Маааалко помощ за сайт HTML/CSS/Wordpress

Offtopic ferever!!
Място за offtopic, за луди неща и за всичко, което не е свързано с игрите :)

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Re: Маааалко помощ за сайт HTML/CSS/Wordpress

Мнение cainпреди 2 месеца

Даваш ми надежда че ще мога да се измъкна от ада на клиентите които искат всичко да се набива на очи и ЛОГОТО ДА Е ПО-ГОЛЯМО :lol:
PC mustard race

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 2 месеца

Ами няма да те лъжа, първите 10 години правех основно фирмени сайтове и там 99% от усилията бяха да накараш клиента най-после да си хареса дизайна :). С времето започнах да подбирам такива, които искат по-сериозни системи и по-малко да гледат шаренкото и се докарах и до тук. Вече мисля 5-6 години станаха откакто правя само и единствено системи за мениджмънт (на разни неща), все големи проекти дето се правят минимум 6 месеца, някой тях и години реално.

Там пак си има проблеми с клиентите де, но вече говорим за функционалности, а не за дизайн. Което не е да не дразни - правиш почти месец дадена изрично гърбава специалност, накрая вече е готова, написани за нея Phinx миграции, всички Codeception тестове (от unit, през functional до acceptance) и правите някакво грандиозно демо на клиента и той накрая казва - "Абеееее, аз исках това да прави нещо ама коренно различно!". Но клиенти... те плащат сметките, какво да ги правиш ;).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

dra6ko_second_chance
Console Master
Console Master

Мнение dra6ko_second_chanceпреди 2 месеца

Почти съм готов с коректното построяване на кода и скоро ще ви дам да го прегледате като експерти.

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост