Игралните ви кътчета *Снимки*

Offtopic ferever!!
Място за offtopic, за луди неща и за всичко, което не е свързано с игрите :)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: Игралните ви кътчета *Снимки*

Мнение king_of_the_universeпреди 2 седмици

Много Дарк Соулсове. :) Не знам как намираш място и за филмова колекция. Само Симпсъните заемат място като за 5 игрици.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Chakanпреди 2 седмици

Това е (не съвсем актуалния) setup на рафтовете. Зад Нинтендо игрите са PS1, PS2 и X-Box. Има оттогава малко нови попълнения и съответно размествания и пренареждания.

Изображение

Изображение

По-голямата част от SEGA колекцията - Gen, MD и Master System в момента е заточена, но все пак спретнато подредена, на село.
Към CRT телевизор са вързани X-Box, Wii и PS2 със Signal Switcher, другият слот е зает от видеото и има един свободен, който се ползва за NES, SNES и MD.
Към HD-то - Wii U, Switch и като го ползвам, NES Mini-то.

Всичко останало, което почти не се ползва или вече е изиграно всичко налично за момента, уви е заточено по кашони.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 2 седмици

Страхотни снимки и от 2та, просто красота. Разгледах ги с голям кеф. @Chakan много ме радва че имаш доста ретро игри и конзоли, пълна красота!

И аз ще взема да пусна снимки от 2017та. Липсват някои неща които са в Бургас, както и някои които са по приятели/в шкафове (Wii, 3ds, DS Lite, GBA SP, PSP)

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Eй че яко! Рафтовете с конзолите отсрани много радват! А и е супер, че нещата са лесно достъпни. При мен книги, комикси, игри, ДВД-та... всичките рафтове за толкова претъпкани, че редя фигурките пред останалите неща и постоянно се налагат рокади като трябва да извадя нещо :D
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 2 седмици

Същото беше при мен в старата квартира, но тук има място за сега. Въпреки че след още 1-2 колекторса ще трябва да пренареждам.
Но ти и имаш доста повече комиски и фигурки, аз с тях се ограничавам много, трябва да е нещо което много много много ми харесва за да го купя защото ми заемат много място и докато нямам собствено жилище е зор. Даже 20th Anniversary ps4-та стои скътана в кашон някъде защото няма къде да я сложа на видимо място :D
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 2 седмици

Браво на Zag и мен ме нарадваха рафтовете с конзолки :) Другото, кеото веднага ми се наби на секундата бе фигурката на ДБЗ :)

Chakan, снимай рафтовете с книги и фигурки, мен пък ми е интересно и хората как си редят, книгите и комиксите...

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 2 седмици

Мед ми капе на душата като гледам тия стаи по-горе, на наши събратя геймъри. Попадна ли на такова място, мога да го разглеждам с часове. :mrgreen:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 2 седмици

Екстра колекции! :yes:

Някъде горе ми се мярна лепенка на Нортек - въже за тези гръцки нещастници, защото лепенките им са мега дразнещи и почти немахаеми!
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

На повечето ми неща за Куб и ГБА го има. От друга страна, някои от NES игрите са с лепенка на "P&C" и си нямат оригиналните упътвания, а само такива на български. Ама пък това може би ги прави по-ценни :D

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост