С какво последно се сдобихте?

Offtopic ferever!!
Място за offtopic, за луди неща и за всичко, което не е свързано с игрите :)

Отговори
Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Re: С какво последно се сдобихте?

Мнение Chakanпреди 2 седмици

Ninja Gaiden Box-Set-а са останали мисля 16 бройки и след това едва ли ще произвеждат още. Със Sonic Adventure примерно дори не направиха нормален release на box-set-а, а само 100 бройки с автографи, които заминаха за отрицателно време.
Иначе и Гайдените и Соник имат и самостоятелен release, ама тук кутията кефи.

Иначе Data Discs правят преиздания. И Sonic Mania и Streets of Rage не са ми first pressing. Сега пуснаха наново и SoR 2, та смятам и нея да налазя като дойде заплата. Чакам търпеливо и преиздание на Shinobi III.

Наскоро взех грамофон, уж с идеята да се ползва основно от друг човек, но той не прояви интерес, та си рекох, че тогава аз ще се възползвам.

Пристигна преди малко това от Озон. Не смятах да бръквам втори път, понеже я имах дигитална на Wii U, но като разбрах, че BadLandGames даряват 75% от приходите си за благотворителност си рекох, че може би е добре да я взема:

Изображение
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 1 седмица

Тия дни бая игри ми се натрупаха. Взех си Dragon Ball FighterZ collectors edition-a, Axiom Verge Multiverse Edition-a и Azure Striker Gunvolt Striker Pack. Аксиома съм го изиграл но бях ядосан как нямаше физически релийз и сега като пуснаха нямаше как да не го подкрепя. Бях много изненадан като разбрах че голяма част от приходите ще ходят за благотворителност. Драгън бол-а е супер яка игра и фигурката на Гоку е направо най добре направената статична фигурка която ми е попадала в ръцете.

Изображение
Изображение
Изображение
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 1 седмица

Честито! Да, Аксиома и аз го взех основно заради благотворителността. Тепърва ще гледам материалите на блу рей диска, но определено съм доволен, че я имам на физическо издание. На Гънволт много му точих лиги, защото двойката така и не я бях купил за 3ДС, ама те пък взеха, че я намалиха на 4 паунда, та засега това издание не е приоритетно.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 21 часа

Изображение

На £110 кинта нов нямаше кво да му се мисля. Целия Майнкрафт пакет за малкия беше вътре плюс 3 месеца голд. Кво му плащаш?! Бяха ме накарали да се откъсна от любимите си мулти заглавия, на които съм трошил десетки хиляди часове, заради малоумния им маркетинг и кво ли още не. Най накрая се реших, подкарах ги и...отново всичко заприпка в геймърската ми душичка. Тия дни ше присламча и Гиърс4 та идилията да е пълна.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 12 часа

Изображение

:lol:

Завиждам, деба :|
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
stryker
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение strykerпреди 3 часа

Взех си този обектив.
Само дето не му работи автофокуса с моя D3200.

Ето и малко от снимките, които направих с него:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост