Турнинр Arcade Classics-SF2 и MK1

Offtopic ferever!!
Място за offtopic, за луди неща и за всичко, което не е свързано с игрите :)

Отговори
dra6ko_second_chance
Console Master
Console Master

Турнинр Arcade Classics-SF2 и MK1

Мнение dra6ko_second_chanceпреди 2 месеца

В движение е идея за организиране като за начало скромен турнир на класиките Street Fighter 2 и MK1.
Идеята е да се съберат поне 20 човека минимум за сътоветно всяка игра и от там нагоре колкото може повече.
Ще се играе на стандартни съндъци от 90-те години.
Ще има парична награда за 1-ви 2-ри и евентуално трети класирал се за всяка отделна игра.
Събитието ще се проведе в един готин бар във Варна и място има достатъчно за към 200 човека.
Входа за тези които ще играят е 5лв ако кандидата е само за една игра,ако иска да се пробва на двете ще е 8лв.
Ще има награта-парична или предметна ще се реши.Като ако един и същи играч е победител и на двете игри ще получи две награди.
Ще се проведе в съботен или неделен ден и долу горе като времетраене 3-4-5 часа в зависимост от това колко играчи има.Но мисля при 20 играча на игра и 3 часа са достатъчни,ако има някакви почивки.
След като се наберат минимума играчи ще се пусне седмица или две от там нататъка допълнителни за доорганизация и съобщаване на датата както и същевременно ако някой иска може да се включи допълнително.
Последна промяна от dra6ko_second_chance на 05 окт 2017, 11:23, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Турнинр Arcade Classics-SF2 и MK1

Мнение danailkillerпреди 2 месеца

Много интересна идея, аз обикновено съм свободен уикендите, така че не ми е проблем да се разходя до Варна за подобно събиране ;-).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

dra6ko_second_chance
Console Master
Console Master

Супер,аз си мисля че ще се съберем достатъчно много хора:)
Поне аз лично познавам мин. 10.

Оправих нещта с награтата,тъй като първо писах че ще е парична,но ако се съберат и повечко хора може да се измисли вместо това нещо готино като статуетка или някакви предмети,което според мене ще е по ценно от парите.Но ще се измисли в последствие,може и да е комбинирано.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 2 месеца

Аз гласувам за някакво малко предметче, което да остане за спомен - пари със сигурност не ми трябват като награда :). Но ако е някаква статуетка (или какъвто и да е предмет) няма да е лошо да пише отгоре му, че е от примерно "Пролетен турнир 2018" или нещо такова. Да знае човек кога го е спечелил ;-).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

dra6ko_second_chance
Console Master
Console Master

Да и аз си мисля статуетка да бъде аркадна игра или джойстик и разбира се ще има надпис.

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост