In the mix

Слушаш ли музика? Потракваш ли в такт с мелодията или си оглушал и не знаеш какво е това?
Ела и чуй ритъма!
Аватар
me3x
Мнения: 4122
Регистриран преди: 18 години

In the mix

Мнение me3x18 години

Незнам колко от вас са пробвали да направят собствени миксове посреством някоя програмка, но аз лично доста съм се "запалил" на последък имаики в предвид задоволителните резултати които постигам като новак в тази област. Направих доста неща ползваики "Traktor DJ Studio 3" - може би най-добрия софтуеър за тази цел. Ако някои в форума твори в тази област може да пише тук или на ЛС та да обменим малко опит.

EDIT:Скоро ще кача някои от моите неща та да чуя някои друг отзив че на мен ми е малко трудно сам да си намирам грешките.
Последна промяна от me3x на 07 апр 2006, 22:02, променено общо 1 път.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
Bobi
Мнения: 7233
Регистриран преди: 18 години

Мнение Bobi18 години

Скоро ще те взимаме като отговорник по музиката към новия ни проект за игра в стил Daytona USA+SEGA Rally+Ridge Racer, затова - учи по-подробно програмката :wink: Сериозен съм!

Аватар
me3x
Мнения: 4122
Регистриран преди: 18 години

Мнение me3x18 години

Bobi написа:Скоро ще те взимаме като отговорник по музиката към новия ни проект за игра в стил Daytona USA+SEGA Rally+Ridge Racer, затова - учи по-подробно програмката :wink: Сериозен съм!
Проблема е че за да ползваш готов музикален продукт с комерсиална цел е необходимо да си платиш и то доста(дори и да го дообработиш влагаики нещо от себе си). А ако трябва да се твори нещо съвсем ново от нулата то тогава говорим за "Fruity Loops" :wink: btw може да ме запознаеш по-подробно относно реисъра на ЛС за да не окалпазяваме темата.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
me3x
Мнения: 4122
Регистриран преди: 18 години

Мнение me3x18 години

Качих едно от "нещата" си в http://www.ellusive.net/browse.php
Torrent фаила го сиидвам само аз за сега тъи като току що го качих а и този тракър няма кои знае каква активност. Трудно ми е да дефинирам стила на звучене. Преобладават electro, progressive и breack подплатени с магията на киното. Приемам критика с охота тъи като ще ми е от голяма полза имаики в предвид че смятам доста сериозно да се занимавам с миксирането за в бъдеще.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
Bobi
Мнения: 7233
Регистриран преди: 18 години

Мнение Bobi18 години

Тюх, иска ми регистрация :-?
Би ли ми пратил парчето на b_design_bg кльомба yahoo.com ? Любопитно ми е да го чуя :wink:
Занимаваш ли се с транс от типа на Astral Project ?

Аватар
me3x
Мнения: 4122
Регистриран преди: 18 години

Мнение me3x18 години

Ми регистрацията се състои в попълването на 4-5 полета - понапъни се малко. На пощата ще е проблемно тъи като микса е 125мб поради доброто си качество макар и като времетраене да е около час. Творчеството на Астръл Проджекшън не ми "тича" кои знае колко по вкуса. Иначе като цяло електронното звучене ми допада в всичките му разновидности, но стиловата гама на която най-много обръщам внимание напоследък е прогресив хаус, трип-хоп и бреик биит.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
Bobi
Мнения: 7233
Регистриран преди: 18 години

Мнение Bobi18 години

125MB? 1 час? :? Ами няма как, правя регистрация ей сега :lol:
Не съм на "ти" с тези стилове по-долу и много-много не мога да ги разпозная един от друг. Всичко, което ме кара да натискам педала "до ламарината", е велико :twisted:

Аватар
me3x
Мнения: 4122
Регистриран преди: 18 години

Мнение me3x16 години

Възобнових работата си над един свой музикален проект. За сега имам навързани само няколко демо отрязъка, но нещата почнаха да си идват на мястото. Стиловото звучене e странна смесица от trip hop и break beat. Като го завърша ще го метна в сайта ни.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
me3x
Мнения: 4122
Регистриран преди: 18 години

Мнение me3x16 години

http://rapidshare.com/files/55776798/me ... t_demo.rar
Не съм го завършил на цяло, но има какво да се чуе. След 3-4 дни мисля че ще го финализирам.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
me3x
Мнения: 4122
Регистриран преди: 18 години

Мнение me3x16 години

Някой не го ли свали поне да сподели мнение?
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Мнение BardoSore16 години

Ами аз чаках финалната версия,че не обичам полуфабрикати,но сега ме караш да го дръпна :wink:

Кой е онлайн