BioShock. Автори - Snake, Doomy и SHRAiK. И по едно "второ мнение" от Koralsky и Roland.
Stranglehold от Snake
Blue Dragon - списан от KillaH a.k.a. king_of_the_universe
Medal of Honor: Airborne от Koralsky
Loki разнищен от SHRAiK
Shin Megami Tensei: Persona 3 - ревюирана от обичайният заподозрян SMT гийк - моя милост
и още - Obcure II, Medieval II: Total War Kingdoms, Stuntman: Ignition, Skate, Heroes of Mana, Guild Wars: Eye of the North, Civilization IV: Beyond the Sword, MotoGP 07, Lair, The Sims 2: Bon Voyage, A.I.M. 2, Blazing Angels II: Secret Missions of WWII и Final Armada.

VS - "Минаване на транзит" срещу "неминаване на транзит" или иначе казано - струва ли си да разнищваме до край игрите в търсене на всеки забутан сикрет и изследването на всеки квадратен сантиметър.

Профил - Irrational Games / 2K Boston

В кино-рубриката може да намерите прегледи на - Day Watch, Hairspray, Knocked Up и Fantastic 4: Rise of the Silver Surfer.

Ревюираното аниме този брой е феноменалният Death Note.
Изображение

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 10 години

Тоя брой изглежда ще е супер як !

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 10 години

Офф:

Хората обичат върсъсите. Винаги крайните твърдения не са вярни, ама...Шоу да става. :roll:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 10 години

Звучи невероятно!! От няколко месеца не го бях купувал, но като гледам какво сте подготвили пак ще почна :D .
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Мнение Sathпреди 10 години

Та... новият брой трябва да е на пазара на 21ви (петък).
Та...21 сме, броя излезе ли вече, или ще се чака до понеделник? :-)

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Packs написа:
Та... новият брой трябва да е на пазара на 21ви (петък).
Та...21 сме, броя излезе ли вече, или ще се чака до понеделник? :-)
:( :( :( За съжаление чак понеделник ще сме на пазара. Отново сменяхме печатницата и те разбира се не пропуснаха да се издънят още първия път. :-?
Извинявам се от името на целия екип за забавянето, макар и да е по независещи от нас причини.
Изображение

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Да,днеска го търсих на няколко репа ама го нямаше.Карай,до понеделник не е толква много :)

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Взех го.Видях статията за анивенчъра :yes: Четох и тази за bioshock ,яка е определено. Видях и там за някакви gamerscores ,които имало за x360 игрите.Яка идея е тва нещо,ама не е желателно човек да се зарибява с тва...Като имам време ще разгледам списанието по-подробно.

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мда, на пазара е вече.
Ще съм благодарен, който го вземе, да сподели впечатленията си тук.
Изображение

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 10 години

Няма да е лошо,ако Jeru напише,някоя и друга дума по въпроса!
От известно време не си купувам списанието поради собствени съображения,но ми стана тъжно.Дано екипа има идейни бъдещи планове,макар да се досещам,какво може би ще стане.

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Нямам регистрация там и не ме пуска да видя. Някой може ли да копне един цитат от писаното там? :roll:

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Другата тема честно казано не ми се чисти. Също мисля и тази да не остава отворена за дискусии, въпреки че със сигурност това което ще кажа сега е повече от важно и вие ще имате желание (а и право) да обсъждате. Но не тук. Не сега. Както споменах и в другата тема - омръзнало ми е от конспирации. На останалите - два пъти повече, аз съм търпеливия в екипа Още повече ми е писнало разни субекти да идват и да се изсират на метеното, ей така, за спорта. А тук ще имат много поводи да го правят, тъй че не мисля да им позволявам да злорадстват на тези форуми.

Започвам с новината (ТМ). Декемврийският брой на Gamers' Workshop ще бъде последен. Да, чували сте го и друг път, но този път, поне на този етап и в този си вид списанието наистина спира да излиза. Слагаме край на 9 годишна история. История която сигурно е оставила своята следа в накои от вас (за себе си зная със сигурност и изобщо не се наемам да се наричам част от нея, дори като фен списанието означаваше много за мен самият). История която премина през толкова премеждия, че няма как да завърши с абсолютен хепи енд. Още по-малко да продължи вечно. Причините за това решение на колектива са много, повечето са явни, някои не толкова. Всичко за "края" на Уъркшопа ще научите в последния брой.

Знаете ли обаче какво ми прави впечатление? Не пиша горните редове с тъга. Защото списанието бе до тук - факт е. Но не и ние. Не и вие. Не и всички заедно. Ослушвайте се, озъртайте се пък знае ли човек - може скоро да се видим пак, под друга форма, в друго време, но пак същите. Защото Уъркшопа не са страниците и кориците. Уъркшоп е една идея, която независимо от името и формата си ще продължава да живее. Спомняте ли си какво казва V (от V for Vendetta) за идеите - те са неразрушими. Те нямат граници и не могат да умрат. Не и толкова лесно. Докато ни има нас и вас Уъркшопа ще го бъде. Просто не в този формат който познавахте до момента. Наистина ми се ще да дам повече подробности - както за причините да се откажем от поддържането на списанието, така и за бъдещето. Зная че ви писна да не ви се казва всичко, но е неизбежно. Не ми пращайте лични съобщения, колкото и да ми се иска не мога да ви отговоря на този етап. Просто изчакайте броя и може би голяма част от нещата ще ви се изяснят. А дотогава ние се залавяме за работа. Идеята Уъркшоп не спира до тук, но историята на списанието върви към своя край, а ние всички искаме да напишем последната глава такава каквато трябва да бъде - смазваща. Защото вие го заслужавате. А ние го можем.

Съжалявам че за пореден път аз съм лошият вестител, но такава е ситуацията. Не унивайте обаче, помнете списанието с хубаво и очаквайте последният му брой някъде към средата на декември. Когато имаме готов анонс ще бъде пуснат и там ще можем да подискутираме ситуацията. Но не и сега, приятели. Не и сега.

От мен и екипа толкова засега. До съвсем скорощни срещи

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Май само WC Mania са вечни... :roll:

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 10 години

Отиде си добрата идея пичове.
Знам, че повечето не харесват ГВ и екипа му,
но трябва да се призне че се стараха хората.
Стана ми тъжно за приятелите.

Май ще окачам ръкавиците на пирона.
Един админ по-малко :)
Сума ти време в тоя форим, че и в някои други.
Стига ми толкова.

сега е момена да отваряте шампанското.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост