С какво последно се сдобихте?

Offtopic ferever!!
Място за offtopic, за луди неща и за всичко, което не е свързано с игрите :)

Отговори
Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

С какво последно се сдобихте?

Мнение BardoSoreпреди 10 години

Темата е абсолютно сериозна!
Обсъждайте и се похвалете,коя е последната ви покупка/придобивка свързана с света на игрите...пък и не само (конзола,аксесоар,хардуер и т.н.)!По какъв начин,на каква цена,какво му е състоянието,сложете собствени снимки...

След,като оригиналния ми дуал шок по стечение на обстоятелствата замина към друга дестинация,а втория ми пад (3rd party) беше брутално разпарчадосан от моя милост (в следствие на комбинацията от малоумието на пройзводителя Apollo и играта God Of War 2),трябваше да си купя контролер.След дълго ровичкане в нета се спрях на пройзводителя Thrustmaster (въпреки убежденията на други,че по-добро от Dual Shock няма).Въпросния модел го има само в Plesio,но се оказа,че го нямат в наличност,но имат почти същия,само дето е 7 кинта повече,червен и има добавено Rumble Force в името.Реших за момента,че е по разумно да си взема Dual Shock и го направих.Отидох до Кунторов,купих и като се върнах в къщи и го отворих,ми се доповръща от качеството на пада...отвратителни аналози (особено левия),все едно бяха пълни с пластелин от долу,L3 и R3 се натискат с кански мъки и могат да събудят и мъртвия с щракането си,а да дадеш посока и да го държиш натиснато е абсурд!Страшно твърда кръстачка,хлабаво кръгче и трудно реагиращ L2.
Върнах го...няма да споменавам,какво беше отношението във магазина спрямо постъпката ми. :blue:
И си поръчах модела от Plesio.Днес пристигна и съм определено доволен от качеството на изработката.Моделът е Dual Trigger 2-in-1 Rumble Force.Струва 49 лева без доставката.
Кръстачката е една идея неудобна,но се свиква (въпрос на кореспондиране с дясната ръка,примерно в бойните игри),аналозите са малко по-хлабави от Dual Shock (този от комплекта с конзолата),L2 и R2 са по къси от L1 и R1 и трябва тренинг на координацията на пръстите.
Иначе сензетивността на аналозите е съвсем прилична,бутоните са аналогови,кръстачката става за бойни игри,турбо бутон,два тригъра тип XBOX 360 (най-голямата далавера в контролера,която дава предимства в доста игри) и бутон за бърза размяна на функцийте на копчетата,много добра ергономичност и сглобка,съвместимост с PS2 и PC!

Изображение Изображение Изображение
Последна промяна от BardoSore на 14 ное 2007, 00:33, променено общо 2 пъти.

Mesmer
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Mesmerпреди 10 години

Темата е СУПЕР :ura: ...В момента нямам време да пиша,но когато мога ще се включа с снимки и информация :-) ..

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 10 години

Много яка тема .Последното което си купи за гейминг е мишката на компа ми Razer death adder. Пнеже играя стар крафт доста сериозно и ми беше писнало да давам на месец - два пари за нова мишка , реших да си купя нещо качествено. До едно време и аз като много хора си мислех че мишката няма значение , скъпите мишки се плаща за името и тн . , но реших да рискувам. Тръгнах към близкия компютърен магазин на който съм редовен клиент питах иматели Razer death adder , и ми отвърнаха че нямат но могат да поръчат. Питах за цената ... отговора беше 150лв което е безбожно скъпо предвид че цената е 59$. На следващия ден с приятел отидохме дакупуваме подарък на друг приятел за рождения му ден. Отидохме в техномаркет и както оглеждахме видях пад на Razer , очудих се защото за първи път виждах продукт на Рейзър в наличност . Тъкмо казах "Ся и мишки на рейзър да имаше..." и един човек от персонала ми ги показа на съседния щанд . Съвсем нормално имаше само 3 модела , за щастие сред тях този който искам, очудих се от цената 99лв. Награбих мишока и си го купих . В къщи прчетох всички възможни книжки и хартишки в кутията . Сложих мишката и направих няколко игри... направо бях изумен все едно мишката беше продължение на раката ми а мозъка ми свързан с играта. Разликата в качеството и удоволствието от играта обравдават цената многократно.
Като си намеря кабела за фотоапарата или поне за гсма ще постна реални снимки.
Изображение

max_payne
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение max_payneпреди 10 години

хмм....
последно подобрих пц-то.. :)
ново видео....
от gigabyte 7300 GT 256mb
на Gigabyte 8600 GTS 256mb
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Изображение
Изображение
Изображение
Правени с телефона , има малко прах и отпечатъци ама до сега играх тъй че е нормално :-) .

Потребителски аватар
AfuRa
Контакти:
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение AfuRaпреди 10 години

Изображение
8)
Изображение

Потребителски аватар
Sal612
True Gamer
True Gamer

Мнение Sal612преди 10 години

Изображение

Оня ден реших да си го взема най-накрая.
519 лв от местния Техномаркет. С 20 лева по-скъпо от Плесио, примерно, ама си го купих в Габрово.

Оказа се,че пичовете в магазина не знаеха за промоцията с Open Season, описана на сайта на веригата.Показах им я, после звъняха да питат и ми казаха,че била стара и не е валидна вече :!:
Все тая..

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Мнение Sathпреди 10 години

Изображение

Преди 1-2 седмици се сдобих с този дзвер за 800кинта от Pulsar - засега смятам да карам само с оригинални игри за да не ми направи някакви мизерии :-)

Последните няколко игри, с които се сдобих:

Изображение

Изображение

След като си намерих PAL Limited Edition-a, сега ми попадна и NTSC версията. Фенщина деба :D

Изображение

Баси и rare заглавието - след голямо търсене грабнах последното от магазин от веригата GameStop в US - около 20$ ми излезе. Играта е секънд хенд, но страшно запазена :?
Последна промяна от Sath на 22 окт 2007, 19:03, променено общо 1 път.

walkearth
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение walkearthпреди 10 години

Аз пък се сдобих с PS1 :-)
Изображение

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 10 години

Сдобих се с COD3 за PS3 - 23евро, един приятел ми я донесе от Германия :D . Минавал съм я на ПС2, но графиката е много по-добра а и нет поддръжката е по-стабилна. Възможно ли е да се играе примерно аз от ПС3, а някой друг от Хбокс360 в интернет? :-) XBL+PSN= :shock: (BardoSore)
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
Tool
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Toolпреди 10 години

Онзи ден си направих един подарък...само дето не мога да си намеря свестен кабел за Xbox-a ,двойката я уредих лесно с един компонентен ,но кашончето за сега кара с нормален AV :(

ИзображениеИзображение
http://rero.bg/

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Честито за телевизорчето супер е :-)

Потребителски аватар
MuJIuHka
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение MuJIuHkaпреди 10 години

Моята последна придобивка, е една черна перла Nintendo DS Lite
Много съм доволна от конзолата, и се надявам скоро да се сдобия и с флаш карта. Довечера или утре мога да я цъкна, и да Ви я покажа.
Тези дни възнамерявам и си купя и колонки за компютъра, но още не съм наясно колко бих отделила :-)

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsuпреди 10 години

Преди няколко дена ми пристигнаха Action Фигурките наааи сетне и съм се побъркал едната на Кратос обмислям да я продам тъй като всъшност незнаех че ще са 2....

Изображение

Изображение
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
Men4o
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение Men4oпреди 10 години

Фигурките са страшни.Най-ме кефят на God of War :D .. чудни

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Страхотни са , Зелда и Кратос рулират. Откъде и за колко си ги купи ?

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsuпреди 10 години

Един приятел ходи на бригада и аз го помолих да ми ги вземе от Е-бай.
Другата година се надявам и аз да отида за да си взема още лудници :)
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
MuJIuHka
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение MuJIuHkaпреди 10 години

Изображение
Изображение
Това е последната придобивка /R4/

max_payne
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение max_payneпреди 10 години