Коя е последната добра игра, която си играл?

Дискусия за всички и всичко свързано с gaming :)
Отговори
Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Re: Коя е последната добра игра, която си играл?

Мнение DETONATOR-Mпреди 9 месеца

Halo 5: Guardians
Изображение

Изиграх кампанията и честно казано й давам нещо като 7/10.
Стрелбите, оръжията, арените, нивата - всичко си е там и няма изненади. Което е и проблема на играта.
Историята е покъртително неясна през повечето време, а като се изясни се оказа, че е плитка.
Няма разнообразие откъм геймплей. Героите са с хубав дизайн, напращели едни такива от тенекия и сай-фай.
Ама батко Мастър Чийф се чувства като гост в собствената си игра. Странна хава.
В крайна сметка, обаче, се играе плавничко мазничко и прилепкавичко. За мазохистите има там някакви убер трудности, където
AI-то е толкова тегаво с имбавоста си, че се чувствай като в руски пиратски ЦС съръвър. Мерси - изпрасках я на нормал.
Като свършват нещата, май ще има и Шеста част. Дано я набият на Скорпио, че тука алайзинга осира добрия дизайн на нивата.
И да вземат да я направят като хората, че почват да мязат на бънджи, а им е едва второто Хейло.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 8 месеца

INSIDE
Изображение
INSIDE и от игрите, които като приключат, чувстваш и тъга и удоволетворение. Хем ти е хубаво, че си изиграл баси яката игра, хем ти е малко тъпо, че е приключила.
За мен като изживяване е GOTY на стероиди, тичаща пред конкуренцията с две обиколки напред.
Като изпълнение е инди игра, ама правена от можещи типчета, които ги е шибнал някакво гениално вдъхновение и за щастие са имали и бюджет, та не се е наложило да правят дизайн на геройчето от три пиксела.

INSIDE пробутва всепоглъщаща атмосфера на тайнствен и жесток свят. Няма кьорав туториъл и при все това ти става ясно какво се иска о теб. Играта започва просто с това как момченце с червена тениска тичка напред и свършва също така неочаквано.
Без обяснения, без стена от текстове. Евалла. Светът е бая подтискащ и лъха като стил на Limbo.

При все че механиките са общо взето две - дърпане и скачане тия момчета са успели да доставят разнообразни и в повечето случаи приятно балансирани загадки.
Откъм слабости мога да кажа, че е кратка - три-четири часа и дотам.
Освен това можеше да оставят малко играча да реши как точно да се оправя с пъзелите.
В случая, ако не я играеш точно както са я предвидили да се играе, че дори и с тайминга на скоците барабар, просто нещата не се получават.

Абе победа е - 9/10, че защо не и 9.5/10.

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 8 месеца

И аз да се включа с един пост за игрите, които изиграх през последната половин година.

Bloodborne 8.5/10

Играта е моднат дарк соулс без блок със щит, за сметка на dodge-а + огнестрелни оръжия. Механиката с възможност за възстановяване на част от кръвта, която са ти взели ако атакуваш почти веднага е доста интересна и придава някакво разнообразие. Удължаването на оръжията - за достигане на по-далечни цели за сметка на скорост също е интересно. Тук оръжията, броните и пръстените са мноого по-малко от дарк соулс.
Страхотен арт и сетинг, викторианската атмосфера , градове и замъци са супер. За сметка на това локациите са по-еднотипни в сравнение с дарк соулс. Неприятно впечатление ми направи, че дори ако се замоташ и намериш някой по-забутан и интересно сложен предмет, го няма същото усещане за възнаграждение като от дарк соулс игрите - повечето предмети са до голяма степен безполезни.

Dark Souls 3 8/10

Играта е супер, трудна олд скул игра, но геймплейно да не е мръднала от demon`s souls, който е на 10 години .. не благодаря. При някои босове локването с R3 ми действа като извъртане на камерата, ако съм малко по-далече и не може да локне, а нямам никаква индикация за това. Много дървен момент. Анимациите на оръжията са същите като в dark souls 1/demon`s souls. Играта е различна от dark souls 1 с това , че е напълно линейна. Тук поне не може да попаднеш някъде, където си прекалено силен или прекалено слаб и да си счупиш играта. Вече няма ъпгрейд на брони, опростено е и че имаш само 1 ковач, за разлика от 3-4те в dark souls 1 , които ти крафтват определени предмети.
Графиката, атмосферата и разнообразието от врагове са плюсове. Една от малкото новости е допълнителния специален удар за всяко оръжие. Прекалено малко... Имаше и 1-2 момента в които from software в опитите си да елитарничат направо са стигнали до аматьорщина. Общо взето играта е линеен орязан дарк соулс 1, но с по-добра графика. Въпреки че съм критичен не значи че не е добра, препоръчвам я на всеки олд скул конзолен геймър, просто очаквах повече. Btw скритото драконовско ниво е категорично най-впечатляващото в играта, там направо ми напомня като атмосфера на shadow of the colossus/last guardian.

Uncharted 4 8.5/10

Това е може би любимата ми блокбъстър поредица. Най-впечатляващата визуално игра за ps4, някои сцени са направо фотореалистични. Вече не е толкова коридореста като 2 и 3, има геймплейни новости като постния стелт, куката, колата шиповете за катерене и прочие. Наистина по-широките нива дават повече свобода. Екшънът и моментите със стрелба са доста по-малко от 2 и 3. Също и като локации е много по-еднотипна от 2 и 3, където чак се бяха изхвърлили и Дрейк обиколи целия свят. Сюжетът - отново е прекалено дисни, но с много по-малко приключенски дух и някои разочароващи моменти и отсъствия. Мултито като гледам яко са го орязали откъм режими и опции спрямо 2 и 3, но ще ги пускат нещата постепенно като безпатни или платени длц-та. Поне движи с 60 кадъра, беше sub 1080p, но след пс4 про пача вече си е full hd 1080p за сметка на поорязана графика. Искаше ми се да я има тази опция и за story-то.

Infamous: Second Sun 7.5/10

Open world игра, но с много по-зарибяващ геймплей от повечето представители на жанра. 2 ми хареса повече обаче. Уж е един от добрите примери за пачната ps4 pro игра.

Ratchet & Clank 7.5/10

Римейк на 1вата част. Някои нива + анимациите на героя са направо като от Pixar филм. Хареса ми огромното разнообразие от оръжие, както и тотално различните им функции. За съжаление историята е много скучна, а кът сцените са директно взети от филма. Сравнение с Jak & Daxter е трагедия направо, интеракцията между Рачет и Кланк е нулева.Някои от нивата са и доста постни и има голям контраст между изпипаните такива, и коридорите с квадратни помещения и квадратни кашони. Отново игра с PS4 Pro пач, който я правел доста по-добра.

Killzone : Shadow Fall 7/10

Дори и близо 3 години след излизането си играта е много впечатляваща визуално. Много ме кефи сай фай сетинга. OST-то е едно от най-добрите, на които съм попадал скоро. Геймплейно обаче е дърво, като поцъках Titanfall 2 наскоро Killzone ми се вижда шутър за бедни. Killzone 2 и 3 определено ми допаднаха повече.

Devil May Cry HD Remaster (ps4) 8/10

Цъкаше ми се класически хак енд слаш с 60 fps. Очаквах геймплейно да е много по-зле, предвид че е правена от Ninja Theory, но бях напълно опроверган - геймплеят е супер ! Огромно разнообразие от движения и удари, бесен екшън... На места е малко неудобно че трябва да държиш 3 шифта + да помпаш лицевите бутони и l3 и r3, но се свиква. Много ми допадна и ost-то, както и нивото в дискотеката. Адски впечатляващо е, а визуално ми напомни на режима със зоните от Wipeout HD/Fury.

В момента цъкам безбожната японска сопа The Evil Within, кооп стори на Dying Light Enhanced Edition с Epedos и Niki и Titanfall 2 мулти и стори едновременно. След това мисля да започна Deus Ex Mankind Divided.

Абе покрай зимата, болестите и висенето вкъщи е време за сериозни гейминг сесии :)

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 8 месеца

Трябва да се жертвам да изиграя Souls серията барабар с Bloodborne, ама в другия живот.
Предпочитам да жулна лека кашонеста тояга като Quantum brake, която най-сетне приключих.

Изображение

Сюжетът е написан приятно като има и сериалчета между по важните чаптъри, дето допълват историята.
В някои моменти може да се избира каква посока да поемат събитията, което се има отклик по-натам.
Наели са средно неизвестни актьори, като нашия човек в началото ме дразнеше ама после или свикнах или той нещо се разви.

Сраженията може да не са чак толкова много на брой, но са интересни и разнообразни. Кампанията се опитва да е интересна.
Има супер яки ефекти на времевите рифове и смущенията на чупещ се континуум.
Абе 7/10.

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

The Evil Within (PS4) 7/10

Реално всяка оценка от 6 до 8/10 би била оправдана. Пропилян потенциал отвсякъде.
Все пак - ако на някой му липсва типична олдскул конзолна игра (Evil Within си е направо ps2 gen до голяма степен) с много скриптирани и разнообразни моменти с разнообразен геймплей, но и тонове недостатъци - съветвам да се изиграе Evil Within, знам че след първите 2-3 чаптъра на повечето геймъри би им се искало да зарежат играта, но това би било грешка(аз самия почти я бях зарязал на 3ти чаптър).
Ще драсна по-дълго мнение в темата за играта.

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 8 месеца

andycole написа:The Evil Within (PS4) 7/10

Реално всяка оценка от 6 до 8/10 би била оправдана. Пропилян потенциал отвсякъде.
Все пак - ако на някой му липсва типична олдскул конзолна игра (Evil Within си е направо ps2 gen до голяма степен) с много скриптирани и разнообразни моменти с разнообразен геймплей, но и тонове недостатъци - съветвам да се изиграе Evil Within, знам че след първите 2-3 чаптъра на повечето геймъри би им се искало да зарежат играта, но това би било грешка(аз самия почти я бях зарязал на 3ти чаптър).
Ще драсна по-дълго мнение в темата за играта.
И за мен играта е 7.5 и съм изразил къде и е проблема в прилежащата и темата.
Все пак не мога да повярвам, че нърдове в този форум се отказват толкова лесно и не могат да оценят заглавие дизайннато в духът на игрите от PS2 ерата.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 8 месеца

След близо 2-годишно отсъствие се разписвам в тая тема и аз. Не съм се скъсал да играя, но ще карам по спомени и на 5-та скорост за игрите, които играх от началото на годината, та дано не съм прекалено хаотичен в мислите си:

Dark Souls 3 - 9/10
Ами само един голям минус - не е Dark Souls (1). Страхотна във всяко едно отношение, но ми е втората Соулс игра и определено страда от линейност, което отнема от най-големия чар на единицата - изследването и решението за последователност на атакуване на зоните. Локациите иначе бяха достатъчно разнообразни и разчупени. Трудността на играта беше добра, в никакъв момент не ми е била лесна, за разлика от ДС1, където претичах последните няколко боса. Тук знаех и как да го избегна все пак. В някакви моменти даже има заключена врата, без да има пряк достъп от нея до зоната, в която е необходимия предмет, който пък е в 3 зони назад. Бели кахъри, но тези неща, както и че имаш хъб до който всеки път ходиш за пазаруване и ъпгрейд, което те откъсва от света са си неща, заради които ДС1 никога няма да бъде задмината. Скила на оръжията почти не го ползвах, освен за боса, за който са нужни и на още 1 място максимум. Все пак похвално, че има доста разнообразни нови идеи за босовете, като всеки има 2 фази, а някои са по-скоро пъзели, отколкото скил изпитания. И да, много ясно, че бих всички, ето и видео на битката ми с Кинга, щото знам, че ще има невярващи. :lol:

Uncharted 4 - 8/10
Прекалено safe. Даже не е и още от същото, щото ми липсваха епичните скриптирани моменти. Имаше 2 и бяха в един чаптър.
Сторито пък беше по-мудно, уж улегнало, но Дрейк правеше всичко насила. Геймплейно - почти никакви нови архетипи врагове, язък за по-големите зони, като са празни. Само куката вкарва леко разнообразие, без да е кой знае какво нововъведение. Доста съм разочарован като цяло, но става за 1 път, а и няма как да дам по-ниска оценка на такъв финален продукт.

Guacamelee - 9/10
Перфектна бойна система с механики които намират доста идейно приложение и в платформинга. Много добро въвеждане и представяне, което също е важно, за да не те връхлети всичко накуп като команди и механики. В кооп я пръснахме на едно сядане и бяха забавни 7 часа. Минус 1 единица заради това, че арта не е съвсем по мой вкус, както и не достатъчно ангажиращото стори, макар че поне беше забавно.

Gone Home - 5/10
Абсолютната тъпотия. Заспах буквално няколко пъти докато играя, а не бях сам даже, но няма да посочвам имена, че е от форума и да не тръгнат слухове... :lol: Не виждам причина и преди 10г тая "игра" да има по-висока оценка. Blood Ties DLC-то на Rise of The Tomb Raider е опит за подобно разказване на история, но от трето лице и е същата дължина и си струва повече от това. П.с. много ѝ давам, ама да речем, че по 1 единица за всеки от 5-те човека, които предполагам са я правили. Много им е!

Rise of The Tomb Raider + Blood Ties DLC + Baba Yaga DLC - 8/10
30 часа ѝ отделих, 86% complete. Сторито - безлично, почти го няма. Локациите са няколко, но сравнително еднообразни, което е проблем и на първата. Но геймплейно доста ме зариби - скъсах се от обикаляне, играх я на Сървайвър и това ме спаси да не ми беше кой знае колко трудна, понеже имах винаги материали за крафтване на патрони, аптечки, бомби и тн. Разбира се хайлайта на играта са 10-те гробници, които са опшънъл за съжаление, но предлагат между 10 и 20минути енвайрмент-пъзел геймплей със награда специален скил към дървото на Лара и така разчупваха еднообразието на останалата част от играта. Имаше и няколко доста зрелищни момента, повече на брой от (двата при) Ънчартед, но не толкова яки. Последната бие и по стори, макар и нейното да ми беше скучновато. Може и да не ви хареса, ако предната не ви е харесала, но си струва да ѝ се даде шанс.
Много ми се искаше да е нещо повече, (както при Ънчартед 4), но за съжаление - толкоз.

Titanfall 2 - 9/10
Кампанията не съм я пускал, но съм почти 30-ти левъл на мултито и е доста добро. За мултиплеър екшън, който да поцъквам кежуъл на конзола не мога да искам повече. Единствената ми забележка, е че съм много слаб с контролера. :lol: Оръжията нещо не ме радват, не мога да си харесам още някое. Но титаните са осъм ес фак! Абе да...

The Evil Within
Технически ми беше непосилно да я продължа след 4-ти чаптър, подобно на вас Като я доигая ще пиша повече, ако...

Life is Strange
Не минах и първия чаптър, просто защото се насъбраха много ключови заглавия, та догодина живот и здраве...
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Chakanпреди 8 месеца

Steel Empire (3DS) - напоследък се сцепвам да я играя, врътнах я вече на всичките трудности, чак се изкушавам и някои от по-тегавите ачийвмънти да мъча. Срам-несрам, не съм играл навремето нито оригинала за Gen/MD, нито GBA порта. Тази версия обаче е чудесна - страхотна графика и музика, много приятна steampunk атмосфера и повече от стабилен геймплей. Горещо я препоръчвам.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 8 месеца

Resident Evil Revelations 2 (PS4) - 8/10

Като пич изчаках да вкарат епизодите във физическия рилийз на цяла игра.

Играта продължава добрата традиция на първия Revelations да комбинира леки загадки с чийзи екшън с каки Лари и тук-там ъкейжънъл чийп скеъ, но локациите не ме накефиха чак толкова много като в първото издание. За сметка на това дъщерята на Бари е мега-изрода! :lol: Заслепява беззащитните зомбита с фенерче, след което ги блъска в главата с крик! Като паднат на земята, ги доубива с още по-яростно блъскане с крика! :pls: Да не говорим за stealth kill опцията, която увеличава чистия геймплеен кеф и дава повод за проявата на искрени wtf и гилти плежъ чувства. Не знаех, че може да трупясаш оживял труп само с едно секретно порване отзад!

Както винаги, Raid режима е блъскан до козирката със съдържание, а допълнителен плюс, поне за мен, е опцията за японско озвучаване. Да чуеш бъзици, свързани с първия Рези, на японски - безценно! :) Въпреки скръндзливо късата кампания съм много доволен от Цапцом и даже мисля да ги спонсорирам леко с малко подбран ДЛЦ. Направо се чувствам виновен, че дори физическото копие го купих втора ръка, а играта си струва.

RER1&2 are the true RE! :yes:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Last Guardian - оценка ако работех като драскач в гейм медия - 9/10.
Лична оценка 10/10.

Играта има своите проблеми, но е от малкото игри, в които бих си затворил очите за такива проблеми. Общо взето бих я наредил до Okami, другите 2 игри на Team Ico , MGS1 и донякъде Shenmue-тата като игра с голям емоционален заряд за мен и за които съм пристрастен. Ще драсна повече в темата за играта.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 8 месеца

FINAL FANTASY XV - 7.3/10
Много противоречива игра. На моменти стабилно ме зариби, на други я псувах. Обидно кратка кампания с доста тъпо стори, което е поднесено и слабо заради пейсинг проблемите, породени от опън уърлд частта. А линейната какво безумие е, бедна ви е фантазията. Недъгавия "стелт" ще ми държи дълго време. Геймплейно ми допадна, но всичко се разгръща след финала на играта, като понатрупаш нива и отключиш повечето благини. И пак липсата на контрол на поне кой парти член поне да можеш да му посочиш кого да атакува не си я обяснявам. Най-досадното е като имаш битка с тегав противник и виждаш силната му атака - доджваш я, но тъпаците ти си се навират в него и го ядат. Само грайндене за пари за поушънки те спасява. Съмъните са безумно реализирани. Сайд контента е обиден. Има някои скрити неща в духа на порецитата, като например сикрет дънджъна, до който се стига само с ъпгрейда на колата след финала на сторито, който я прави летяща (има го в трейлъра). Сайд дънджъните ме държаха известно време, минах всичките, но като почнаха долните им заключени нива, които бяха нуквално КОРИДОР > СТАЯ С ГАДИНИ > КОРИДОР > СТАЯ и като вкараха курвенските номера (например 15та поредна стая в дънджън с врагове, които поемат демидж САМО ОТ МАГИЯ, която се харвества от опън уърлда), направо я заебах. В крайна сметка 73часа направих (на 35тия я бях превъртял) - 73/100 оценка :D

The Last Guardian - 10/10
Въпреки проблемите засега ми е любимото заглавие от тоя джен. Но за това са виновни и другите игри ;)
Контроли и камера на пс1 ниво се преглъщат, но е необяснимо как са оставени така. Но отделно някак си имам цялостното усещане е за недоразвит потенциал. Пъзелите са доста простовати, да не кажа отсъстващи. В ICO са по-добре, например. Това са основните ми критики. Като стори е много добре и е супер предадено. Финала доста ми хареса. Визуално на закрито слабее, но на открито е страхотна, а на доста места е направо бижу. Анимациите са толкова яки, че правят играта в движение още по-красива. За животното може да се изпише цяла стена от текст. Как са го програмирали тия уроди не знам, но се държи като истинско и през цялото време имах чувството, че си дресирам котката. И не е кратка - изиграх я на едно сядане, 14ч ми отне. Има трофи за под 5ч, но ми се струва невъзможно, поради тежкия характер на Трико :D Като цяло мога да кажа - задължителна е, играйте я докато е нова. Просто не се правят такива игри.

Life is Strange - 7/10
Яка концепция за връщане на времето, нелоша история и персонажи, леко мех райтинг и всичко леко опропастено от филър "геймплей", който се свежда само до дженерик действия (подай млякото и яйцата) и избори, след което връщане на времето за повтарянето им, като поради последното в нито един момент играта няма чувство за напрежение и наказание за грешките на играча. На мен ми беше скучна и доста по-слабо изпълнена от Heavy Rain, например. В НР първото ми изиграване (с муув контроли) заради фейл в инпута FBI агента умря още от мастития негър в автоморгата, бащата го арестуваха, детето се удави, жената в горящия апартамент скочи от третия и дотам, а убиеца избяга. :lol: Тук нямаме такова нещо, само тийн интрижки и селфита, които писват след известно време. Едва я догирах, насилих се за да видя двата ендинга, само щото сторито не беше толкова зле все пак.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
3pacalypse
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение 3pacalypseпреди 8 месеца

Resident Evil: Revelations 2 - 8/10

Inside - 8/10

The Vanishing of Ethan Carter - 7/10

Brothers: A Tale of Two Sons - 6/10

Snatcher - 9/10
Proud owner of 41 Gaming Consoles

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 8 месеца

Браво, още един фен на Реветата! :yes:

Zenonia (PSP) - 8/10

Непретенциозен, лек и целенасочено забавно-развлекателен японски екшън ролеви хибрид между Диабло и Самън Найтс, с графиката на А Линк Ту Дъ Паст и забавна история тип "Дисгаеа". Геймплеят е измамно лесен и още след първите няколко часа започваш да усещаш коравия, ако не почнеш да усъвършенстваш движенията и атаките на главния пич и ако не внимаваш за запасяване с поушънки. За специалните движения играта точи стамина, която се възстановява с похапване на някаква манджа (взима се като поушънка, но има анимация за похапване). Играта зарибява много бързо и в момента, в който кучето Hotdog ти възложи куест да домъкнеш 7 кокала от 7 скелетъна от първия данджън, просто разбираш колко забава тепърва предстои. Допълнителен плюс: някои от израженията на героите в играта се базират на популярни интернет мемета. :lol:

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 7 месеца

DOOM 2016 (campain) 8.5/10

Изключително приятна кампания. Добре направени механики - стрелба, придвижване, финишъри.
Играе се като Doom, чувства се като Doom и отвсякъде си е един модерен прочит на класиката.
Харесва ми, че така нареченото художествено направление и дизайн са от Doom 3.

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 7 месеца

THE LAST GUARDIAN 9.8/10

Много може да се каже за играта и без да се правя на прекалено ОСТРОумен ще го оставя на професионалистите. Малко по-нагоре бяха казали, че играта е за хора със сърца, е, аз се уверих, че имам такова. Докосва те така както трудно те докосват 90% от игрите излизали в последните над 20 години. Не давам пълна десятка само, защото на моменти ме подразни падането на фреймрейта (играх я на висока резолюция с включен HDR, защото исках максимално красива графика). За мен това е едно от най-добрите и истински преживявания на PS4 откакто се появи на бял свят конзолата. Много съм доволен!

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

The Stanley Parable (PC)
Интересна концепция за игра. Много интересен експеримент.
Хареса ми и я препоръчвам. Изненадва при всяко едно решение.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

The Last Guardian (PS4 Pro Master Race)
Оценка: няма значение от колко нещо си

Не правят вече такива игри, си казах аз докато вървяха кредитите. Истината, обаче, е че никога не е и имало.
Има лека уловка разбира се. За да се насладите на играта, трябва да разберете, че в нея трябва да се справите с управлението на своенравните чудовища Трико, Трики Камера, Трики Управление.

Един съвет - не се бойте да приканвате Трико да прониква в всички тесни дупки (даже има такъв трофей).

Справите ли се с това другото, другото е чиста проба гейминг фелацио.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 7 месеца

Senran Kagura: Burst (3DS) - 7/10

На първо пробване играта ми се стори долнопробен фен-сървиз, правен с 2 лева в джоба, обаче преди два дни реших да й дам втори (тото) шанс. Останах приятно изненадан. Въпреки тоновете малоумни диалози и сценки, Кагурата блести с много добре пипната сайд-скрол бийт ъм ап бойна система - земни и въздушни комбота, засилка, скилове и спешъли. Жалко, че баш-спецовете в жанра Крапком в момента се занимават с простотии, вместо да направят нов Мустафа или Персивал. :lol:

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 7 месеца

Bayonetta 10/10 (Wii U)

Пропуснах да я изиграя преди време на PS3, но сега поправих тази грешка. Няма какво да ви казвам за играта, всички я знаете, аз се подсякох от кеф :lol: . Само ще кажа, че ми се видя сложничка на моменти, особено като не знаех как да си правя медикал хербчета хаха, разбрах го в средата на играта. Сега играя двойката и се подсичам два пъти повече :lol: :lol: :lol: !

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Коя е последната добра игра, която си играл?

Мнение Chakanпреди 7 месеца

Child of Light (Wii U) - повечето от вас вероятно са я изиграли вече, независимо на каква платформа. Доста приятна ми беше. Хареса ми съчетаването на обширен сайдскролер (ала супер семпла Metroidvania) и RPG битките и елементите. Визуално е разкош, макар някои от героите, които да не бяха 3D модели да бяха твърде дървени. Играта е кратичка, аз я минах за 11 часа, но има доволно герои, които да се ползват с малко припокриване между способностите. Изненадващо, последните 2 боса ми бяха може би най-лесните в цялата игра. Единствената ми по-сериозна забележка може би е че пъзелите бяха много еднообразни.

AM2R - Another Metroid 2 Remake (PC) - каквото е Zero Mission за оригиналния Метройд, това е AM2R за двойката. Не само графично подобрение, но и добавени някои от способностите и механиките от последвали заглавия в поредицата, някой друг нов бос, добавена карта, менюта, дори и log, ала Metroid Prime. Изключително много ми хареса, изиграх я на един дъх, макар малко бавно, че са ми поръждясали малко Метройд уменията (4 часа и половина, 70% item-и, накрая някои от тези, които бях открил ги зарязах). Хубаво е, че поддържа контролери, на мен със SNES-овски USB пад ми дойде чудно. Горещо препоръчвам за феновете на поредицата!
Последна промяна от Chakan на 06 яну 2017, 19:52, променено общо 1 път.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост