С какво последно се сдобихте?

Offtopic ferever!!
Място за offtopic, за луди неща и за всичко, което не е свързано с игрите :)

Отговори
Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Re: С какво последно се сдобихте?

Мнение vsvпреди 9 месеца

Само в еуфорията чак сега ми направи впечатление, че горе вдясно на кутийката не пише Only on playstation ха, да не съм се преебал нещо, скоро ще я пусна и ще видя.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 9 месеца

Добре е около 30 лв под Ozone и Pulsar. :) Oбаче как ще продадат 100 бройки в България, луди ли са :mrgreen:

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 9 месеца

Сега я пуснах и си бачка на макс, но това с ексклузивна игра за PS4 не го бях виждал, да не го пише на кутийката :? . Да не би тея да са добарали някакви супер ранни бройки за журналята и там да го няма надписът?

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 9 месеца

То вече няма нужда да пишат че е ексклузивна. Aбсолютно излишен надпис, след като MS тотално хвърлиха бялото знаме и няма да имат нито един ексклузив от трета фирма. :D

Aко е press копи, трябва да има на поне едно място надпис Not For Sale. :)

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 9 месеца

Няма такъв надпис, като разпитах продавача ми каза, че ги поръчал директно от вносителя и за 100 бройки му направили доста добра отстъпка, не каза колко разбира се :-). Иначе игрицата е мания, екшън мода на PS4 PRO-то си ги удря яко 60 fps-та, дори movie variab;e mode-а е по-як според мен, защото постига добър фрейм и по-висока резолюция..

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 9 месеца

Изображение

Усилвател - NAD 3240pe
Колони - Tannoy Mercury V1i
Субуфер - Monitor Audio Radius R360

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 9 месеца

vsv написа:От днес :D. В olx-а попаднах на обява за 90 лева за играта
За 90лв и аз бих се замислил - можеш ли да дадеш линк към тази обява - мисля, че на всички ще е полезно.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 9 месеца

danailkiller написа:
vsv написа:От днес :D. В olx-а попаднах на обява за 90 лева за играта
За 90лв и аз бих се замислил - можеш ли да дадеш линк към тази обява - мисля, че на всички ще е полезно.
Обявата я нама, сега гледах, обадих се на пича и вика, че може да се е архивирала и пак ще я качи, което ми се вижда странно, защото беше качена вчера, не вярвам да се е архивирала толкова бързо :? . Както и да е, сега му звънях да го питам какво е станало, каза, че щял да я пусне, аз мога ви дам неговия тел, ако не излезе в olx-а днес и утре. Иначе ми каза, че били останали няколко бройки, което пак страшно ме учуди, как е успял да ги пласира толкова бързо е мистерия хаха. Иначе, който иска да го търси това му е тела-0884838116 (не го знам как се казва даже, записал съм го в тела като NIOH :-))), с него се чух по телефона а се видях с друг човек, който ми я даде.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Хъм, много подозрителна ми е тая работа, но съм си записал неговия номер, ще изчакам да видя дали днес ще се появи обявата (няма я сега) и ще му звънна после да видим :).

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 9 месеца

Може Пулсара и Озона да са ги насмели.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 9 месеца

Напълно е възможно. Има и нещо друго, аз я играя вече, отворил съм два-три трофея а официално играта излиза на 7-ми или 8-ми беше. Тея от Сони не им ли прави впечатление, очаквах да имам проблеми с акаунта, но за момента нищо хаха.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Ами аз гледам те текат стриймове в Twitch на играта и това с ключове официално дадени от Сони. Единственото ограничение е, че са казали, че определени (8 на брой) кът сцени трябва да се skip-ват - нищо повече. Иначе обявата на твоя човек така и не се появи в OLX, така че ще звъня след малко ;). Мерси пак за телефонът.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Така, извинявайте за двойният пост, но току що говорих с човека - все още има бройки и все така ги дава за по 90лв. Аз току що си поръчах, би трябвало вдругиден сутринта да е тук. За да не се загуби - ето номерът пак - 0884838116.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Малко се получава все едно си говоря сам, но човека се оказа доста сериозен, днес си взех играта, всичко напълно запечатано и оригинално. Дори вкарах вече към 2 часа и съм доста доволен, макар че съм особено разстроен от това как изглежда 720p на моя нов 4К телевизор :(.

Инак ето всичко, което дойде днес - играта от човека, новият Chromecast Ultra и NZXT Hue+ от Щатите.
Изображение

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Chakanпреди 9 месеца

С кеф да си я играеш, много приятна ми изглежда!

На мен днес ми пристигна книжката от Япония (утре ставаше 1 месец откакто са я пратили):

"The Art of Kamen (Masked) Rider: Hero Art Collection 1971-2003"

Изображение

Супер детайлни скици на дизайните на костюмите, моторите, реквизита и тн на Райдърите от началото до 2003 г. Рисунките са страхотни, а книгата има и отделен раздел с неизползвани дизайни!

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 9 месеца

Aaaaaaaaaaaaa Mach, това е жестоко! Аз се кефех супер много на "Маскирания Пришълец" (dat translation), жестоко е. Може би ще взема да изгледам някои от сериите отново.

Иначе и аз да се похваля - взех си геймърски лаптоп Acer Predator 15, с I7 7700 и GTX 1070, някакво диво SSD дето вдига 2гб/с и 16 геги рам. Такъв лаптоп ми е бил детска мечта и сега си умирам от кеф.

И един съвет да дам, ако някой се интересува от подобни машини. Избягвайте мрежовите адаптери на Killer като чумата! Да супер бързи са, ама по дебилни и проблемни драйвери не съм виждал, и ако махането им не оправи проблема, единствения начин е смяна на мрежовата карта. На всякъде по форумите на асус, alienware и тн. се пищи от тях. Разбира се може да си вземете лаптоп с такава и просто да си я смените де, ама да сте на ясно че е шитец в 90% от случаите.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Честито и на двамата - книжката изглежда яка, а лаптопа е здрава машина!

Инак не знам за лаптопската версия на Killer мрежовите карти, но аз съм с такава на моя desktop и нямам никакви грижи :).

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

ZaG написа:Aaaaaaaaaaaaa Mach, това е жестоко! Аз се кефех супер много на "Маскирания Пришълец" (dat translation), жестоко е. Може би ще взема да изгледам някои от сериите отново.
В много от случаите, американската адаптация ми харесва в доста отношения повече от японската. "Маскирания Пришълец" специално обаче не стъпва и на малкия пръст на оригинала - Kamen Rider Black RX. Да не говорим в някои от ранните епизоди, в които използват кадри от филма Kamen Rider ZO (също страхотен!) колко е зле монтажът. Навъртат се рипове на американската версия (в момента мъча да доиздърпам Complete Series торент), но ако ти се гледа само малко тупа-лупа - в KissAsian има оригинала за стриймване:

http://kissasian.com/Drama/Kamen-Rider-Black-RX

По принцип, подобни книги има издавани и след 2003-та, но са за всеки сезон по отделно и ще легнат много дебело... Трябва да проуча дали не са изкарали някаква нова за 45-тата годишнина миналата година.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 9 месеца

danailkiller написа:Честито и на двамата - книжката изглежда яка, а лаптопа е здрава машина!

Инак не знам за лаптопската версия на Killer мрежовите карти, но аз съм с такава на моя desktop и нямам никакви грижи :).
Ами ако съм успял да си оправя проблема че при високо натоварване дропваше мрежата, то адаптера е супер. Развива злокобна скорост като за WIFI само да е стабилна връзката.

Иначе за Камен Райдер, да американските версии са крап сравнение с японските, ама като малък това гледах и ме кефеше. Иначе Камен Райдер Блек го бях почвал преди време, ама само част от епизодите имаха сеед, трябва да се опитам да ги намеря, с кеф ще ги изгледам.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Black и Black RX къртят тотално! Преди време взех от Сингапур DVD комплект с двата сериала и много ми се гледат пак... но сега е ред на Winspector, а после на Solbrain :D Иначе ги има всички серий за stream-ване и сваляне в KissAsian, ако не ги откриеш по тракерите.

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост